Go to the contentGo to the menu
VINTAGE VEGAS - OPEN STAGE

VINTAGE VEGAS - OPEN STAGE

24 april 2015, friday, Klub Stodoła, Open Stage

Date

24 april 2015

Venue

Klub Stodoła, Warsaw

Stage

Open Stage

Organizers

Agencja

Artists

VINTAGE VEGAS
Karta podarunkowa

Organizator: VIS Media Talent Management Sp. z o.o.

19:30 - drzwi
20:00 - koncert

24 kwietnia 2015
Warszawa, klub Stodoła – Open Stage


Swing spotyka pop

Las Vegas – popularne na całym świecie. Z jednej strony blichtr, glamourowy szyk i totalny przepych, z drugiej strony charyzmatyczny Frank Sinatra i retro. Co łączy te dwa światy?
Zainspirowani starym stylem życia i wielkimi hitami odnaleźli w muzyce to, co dziś można nazwać idealną synergią brzmienia. W 2013 r., gdy swing spotkał pop, zespół Vintage Vegas wkroczył na muzyczny rynek, wypełniając artystyczną niszę.
Crossoverowy charakter zespołu podkreśla także 18-osobowy Big Band. Ich wspólne aranżacje nadają nowe brzmienie takim utworom jak „Only Man In the World”, „Don’t You Worry Child” czy „Hangover”. Również ich własne kompozycje – „Here I Am” czy „For Once In My Life” – trafiają w gusta nie tylko fanów swingu, ale także entuzjastów dobrego popu.
Vintage Vegas są stworzeni dla swingu, tak jak Dick Brave dla Rockabilly czy Ill Divo dla klasyki. Film promujący płytę „Let’s Swop”

Dżentelmeński skład Vintage Vegas

Jego płyty rozeszły się w ponad 5 milionach egzemplarzy. Włoski temperament i elegancja sprawiają, że Giovanni Zarrella jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych niemieckich muzyków. Jego największą życiową miłością jest swing, który pokochał dzięki muzyce Franka Sinatry czy Deana Martina.
Szarmancki Polak, który jak sam mówi, swoją duszę oddał muzyce. Tom Marks to nie tylko wokalista, ale także aranżer i producent muzyczny. Na jego koncie znajduje się wiele kompozycji, które już znalazły swoje miejsce na europejskim rynku muzycznym. Jednak już najnowszy album Vintage Vegas wyprodukował z myślą o międzynarodowej scenie.
Idealnym dopełnieniem zespołu jest Brazylijczyk Inan Lima. Jego wokal jest przepełniony egzotycznym brzmieniem Inan wspiera zespół także jako perkusista. Jego niezwykła osobowość sceniczna zaowocowała współpracą z takimi sławami jak Joe Cocker, Jennifer Lopez czy Zucchero.

ZAPRASZAMY

BILETY:
OPEN STAGE - 65 pln

do kupienia w kasie Klubu Stodoła (Warszawa ul. Batorego 10)
Sprzedaż internetowa: www.stodola.pl, www.eventim.pl.
 

Date

24 april 2015

Venue

Klub Stodoła, Warsaw

Stage

Open Stage

Organizers

Agencja

Artists

VINTAGE VEGAS
Karta podarunkowa
Fundusz Wsparcia Kultury

Wsparcie ze środków
Funduszu Przeciwdziałania COVID-19Wsparcie otrzymało Stowarzyszenie Centralny Klub Studentów Politechniki Warszawskiej Stodoła
oraz Centrum Klubowe - Dom Kultury s.c. Wiesław Pękala Ewa Pękala.
Join us
Facebook Instagram YouTube Tweeter
Stay updated Subscribe Newsletter

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

phone: +48 22 825 60 31, +48 691 800 388