Go to the contentGo to the menu
WARSAW SUMMMER JAZZ DAYS 2019

WARSAW SUMMMER JAZZ DAYS 2019

5 july 2019, friday, Klub Stodoła, Duża Scena

Date

5 july 2019

Venue

Klub Stodoła, Warsaw

Stage

Duża Scena

Organizers

AdamiakJazz

Artists


Karta podarunkowa
TIMETABLE:
18:00 - otwarcie drzwi
19:00 - początek koncertu
 
W dniach 4-7 lipca w Klubie Stodoła odbędą się Warsaw Summer Jazz Days 2019. Festiwal ten zrodził się z potrzeby konkurencji dla Festiwalu Jazz Jamboree na początku lat 90-tych. Powstał wtedy jeden z najbardziej liczących się festiwali jazzowych na świecie, posiadających wielu zwolenników. Światowa pozycja warszawskiego festiwalu jest niepodważalna. Warszawa kojarzy się jako odważny rynek dla współczesnego jazzu. Wielu muzyków z całego świata doskonale wie, że istnieje Warsaw Summer Jazz Days, na którym wbrew panującym trendom można prezentować odważną sztukę, ku uciesze mediów, publiczności, czy mecenasów państwowych i prywatnych.
 
 
5 lipca @ 19:00    
 
Klub Stodoła, ul.Batorego 10
 
Andrzej Kowalski Quartet
 
All Too Human feat.Marc Ducret - to projekt duńskiego perkusisty Petera Bruuna, którego grę mieliśmy już okazję usłyszeć w trio Django Batesa podczas ostatniej edycji festiwalu. 
Ten duńsko-francuski kwartet istnieje od 2017 roku i nagrał wysoko oceniony przez krytyków i znawców album dla kultowej wytwórni ayler records zatytułowany „Vernacular Avantgarde”. W kwartecie ALL TOO HUMAN prowadzonym przez Petera Brunna grają także Kasper Tranberg na trąbce, Simon Toldam na klawiszach i wielka indywidualność współczesnej awangardowej gitary czyli Marc Ducret. 
 
Snarky Puppy - teksańska supergrupa założona w 2003 przez basistę i kompozytora Michael’a League’a. Trzykrotni zdobywcy nagrody Grammy. 
Przebojowość i improwizatorski talent sprawiły, że zespół występował u boku Eryki Badu, Justina Timberlake’a i Snoop Dogga. 
Charyzma, luz, żywiołowa sceniczna ekspresja, rewelacyjne porozumienie między kolektywem a publicznością - wszystko to sprawia, że koncerty Snarky Puppy są wyjątkowym, pełnym pozytywnej energii przeżyciem 
 
 
Kolejność koncertów może ulec zmianie!
Organizator: AdamiakJazz
 
ZAPRASZAMY
 
BILETY: 
lipca 2019 – dzień 2. :
KAT I -120.00 PLN
KAT II - 150.00 PLN
KAT III - 170.00 PLN
 
do kupienia w kasie Klubu Stodoła (Warszawa ul. Batorego 10)
Sprzedaż internetowa: www.stodola.pl, www.ticketclub.pl, www.adamiakjazz.pl

Date

5 july 2019, 00:00

Venue

Klub Stodoła, Warsaw

Stage

Duża Scena

Organizers

AdamiakJazz

Artists


Karta podarunkowa
Fundusz Wsparcia Kultury

Wsparcie ze środków
Funduszu Przeciwdziałania COVID-19Wsparcie otrzymało Stowarzyszenie Centralny Klub Studentów Politechniki Warszawskiej Stodoła
oraz Centrum Klubowe - Dom Kultury s.c. Wiesław Pękala Ewa Pękala.
Join us
Facebook Instagram YouTube Tweeter
Stay updated Subscribe Newsletter

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

phone: +48 22 825 60 31, +48 691 800 388