Go to the contentGo to the menu
WOODKID

WOODKID

23 November 2021, Tuesday, Klub Stodoła, Duża Scena

Date

23 November 2021

Venue

Klub Stodoła, Warsaw

Stage

Duża Scena

Organizers

Alterart

Genres

Rock & Pop
TIMETABLE:
18:30 – drzwi
19:10 – support: Awir Leon
20:00 – Woodkid
 
Komunikat Organizatora - agencji Alter Art:
 
Uprzejmie informujemy, że Woodkid przekłada zaplanowany w Warszawie koncert. Nowa data to 23 listopada 2021. Wszystkie bilety zakupione na wcześniejszą datę koncertu zachowują ważność. Wkrótce skontaktujemy się mailowo z każdą osobą, która zakupiła bilet. Więcej informacji znajdziecie również na stronie: bit.ly/3ePekbh
 
Yoann Lemoine, działający pod pseudonimem Woodkid, to człowiek wielu talentów, a jego twórczość obejmuje zarówno dziedziny muzyki, wideo, jak i sztuk graficznych. W 2011 roku ukazała się jego pierwsza EP-ka "Iron", a tytułowy utwór, który znalazł się również na jego debiutanckim albumie "The Golden Age" (2013), szybko stał się popkulturowym fenomenem. Kawałek wykorzystywano zarówno w grach komputerowych, jak i muzyce (numer samplował sam Kendrick Lamar w "The Spiteful Chant" na albumie "Section.80"). Podobnym sukcesem okazał się utwór „Run Boy Run”, który do dziś jest najwyżej plasowanym singlem Woodkida. W 2016 roku ukazała się EP-ka "Ellis" nagrana wspólnie z Nilsem Frahmem. W tym samym roku Woodkid nagrał ścieżkę dźwiękową do filmu "Desierto" Jonása Cuaróna.
 
Artysta zyskał również sławę jako reżyser klipów muzycznych i konceptów wizualnych. Oprócz własnych, fenomenalnych teledysków, stworzył także videoklipy dla Taylor Swift, Lany Del Rey, Pharrella, Drake'a czy Harry'ego Stylesa.  
 
W 2020 roku ukaże się nowy album Woodkida, na który czekamy z niecierpliwością. 23 listopada 2021 artysta zagra w warszawskim Klubie Stodoła.
 
 

KONCERT WYPRZEDANY

Organizator: Alter Art 

 

Date

23 November 2021

Venue

Klub Stodoła, Warsaw

Stage

Duża Scena

Organizers

Alterart

Genres

Rock & Pop
Karta podarunkowa
Fundusz Wsparcia Kultury

Wsparcie ze środków
Funduszu Przeciwdziałania COVID-19Wsparcie otrzymało Stowarzyszenie Centralny Klub Studentów Politechniki Warszawskiej Stodoła
oraz Centrum Klubowe - Dom Kultury s.c. Wiesław Pękala Ewa Pękala.
Join us
Facebook Instagram YouTube Tweeter TikTok
Stay updated Subscribe Newsletter

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

phone: +48 22 825 60 31, +48 691 800 388