Go to the contentGo to the menu
Muzyczny Kazimierz 2023: największe gwiazdy polskiej sceny w Kazimierzu Dolnym!

Muzyczny Kazimierz 2023: największe gwiazdy polskiej sceny w Kazimierzu Dolnym!

Publication date: 25 July 2023

Kazimierz Dolny szykuje się na gorące lato, pełne muzycznych wrażeń. W lipcu oraz sierpniu 2023, na scenie kazimierskich Kamieniołomów, odbędzie się seria weekendowych koncertów Muzyczny Kazimierz z udziałem najpopularniejszych artystów polskiej sceny. Wśród dotychczas ogłoszonch gwiazd znaleźli się: Kult, Agnieszka Chylińska, Nocny Kochanek, Bracia Figo Fagot, Ania Dąbrowska, Lady Pank, Myslovitz, LemON, MROZU oraz Ralph Kaminski!

<< Kliknij i kup bilet na koncerty, w ramach cyklu Muzyczny Kazimierz >>

 

 

Fani muzyki już teraz mogą planować wakacje w urokliwym Kazimierzu Dolnym i przygotowywać się na niezapomniane wrażenia muzyczne. Organizatorzy przygotowują również dodatkowe atrakcje dla odwiedzających, które umilą czas spędzony w Kamieniołomach. Wśród nich między innymi strefy food trucków oraz relaksu. Muzyczny Kazimierz to idealna okazja, by połączyć koncerty ulubionych artystów z wypoczynkiem w Kazimierzu Dolnym.

 

Kazimierz Dolny, jedna z największych atrakcji turystycznych w Polsce, to miasteczko położone nad Wisłą, które słynie z uroku i naturalnego piękna. W jego okolicach można zobaczyć wiele zabytków i atrakcji turystycznych, takich jak średniowieczny zamek, renesansowe kamienice, galerie sztuki czy malowniczy wąwóz z ciekawą florą i fauną. Miasto oferuje również wiele możliwości aktywnego wypoczynku, jak kajakarstwo, wycieczki rowerowe, aktywne spacery po okolicach, czy rejsy po Wiśle. Na wszystkich odwiedzających czeka szeroki wybór różnych opcji zakwaterowania, od hoteli, przez apartamenty i pokoje w prywatnych pensjonatach. Bogata oferta gastronomiczna i piękne krajobrazy to dodatkowe atuty Kazimierza Dolnego, słynącego z zamiłowania do kultury i sztuki.

 

 

Informacje praktyczno-organizacyjne:

🎫 Bilety wszystkie koncerty z cyklu Muzyczny Kazimierz można nabyć online - w TicketClub Polska: bit.ly/MuzycznyKazimierz. Sprzedaż będzie także realizowana na miejscu, w dniu koncertów. Kasa biletowa w Kamieniołomach będzie czynna od godz. 17:00 do końca trwania wydarzeń.

🎵 Zakupione bilety upoważniają do jednorazowego wejścia na teren imprezy. Wyjście z terenu wydarzenia oznacza rezygnację z dalszego uczestnictwa w koncercie.

📲 Zalecamy wcześniejsze wydrukowanie lub pobranie i zapisanie biletu w telefonie, aby uniknąć problemów z brakiem zasięgu.

🍻 Strefa Gastronomiczna "U Maksyma" oferuje szeroki wybór napoi alkoholowych i bezalkoholowych, w tym mocnych trunków, a także food trucki serwujące rozmaite dania i przekąski.🍻🍔🚚 Wejście na teren strefy jest dostępne wyłącznie dla posiadaczy biletów.

🥂 Spożywanie alkoholu dozwolone jest wyłącznie w obszarze strefy gastronomicznej "U Maksyma", oferującej widok na Scenę Główną.

👶 Uczestnikiem koncertów może być także osoba małoletnia (do lat 15), jednak wyłącznie pod opieką opiekuna. 🆓 Dzieci do 12 roku życia włącznie mogą BEZPŁATNIE uczestniczyć w koncertach, wraz z opiekunem posiadającym ważny bilet. ♿ Osoby z niepełnosprawnością mogą uczestniczyć w wydarzeniach z opiekunem w ramach jednego zakupionego biletu.

🚫 Na terenie wydarzenia obowiązuje zakaz wjazdu rowerem i hulajnogą, zakaz wnoszenia aparatów fotograficznych z wymienną optyką oraz dronów, a także zakaz wprowadzania zwierząt.

🚫 Zabrania się wnoszenia i posiadania w trakcie wydarzeń broni lub innych niebezpiecznych przedmiotów. Szczegółowe informacje dostępne w regulaminach:

🔗 bit.ly/MK_RegulaminImprezy

🔗 bit.ly/MuzycznyKazimierz_RegulaminObiektu

 

 

 

Indywidualne bilety na wszystkie koncerty w ramach cyklu Muzyczny Kazimierz są dostępne w sprzedaży internetowej, na stronie www.ticketclub.pl.

 

Muzyczny Kazimierz: 

● 28 lipca 2023 – KULT (support: ZIEMBUL)

● 29 lipca 2023 – Agnieszka Chylińska (support: Antoni Roker)

● 11 sierpnia 2023 – Nocny Kochanek, Bracia Figo Fagot

● 12 sierpnia 2023 - LemON, Ania Dąbrowska

● 18 sierpnia 2023 - Lady Pank, Myslovitz

● 19 sierpnia 2023 – MROZU

● 25 sierpnia 2023 – RALPH KAMINSKI 

 

Więcej informacji:

https://www.facebook.com/muzycznykazimierz

https://www.instagram.com/muzycznykazimierz/ 

 

Kamieniołomy, Kazimierz Dolny (woj. lubelskie)

Organizator: Stodoła Sp. z o.o.

Bilety: www.ticketclub.pl

Join us
Facebook Instagram YouTube Tweeter TikTok
Stay updated Subscribe Newsletter

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

phone: +48 22 825 60 31, +48 691 800 388