Przejdź do treści stronyPrzejdź do menu strony
10-LECIE KRAKÓW STREET BAND & GOŚCIE

10-LECIE KRAKÓW STREET BAND & GOŚCIE

23 września 2023, sobota, Klub Stodoła, Duża Scena

Data

23 września 2023

Miejsce

Klub Stodoła, Warszawa

Scena

Duża Scena

Organizatorzy

Stodoła Sp. z.o.o.

Gatunek

BLUES
Folk
Jazz
Rock & Pop
Newsletter

10-lecie Kraków Street Band & Goście: Wojtek Waglewski, Kwiat Jabłoni, Marek Raduli i Jorgos Skolias w Klubie Stodoła!

Po spektakularnym sukcesie koncertu z okazji 10-lecia w rodzinnym Krakowie, Kraków Street Band ogłasza kolejne muzyczne przedsięwzięcie. W odpowiedzi na ogromne zainteresowanie fanów, zespół wystąpi z tym samym programem również w stolicy! Warszawski koncert, z udziałem wyjątkowych gości specjalnych, odbędzie się 23 września 2023 w Klubie Stodoła. Na scenie do KSB dołączą: Wojtek Waglewski, Kwiat Jabłoni, Marek Raduli i Jorgos Skolias. Zabrzmią zarówno utwory znane z energicznych koncertów formacji jak i nowe aranżacje piosenek zaproszonych gości. W roli supportu przed wydarzeniem zaprezentuje się Wojtek Szumański. Bilety dostępne w sprzedaży

 

 

Kraków Street Band to zespół, który w ekspresowym tempie stał się wizytówką zarówno swego rodzinnego miasta, jak i polskiej sceny muzycznej. Grupa od kilku lat nie zwalniając tempa zdobywa coraz większą popularność, zgrabnie balansując między nowoczesnym folkiem, jazzem i bluesem. Zespół zagrał niezliczoną ilość koncertów zarówno klubowych, jak i festiwalowych (m.in. Pol'and'Rock, czy węgierski Sziget), a płyta "Going Away" otrzymała nominację do nagrody Fryderyki 2019 w kategorii Album Roku Blues / Country.

W trakcie pełnego emocji koncertu w Warszawie, zespół wykona swoje największe przeboje, które zdobyły uznanie fanów na przestrzeni ostatniej dekady. Jednak to nie koniec niespodzianek! Na scenie Klubu Stodoła nie zabraknie także wyjątkowych gości specjalnych, którzy wspólnie z zespołem zapewnią niezapomniane wrażenia muzyczne. Wśród zaproszonych gwiazd znaleźli się znani i cenieni artyści: Wojtek Waglewski, Kwiat Jabłoni, Marek Raduli i Jorgos Skolias. To połączenie talentów gwarantuje wyjątkowe interpretacje znanych utworów Kraków Street Band oraz nowe, oryginalne aranżacje piosenek zaproszonych gości.

Bilety na jubileuszowy koncert Kraków Street Band w Klubie Stodoła, z udziałem gości specjalnych są już dostępne w sprzedaży! 

 

----

Support: Wojtek Szumański

Wojtek Szumański to kompozytor, autor tekstów, wokalista i gitarzysta, ale przede wszystkim wnikliwy obserwator emocji. "Ballada o cyckach", "Zegarek", "Bez twoich wad" czy "Kto by pomyślał?" to tylko kilka utworów Wojtka, które na YouTube zgromadziły milionową publiczność. W jego repertuarze znajdziemy także piosenki poetyckie, melancholijne czy satyryczne. Teledyski Wojtka na YouTube wygenerowały łącznie ponad 60 milionów wyświetleń! Wojtek porywa naturalnością, a jego teksty opowiadają historie lekkie, ale ważne, często zabawne, ale chwytające za serce.

 

 

----

 

10-lecie Kraków Street Band & Goście: Wojtek Waglewski, Kwiat Jabłoni, Marek Raduli i Jorgos Skolias

23 września 2023, Klub Stodoła

ul. Batorego 10, Warszawa

Bilety dostępne w kasie klubu oraz w sprzedaży internetowej:

www.stodola.pl, www.ticketclub.pl

 

------

Podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie.

Osoby poniżej 16 roku życia mogą uczestniczyć w koncercie wyłącznie pod opieką rodzica (lub wskazanego przez niego opiekuna).

Osoby, które ukończyły 16 rok życia, a nie ukończyły 18 roku życia muszą mieć przy sobie oświadczenie ze zgodą na udział w imprezie, podpisane przez rodzica bądź prawnego opiekuna.

Wszelkie pytania dotyczące wsparcia osób z problemami z poruszaniem się, prosimy kierować na adres: kontakt@ticketclub.pl

Data

23 września 2023

Miejsce

Klub Stodoła, Warszawa

Scena

Duża Scena

Organizatorzy

Stodoła Sp. z.o.o.

Gatunek

BLUES
Folk
Jazz
Rock & Pop
Karta podarunkowa

Galerie

Fundusz Wsparcia Kultury

Wsparcie ze środków
Funduszu Przeciwdziałania COVID-19Wsparcie otrzymało Stowarzyszenie Centralny Klub Studentów Politechniki Warszawskiej Stodoła
oraz Centrum Klubowe - Dom Kultury s.c. Wiesław Pękala Ewa Pękala.
Dołącz do nas na
Facebook Instagram YouTube Tweeter TikTok
Bądź na bieżąco Zapisz się do Newslettera

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

telefon: +48 22 825 60 31, +48 691 800 388