Go to the contentGo to the menu
10-LECIE KRAKÓW STREET BAND & GOŚCIE

10-LECIE KRAKÓW STREET BAND & GOŚCIE

23 September 2023, Saturday, Klub Stodoła, Duża Scena

Date

23 September 2023

Venue

Klub Stodoła, Warsaw

Stage

Duża Scena

Organizers

Stodoła Sp. z.o.o.

Genres

BLUES EN
Folk
Jazz
Rock & Pop

10-lecie Kraków Street Band & Goście: Wojtek Waglewski, Kwiat Jabłoni, Marek Raduli i Jorgos Skolias w Klubie Stodoła!

Po spektakularnym sukcesie koncertu z okazji 10-lecia w rodzinnym Krakowie, Kraków Street Band ogłasza kolejne muzyczne przedsięwzięcie. W odpowiedzi na ogromne zainteresowanie fanów, zespół wystąpi z tym samym programem również w stolicy! Warszawski koncert, z udziałem wyjątkowych gości specjalnych, odbędzie się 23 września 2023 w Klubie Stodoła. Na scenie do KSB dołączą: Wojtek Waglewski, Kwiat Jabłoni, Marek Raduli i Jorgos Skolias. Zabrzmią zarówno utwory znane z energicznych koncertów formacji jak i nowe aranżacje piosenek zaproszonych gości. W roli supportu przed wydarzeniem zaprezentuje się Wojtek Szumański. Bilety dostępne w sprzedaży

 

 

Kraków Street Band to zespół, który w ekspresowym tempie stał się wizytówką zarówno swego rodzinnego miasta, jak i polskiej sceny muzycznej. Grupa od kilku lat nie zwalniając tempa zdobywa coraz większą popularność, zgrabnie balansując między nowoczesnym folkiem, jazzem i bluesem. Zespół zagrał niezliczoną ilość koncertów zarówno klubowych, jak i festiwalowych (m.in. Pol'and'Rock, czy węgierski Sziget), a płyta "Going Away" otrzymała nominację do nagrody Fryderyki 2019 w kategorii Album Roku Blues / Country.

W trakcie pełnego emocji koncertu w Warszawie, zespół wykona swoje największe przeboje, które zdobyły uznanie fanów na przestrzeni ostatniej dekady. Jednak to nie koniec niespodzianek! Na scenie Klubu Stodoła nie zabraknie także wyjątkowych gości specjalnych, którzy wspólnie z zespołem zapewnią niezapomniane wrażenia muzyczne. Wśród zaproszonych gwiazd znaleźli się znani i cenieni artyści: Wojtek Waglewski, Kwiat Jabłoni, Marek Raduli i Jorgos Skolias. To połączenie talentów gwarantuje wyjątkowe interpretacje znanych utworów Kraków Street Band oraz nowe, oryginalne aranżacje piosenek zaproszonych gości.

Bilety na jubileuszowy koncert Kraków Street Band w Klubie Stodoła, z udziałem gości specjalnych są już dostępne w sprzedaży! 

 

----

Support: Wojtek Szumański

Wojtek Szumański to kompozytor, autor tekstów, wokalista i gitarzysta, ale przede wszystkim wnikliwy obserwator emocji. "Ballada o cyckach", "Zegarek", "Bez twoich wad" czy "Kto by pomyślał?" to tylko kilka utworów Wojtka, które na YouTube zgromadziły milionową publiczność. W jego repertuarze znajdziemy także piosenki poetyckie, melancholijne czy satyryczne. Teledyski Wojtka na YouTube wygenerowały łącznie ponad 60 milionów wyświetleń! Wojtek porywa naturalnością, a jego teksty opowiadają historie lekkie, ale ważne, często zabawne, ale chwytające za serce.

 

 

----

 

10-lecie Kraków Street Band & Goście: Wojtek Waglewski, Kwiat Jabłoni, Marek Raduli i Jorgos Skolias

23 września 2023, Klub Stodoła

ul. Batorego 10, Warszawa

Bilety dostępne w kasie klubu oraz w sprzedaży internetowej:

www.stodola.pl, www.ticketclub.pl

 

------

Podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie.

Osoby poniżej 16 roku życia mogą uczestniczyć w koncercie wyłącznie pod opieką rodzica (lub wskazanego przez niego opiekuna).

Osoby, które ukończyły 16 rok życia, a nie ukończyły 18 roku życia muszą mieć przy sobie oświadczenie ze zgodą na udział w imprezie, podpisane przez rodzica bądź prawnego opiekuna.

Wszelkie pytania dotyczące wsparcia osób z problemami z poruszaniem się, prosimy kierować na adres: kontakt@ticketclub.pl

Date

23 September 2023

Venue

Klub Stodoła, Warsaw

Stage

Duża Scena

Organizers

Stodoła Sp. z.o.o.

Genres

BLUES EN
Folk
Jazz
Rock & Pop
Karta podarunkowa

Galleries

Join us
Facebook Instagram YouTube Tweeter TikTok
Stay updated Subscribe Newsletter

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

phone: +48 22 825 60 31, +48 691 800 388