Przejdź do treści stronyPrzejdź do menu strony
ALESSANDRA

ALESSANDRA

1 lutego 2024, czwartek, Klub Stodoła, Duża Scena

Data

1 lutego 2024

Miejsce

Klub Stodoła, Warszawa

Scena

Duża Scena

Organizatorzy

Live Nation

Artyści na koncercie

Alessandra

Gatunek

Elektroniczna muzyka taneczna
Pop
Newsletter

Mając zaledwie 20 lat, Alessandra – w połowie norweska, w połowie włoska piosenkarka i autorka tekstów – urzekła publiczność swoim silnym wokalem i potencjałem gwiazdy. 

Pasja do muzyki zawsze płonęła w tej młodej artystce. Od czasu wygrania swojego pierwszego konkursu piosenki w wieku zaledwie 6 lat, Alessandra wiedziała, że scena jest miejscem, w którym się rozwija i czuje jak w domu. Jej pragnienie tworzenia i występowania doprowadziło ją w końcu do jej drugiego domu, Norwegii. 

“I’ve always felt music in a very special way. A chord progression or a specific note can make me cry cause I feel it so intensely. So when I write songs, there is a lot of passion and thoughts put into it. I also like to combine Norwegian and Italian culture. We tend to look at life differently, so I like to mix the two different cultural perspectives together and see where it takes me.” 

Jednym z największych życiowych aspiracji Alessandry jest szerzenie przesłania o miłości do siebie. Temat tak bliski jej sercu, że uważa, iż powinien być nauczany w szkołach.  
Z zamiarem zainspirowania innych do bycia pewnymi siebie i życzliwymi dla siebie, powstał euforyczny hymn miłości do samego siebie Queen of Kings. 

“Why isn’t self-love taught in school? People go to therapy to learn how to practice self-love, so to me it’s mad that it’s not part of the school curriculum. I want to use my music to spread the message of loving yourself and finding your confidence, but I want it to be said in a fun and sassy way. I hope to be a role model that inspires others to love themselves and maybe one day might contribute to making self-love a part of the curriculum.” 

Nie trzeba było długo czekać, aby Alessandra stała się sławna w Norwegii wraz z wydaniem jej mocnego debiutanckiego singla, który przekroczył zdumiewającą liczbę 55 milionów streamów na wszystkich platformach.  Piosenka zyskała również popularność po tym, jak stała się viralem na TikToku - gdzie wygenerowała miliony polubień i ponad 250 milionów wyświetleń. 

Z udanym debiutanckim singlem w rękach, Alessandra potwierdziła, że zasługuje na tytuł gwiazdy, wykonując piosenkę podczas krajowego konkursu finałowego. Jej potężny wokal w połączeniu z niezwykłą prezencją sceniczną i charyzmą daje występ, który emanuje pewnością siebie i jakością gwiazdy porównywalną do takich gigantów branży jak Lizzo czy Ariana Grande.   

 

Data

1 lutego 2024

Miejsce

Klub Stodoła, Warszawa

Scena

Duża Scena

Organizatorzy

Live Nation

Artyści na koncercie

Alessandra

Gatunek

Elektroniczna muzyka taneczna
Pop
Karta podarunkowa

Galerie

Dołącz do nas na
Facebook Instagram YouTube Tweeter TikTok
Bądź na bieżąco Zapisz się do Newslettera

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

telefon: +48 22 825 60 31, +48 691 800 388