Przejdź do treści stronyPrzejdź do menu strony
ALLJ (ELDZHEY)

ALLJ (ELDZHEY)

15 listopada 2018, czwartek, Klub Stodoła, Duża Scena

Data

15 listopada 2018

Miejsce

Klub Stodoła, Warszawa

Scena

Duża Scena

Organizatorzy

MAKROCONCERT

Artyści na koncercie

ALLJ
Karta podarunkowa

TIMETABLE:
17:30 - otwarcie drzwi
19:00 - początek koncertu

 

Fenomen muzyczny - raper AIIj (Элджей) autor hitu Rozovoe Vino już w listopadzie na 2 koncertach w Polsce!
 

To pierwsza wizyta rosyjskiej gwiazdy rapu w naszym kraju. Fani będą mogli zobaczyć Allja na żywo podczas 2 koncertów, w tym m.in. w warszawskim KLUBIE STODOŁA (15 listopada). Koncerty są częścią trasy koncertowej NOTORIOUS TOUR. Allj to jeden z najbardziej odjechanych artystów funkcjonujących obecnie w mainstreamie, fascynuje nie tylko kreatywnym podejściem do tworzenia stylowego rapu klubowego, ale i prowokującym wizerunkiem.

Ten młody i charyzmatyczny wykonawca urodził się 9 lipca 1994 w Nowosybirsku. Karierę muzyczną rozpoczął w 2014 roku debiutanckim albumem Boszki dymiatsia (Бошки дымятся) błyskawicznie stając się jednym z czołowych twórców rapu i hip-hopu w Rosji. W bardzo krótkim czasie wydał 7 albumów oraz 14 singli, przyciągając uwagę milionów fanów własną wizją stylowego pop - rapu z mocnym elektronicznym brzmieniem. W 2017 roku nagrał w duecie z raperem FEDUKiem singiel Rozovoe Vino (Розовое вино), utwór o miłości i pożądaniu stał się międzynarodowym hitem, a jego videoklip tylko na YouTubie osiągnął wynik ponad 200 mln wyświetleń. Słynny za naszą wschodnią granicą portal społecznościowy VKontaktie uznał Rozovoe Vino za najpopularniejszy hit roku. W Polsce kawałek Rozovoe Vino stał się niewątpliwym hitem lata i wciąż pozostaje w TOP 10 największych stacji radiowych. Tworząc utwór autorzy zmieszali rosyjskie hip-popowe brzmienie ze współczesnymi trendami w muzyce pop.

Allj zagości na polskiej scenie hip-hop już w listopadzie, artysta spotka się z fanami i zaprezentuje swój najpopularniejszy materiał na żywo!


Zakupu biletów można dokonać za pośrednictwem stron: www.makroconcert.pl, www.stodola.pl, www.ticketclub.pl, www.ebilet.pl, www.eventim.pl oraz w salonach EMPIK i kasie Klubu Stodoła.

 

Osoby, które nie ukończyły 13 roku życia i chcą wziąć udział w koncercie, muszą być pod opieką dorosłego przez cały czas trwania imprezy. Jednocześnie informujemy, że każdy bilet umożliwia wstęp na teren wydarzenia jednej osobie – bilet dziecka nie jest upoważnieniem wstępu dla opiekuna!

Małoletni, którzy ukończyli 13 lat, muszą posiadać pisemną zgodę opiekuna na udział w imprezie - dokument do pobrania TUTAJ
 
Informacja o przetwarzaniu danych osobowych TUTAJ
 
Regulamin wydarzenia dostępny TUTAJ
 

Data

15 listopada 2018, 00:00

Miejsce

Klub Stodoła, Warszawa

Scena

Duża Scena

Organizatorzy

MAKROCONCERT

Artyści na koncercie

ALLJ
Karta podarunkowa
Dołącz do nas na
Facebook Instagram YouTube Tweeter
Bądź na bieżąco Zapisz się do Newslettera

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

telefon: +48 22 825 60 31