Go to the contentGo to the menu
ALLJ (ELDZHEY)

ALLJ (ELDZHEY)

15 November 2018, Thursday, Klub Stodoła, Duża Scena

Date

15 November 2018

Venue

Klub Stodoła, Warsaw

Stage

Duża Scena

Organizers

MAKROCONCERT

Artists

ALLJ

TIMETABLE:
17:30 - otwarcie drzwi
19:00 - początek koncertu

 

Fenomen muzyczny - raper AIIj (Элджей) autor hitu Rozovoe Vino już w listopadzie na 2 koncertach w Polsce!
 

To pierwsza wizyta rosyjskiej gwiazdy rapu w naszym kraju. Fani będą mogli zobaczyć Allja na żywo podczas 2 koncertów, w tym m.in. w warszawskim KLUBIE STODOŁA (15 listopada). Koncerty są częścią trasy koncertowej NOTORIOUS TOUR. Allj to jeden z najbardziej odjechanych artystów funkcjonujących obecnie w mainstreamie, fascynuje nie tylko kreatywnym podejściem do tworzenia stylowego rapu klubowego, ale i prowokującym wizerunkiem.

Ten młody i charyzmatyczny wykonawca urodził się 9 lipca 1994 w Nowosybirsku. Karierę muzyczną rozpoczął w 2014 roku debiutanckim albumem Boszki dymiatsia (Бошки дымятся) błyskawicznie stając się jednym z czołowych twórców rapu i hip-hopu w Rosji. W bardzo krótkim czasie wydał 7 albumów oraz 14 singli, przyciągając uwagę milionów fanów własną wizją stylowego pop - rapu z mocnym elektronicznym brzmieniem. W 2017 roku nagrał w duecie z raperem FEDUKiem singiel Rozovoe Vino (Розовое вино), utwór o miłości i pożądaniu stał się międzynarodowym hitem, a jego videoklip tylko na YouTubie osiągnął wynik ponad 200 mln wyświetleń. Słynny za naszą wschodnią granicą portal społecznościowy VKontaktie uznał Rozovoe Vino za najpopularniejszy hit roku. W Polsce kawałek Rozovoe Vino stał się niewątpliwym hitem lata i wciąż pozostaje w TOP 10 największych stacji radiowych. Tworząc utwór autorzy zmieszali rosyjskie hip-popowe brzmienie ze współczesnymi trendami w muzyce pop.

Allj zagości na polskiej scenie hip-hop już w listopadzie, artysta spotka się z fanami i zaprezentuje swój najpopularniejszy materiał na żywo!


Zakupu biletów można dokonać za pośrednictwem stron: www.makroconcert.pl, www.stodola.pl, www.ticketclub.pl, www.ebilet.pl, www.eventim.pl oraz w salonach EMPIK i kasie Klubu Stodoła.

 

Osoby, które nie ukończyły 13 roku życia i chcą wziąć udział w koncercie, muszą być pod opieką dorosłego przez cały czas trwania imprezy. Jednocześnie informujemy, że każdy bilet umożliwia wstęp na teren wydarzenia jednej osobie – bilet dziecka nie jest upoważnieniem wstępu dla opiekuna!

Małoletni, którzy ukończyli 13 lat, muszą posiadać pisemną zgodę opiekuna na udział w imprezie - dokument do pobrania TUTAJ
 
Informacja o przetwarzaniu danych osobowych TUTAJ
 
Regulamin wydarzenia dostępny TUTAJ
 

Date

15 November 2018

Venue

Klub Stodoła, Warsaw

Stage

Duża Scena

Organizers

MAKROCONCERT

Artists

ALLJ
Karta podarunkowa
Fundusz Wsparcia Kultury

Wsparcie ze środków
Funduszu Przeciwdziałania COVID-19Wsparcie otrzymało Stowarzyszenie Centralny Klub Studentów Politechniki Warszawskiej Stodoła
oraz Centrum Klubowe - Dom Kultury s.c. Wiesław Pękala Ewa Pękala.
Join us
Facebook Instagram YouTube Tweeter TikTok
Stay updated Subscribe Newsletter

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

phone: +48 22 825 60 31, +48 691 800 388