Przejdź do treści stronyPrzejdź do menu strony
ANIA DĄBROWSKA

ANIA DĄBROWSKA

1 grudnia 2013, niedziela, , Duża Scena

Data

1 grudnia 2013

Miejsce

Scena

Duża Scena

Organizatorzy

Klub Stodoła

Artyści na koncercie

Ania Dąbrowska

Gatunek

Rock & Pop
Newsletter

19.00 otwarcie klubu
20:00-20:20 Siostry Melosik
20:30 Ania Dąbrowska


Miejsca na balkonach zostały wyprzedane.

Gościnnie Siostry Melosik

Z początkiem grudnia Stodoła zostanie otulona łagodnością, za sprawą magicznych brzmień i oczarowujących tekstów, które zaprezentuje Ania Dąbrowska.

Ania niewątpliwie należy do najbardziej utalentowanych polskich piosenkarek ostatniej dekady. Jest nie tylko wokalistką, ale także producentką, kompozytorką i autorką tekstów, które pisze również dla innych Artystów. Ania ma na koncie osiem Fryderyków oraz wiele innych nagród i wyróżnień, a wszystkie z pięciu wydanych do tej pory krążków uzyskały status Platynowej Płyty. Łączna sprzedaż albumów Ani przekroczyła 200 000 egzemplarzy, dzięki czemu w podsumowaniu 10-ciolecia przygotowanym przez Związek Producentów Audio Video dotyczącym najchętniej kupowanych płyt minionej dekady, Artystka uplasowała się na 3 miejscu. Krążek zatytułowany Ania Movie, będący zbiorem nowych aranżacji przebojów znanych ze świata filmowego, był najczęściej kupowanym polskim albumem w 2010 roku. Najnowsza płyta Ani, Bawię się świetnie, została okrzyknięta przez krytyków najlepszym krążkiem w dorobku Artystki.

Już od 10 lat Ania Dąbrowska oczarowuje polską publikę swoją nietuzinkową barwą głosu i wyróżniającym się na tle innych wykonawców poziomem warstwy tekstowej. Aby uczcić tę okrągłą rocznicę swojego debiutu fonograficznego, Ania wyrusza w trasę koncertową, w czasie której po raz pierwszy zaśpiewa wszystkie utwory ze swojej pierwszej płyty, Samotność Po Zmierzchu, która przez wielu fanów uważana jest za najważniejszą. Sama Artystka przyznaje, że ma do niej sentyment, a 10 rocznica to dobry pretekst, by zadbać o jej odpowiednią oprawę koncertową.

W czasie zbliżających się koncertów usłyszeć będzie można nie tylko materiał z albumu Samotność Po Zmierzchu, ale także przeboje z nowszych płyt. Ani Dąbrowskiej posłuchać będzie można w Klubie Stodoła 1 grudnia.


Miejsca stojące: 55 pln w przedsprzedaży oraz 62 pln w dniu koncertu
Miejsca na balkonie: 75 pln w przedsprzedaży oraz 82 pln w dniu koncertu
do kupienia w kasie Klubu Stodoła (Warszawa ul. Batorego 10);
Sprzedaż internetowa: www.stodola.pl

Data

1 grudnia 2013

Miejsce

Scena

Duża Scena

Organizatorzy

Klub Stodoła

Artyści na koncercie

Ania Dąbrowska

Gatunek

Rock & Pop
Karta podarunkowa

Galerie

Dołącz do nas na
Facebook Instagram YouTube Tweeter TikTok
Bądź na bieżąco Zapisz się do Newslettera

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

telefon: +48 22 825 60 31, +48 691 800 388