Przejdź do treści stronyPrzejdź do menu strony
COREY TAYLOR

COREY TAYLOR

3 czerwca 2024, poniedziałek, Klub Stodoła, Duża Scena

Data

3 czerwca 2024
Otwarcie drzwi: 18:00

Miejsce

Klub Stodoła, Warszawa

Scena

Duża Scena

Gdzie kupić

Kasa Klubu Stodoła
Ticketclub.pl
Stodola.pl

Organizatorzy

Live Nation

Artyści na koncercie

Corey Taylor
Newsletter
Otwarcie drzwi: 18:00

Corey Taylor

Frontman Slipknot wystąpi w Polsce!

03.06.2024 – WARSZAWA – Klub Stodoła

BILETY W SPRZEDAŻY OD 1 GRUDNIA NA TICKETCLUB.PL

 

Sprzedaż ogólna rozpocznie się w piątek, 1 grudnia o godz. 10:00 na TicketClub.pl.

 

 

Bezkompromisowy, nieskrępowany i niepowtarzalny wokalista - Corey Taylor, nadal wywiera wpływ na kulturę jako frontman nagrodzonego Grammy, multiplatynowego zespołu Slipknot i platynowej rockowej grupy Stone Sour. Taylor jest też autorem bestsellerów New York Times, a także aktorem z mnóstwem występów filmowych i telewizyjnych. Wywierając wpływ na pokolenia fanów i rówieśników, jego głos zgromadził miliony fanów na całym świecie. Globalnie Slipknot może pochwalić się 13 platynowymi i 44 złotymi albumami, z których trzy zadebiutowały na pierwszym miejscu listy Billboard 200 ("All Hope is Gone", ".5 the Gray Chapter" i "We Are Not Your Kind").

Dzięki dwóm złotym albumom i sześciu multiplatynowym, a także platynowym oraz złotym singlom, "Stone Sour" zanotował pięć debiutów w Top 10 na liście Billboard 200. Pierwszą książką Taylora było "Seven Deadly Sins" z 2011 roku, a następnie "A Funny Thing Happened On The Way To Heaven" (2013), "You're Making Me Hate You" (2015) i "America 51" (2017).

Taylor napisał również czteroczęściowy komiks dla Dark Horse Comics (Star Wars, Aliens, Buffy The Vampire Slayer, Umbrella Academy) jako dodatek do albumu "Stone Sour House Of Gold & Bones" Part 1 i Part 2 w 2013 roku. Filmografia Taylora jako aktora składa się na takie role jak: "Klinika strachu", "Doktor Who", "Oficer Downe" i "Sharknado 4". Pojawił się również gościnnie w brytyjskim teleturnieju BBC - QI, w którym pojawiają się znani i lubiani artyści, tacy jak: Carrie Fisher, Daniel Radcliffe, Russell Brand czy Trevor Noah, a to tylko kilka z wielu znanych nazwisk, które się w nim pojawiły.

W 2020 r. Taylor z powodzeniem zebrał ponad 300 000 USD na rzecz organizacji Direct Relief, wspierając jej wysiłki w zakresie reagowania na działania związane z przeciwdziałaniem COVID- 19, wystawiając na aukcję 13 podpisanych i ręcznie wybranych gitar ze swojej osobistej kolekcji (gospodarzem aukcji był eBay, który przekazał zebrane środki). Następnie założył organizację non-profit - Taylor Foundation, której celem jest wspieranie i podnoszenie na duchu weteranów oraz pracowników służb ratunkowych cierpiących na zespół stresu pourazowego (PTSD). Od niedawna Taylor przejął prawa do znanej marki Famous Monsters, wznawiając dystrybucję pisma, zabawek, horrorów oraz organizując festiwale.

 

Data

3 czerwca 2024

Miejsce

Klub Stodoła, Warszawa

Scena

Duża Scena

Gdzie kupić

Kasa Klubu Stodoła
Ticketclub.pl
Stodola.pl

Organizatorzy

Live Nation

Artyści na koncercie

Corey Taylor
Karta podarunkowa
Fundusz Wsparcia Kultury

Wsparcie ze środków
Funduszu Przeciwdziałania COVID-19Wsparcie otrzymało Stowarzyszenie Centralny Klub Studentów Politechniki Warszawskiej Stodoła
oraz Centrum Klubowe - Dom Kultury s.c. Wiesław Pękala Ewa Pękala.
Dołącz do nas na
Facebook Instagram YouTube Tweeter TikTok
Bądź na bieżąco Zapisz się do Newslettera

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

telefon: +48 22 825 60 31, +48 691 800 388