Go to the contentGo to the menu
COREY TAYLOR

COREY TAYLOR

3 June 2024, Monday, Klub Stodoła, Duża Scena

Date

3 June 2024
Otwarcie drzwi: 18:00

Venue

Klub Stodoła, Warsaw

Stage

Duża Scena

Where to buy

Kasa Klubu Stodoła
Stodola.pl
Ticketclub.pl

Organizers

Live Nation
Otwarcie drzwi: 18:00

Corey Taylor

Frontman Slipknot wystąpi w Polsce!

03.06.2024 – WARSZAWA – Klub Stodoła

BILETY W SPRZEDAŻY OD 1 GRUDNIA NA TICKETCLUB.PL

 

Sprzedaż ogólna rozpocznie się w piątek, 1 grudnia o godz. 10:00 na TicketClub.pl.

 

 

Bezkompromisowy, nieskrępowany i niepowtarzalny wokalista - Corey Taylor, nadal wywiera wpływ na kulturę jako frontman nagrodzonego Grammy, multiplatynowego zespołu Slipknot i platynowej rockowej grupy Stone Sour. Taylor jest też autorem bestsellerów New York Times, a także aktorem z mnóstwem występów filmowych i telewizyjnych. Wywierając wpływ na pokolenia fanów i rówieśników, jego głos zgromadził miliony fanów na całym świecie. Globalnie Slipknot może pochwalić się 13 platynowymi i 44 złotymi albumami, z których trzy zadebiutowały na pierwszym miejscu listy Billboard 200 ("All Hope is Gone", ".5 the Gray Chapter" i "We Are Not Your Kind").

Dzięki dwóm złotym albumom i sześciu multiplatynowym, a także platynowym oraz złotym singlom, "Stone Sour" zanotował pięć debiutów w Top 10 na liście Billboard 200. Pierwszą książką Taylora było "Seven Deadly Sins" z 2011 roku, a następnie "A Funny Thing Happened On The Way To Heaven" (2013), "You're Making Me Hate You" (2015) i "America 51" (2017).

Taylor napisał również czteroczęściowy komiks dla Dark Horse Comics (Star Wars, Aliens, Buffy The Vampire Slayer, Umbrella Academy) jako dodatek do albumu "Stone Sour House Of Gold & Bones" Part 1 i Part 2 w 2013 roku. Filmografia Taylora jako aktora składa się na takie role jak: "Klinika strachu", "Doktor Who", "Oficer Downe" i "Sharknado 4". Pojawił się również gościnnie w brytyjskim teleturnieju BBC - QI, w którym pojawiają się znani i lubiani artyści, tacy jak: Carrie Fisher, Daniel Radcliffe, Russell Brand czy Trevor Noah, a to tylko kilka z wielu znanych nazwisk, które się w nim pojawiły.

W 2020 r. Taylor z powodzeniem zebrał ponad 300 000 USD na rzecz organizacji Direct Relief, wspierając jej wysiłki w zakresie reagowania na działania związane z przeciwdziałaniem COVID- 19, wystawiając na aukcję 13 podpisanych i ręcznie wybranych gitar ze swojej osobistej kolekcji (gospodarzem aukcji był eBay, który przekazał zebrane środki). Następnie założył organizację non-profit - Taylor Foundation, której celem jest wspieranie i podnoszenie na duchu weteranów oraz pracowników służb ratunkowych cierpiących na zespół stresu pourazowego (PTSD). Od niedawna Taylor przejął prawa do znanej marki Famous Monsters, wznawiając dystrybucję pisma, zabawek, horrorów oraz organizując festiwale.

 

Date

3 June 2024

Venue

Klub Stodoła, Warsaw

Stage

Duża Scena

Where to buy

Kasa Klubu Stodoła
Stodola.pl
Ticketclub.pl

Organizers

Live Nation
Karta podarunkowa
Join us
Facebook Instagram YouTube Tweeter TikTok
Stay updated Subscribe Newsletter

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

phone: +48 22 825 60 31, +48 691 800 388