Przejdź do treści stronyPrzejdź do menu strony
DARIA ZE ŚLĄSKA
SOLD OUT

DARIA ZE ŚLĄSKA

16 grudnia 2023, sobota, Klub Stodoła

Data

16 grudnia 2023

Miejsce

Klub Stodoła, Warszawa

Organizatorzy

Stodoła Sp. z.o.o.

Gatunek

Rap
Newsletter

Koncert Darii ze Śląska został całkowicie wyprzedany. Bilety nie będą już dostępne w sprzedaży online i w kasie biletowej. 

-----

TIMING:
19:00 - otwarcie drzwi
19:30 - ORÉ (supported by Liveurope)
20:30 - Daria ze Śląska (+ goście specjalni)

Daria ze Śląska 16 grudnia 2023 w Klubie Stodoła!

16 grudnia 2023 w Klubie Stodoła wystąpi Daria ze Śląska, jedna z najciekawszych wokalistek młodego pokolenia na polskiej scenie muzycznej. Wydarzenie odbędzie się w ramach “PIERWSZEJ TRASY” koncertowej artystki. Goście specjalni: Kortez, Jakub Skorupa, Młody, Jędrzej Wise i Solar. Bilety dostępne w sprzedaży!

Daria ze Śląska od urodzenia mieszkam na Śląsku. Miałam zostać zawodową siatkarką, ale po 11 latach treningów, kiedy nie szło mi już najlepiej zrezygnowałam i zostałam historykiem. Nie lubię wielkich miast i tłumów. Gdybym nie śpiewała, pisałabym teksty reklamowe albo powieści science-fiction. Jestem ufna, cierpię na niezdecydowanie, a w smutku czuję się najbezpieczniej.

Cechami charakterystycznymi tej płyty są mocne i bezpośrednie teksty, nad którymi Daria pracowała z Agatą Trafalską (Kortez, Kaśka Sochacka) a także brzmieniowa różnorodność, którą zawdzięcza obecności takich muzycznych postaci jak: Olek Świerkot (Kortez, Kaśka Sochacka), Paweł Krawczyk (Hey), Bartek Tyciński (Mitch&Mitch) i Hubert Zemler, Pat Stawiński, Kuba Staruszkiewicz i Kamil Pater (Natalia Przybysz), Tomek Kasiukiewicz (Artur Rojek, Mela Koteluk) a także przedstawiciele młodego pokolenia jak Kuba Dąbrowski i Żenia Shadziul.

Tej jesieni wyrusza w swoją PIERWSZĄ TRASĘ! 

 

 

Daria ze Śląska

16 grudnia 2023, Klub Stodoła

ul. Batorego 10, Warszawa

-----

Podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie.

Osoby poniżej 16 roku życia mogą uczestniczyć w koncercie wyłącznie pod opieką rodzica (lub wskazanego przez niego opiekuna).

Osoby, które ukończyły 16 rok życia, a nie ukończyły 18 roku życia muszą mieć przy sobie oświadczenie ze zgodą na udział w imprezie, podpisane przez rodzica bądź prawnego opiekuna.

Wszelkie pytania dotyczące wsparcia osób z problemami z poruszaniem się, prosimy kierować na adres: kontakt@ticketclub.pl

 

Data

16 grudnia 2023

Miejsce

Klub Stodoła, Warszawa

Organizatorzy

Stodoła Sp. z.o.o.

Gatunek

Rap
Karta podarunkowa

Galerie

Fundusz Wsparcia Kultury

Wsparcie ze środków
Funduszu Przeciwdziałania COVID-19Wsparcie otrzymało Stowarzyszenie Centralny Klub Studentów Politechniki Warszawskiej Stodoła
oraz Centrum Klubowe - Dom Kultury s.c. Wiesław Pękala Ewa Pękala.
Dołącz do nas na
Facebook Instagram YouTube Tweeter TikTok
Bądź na bieżąco Zapisz się do Newslettera

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

telefon: +48 22 825 60 31, +48 691 800 388