Przejdź do treści stronyPrzejdź do menu strony
DAWID KWIATKOWSKI

DAWID KWIATKOWSKI

19 marca 2016, sobota, Klub Stodoła, Duża Scena

Data

19 marca 2016

Miejsce

Klub Stodoła, Warszawa

Scena

Duża Scena

Organizatorzy

Klub Stodoła

Artyści na koncercie

DAWID KWIATKOWSKI
Newsletter

support: Lake Malawi, Hana

TIMETABLE:
18.00 - otwarcie klubu
18:45 - Lake Malawi
19.30 - Hana
20.10 - Dawid Kwiatkowski

Około 50 tysięcy sprzedanych płyt. Pierwszy Polak, który otrzymał złotą płytę PRZED premierą, a kolejną pobił swój własny rekord, otrzymując platynową za krążek „Pop&Roll”. Dawid Kwiatkowski, który na początku grudnia wydał swój trzeci album, 19 marca będzie go promował koncertem w warszawskiej Stodole.

Dawid Kwiatkowski to odkrycie roku 2013 oraz najważniejszy debiut ostatnich lat. 19-letni wokalista, który szturmem zawojował polską scenę muzyczną zyskując setki tysięcy fanów w całym kraju, tym samym wyprzedając na pniu dwie biletowane trasy koncertowe liczące 50 koncertów. Pierwsza z nich - „Biegnijmy Tour” wyprzedana została w niecałe 2 dni. Druga trasa „#9893tour” trwała aż 10 miesięcy i była jedną z najintensywniejszych tras koncertowych w Polsce. Każdy z koncertów Dawida jest wielkim, dokładnie przygotowanym show i niewątpliwie podobnie będzie w przypadku warszawskiego występu.

LAKE MALAWI:
Członkami pochodzącego z Czech indie-popowego zespołu Lake Malawi są Albert Cerny (wokal), Patrick Karpentski (gitara), Jeronym Subrt (bas) i  Pavel Pilch (perkusja). Inspiracją dla bandu jest twórczość takich formacji jak Citing Phoenix, The Police, Coldplay, Crowded House, czy Bombay Bicycle Club. Grupa wydała właśnie swoją debiutancką EP-kę „We Are Making Love Again" nagraną we współpracy z Mattem Lawrencem (Foals, Vaccines, Amy Winehouse) i zmixowaną przez Mo Hauslera (Bat for Lashes, Everything Everything, Dog Is Dead). W maju 2015 roku Lake Malawi zagrali dziesięć koncertów w Wielkiej Brytanii, wliczając w to występ na festiwalu The Great Escape. Singiel „Chinese Trees” radził sobie doskonale w Amazing Radio, a kolejny utwór „Young Blood” zaprezentowany został w programie Toma Robinsona BBC Introducing Mixtape show w stacji BBC 6 Music. 

POSŁUCHAJ:
We Are Making Love Again

ZAJRZYJ:
FB - www.facebook.com/lakemalawimusic

WSPÓŁPRACA:

      

 

Bilety:
66 zł (stojące) / 86 zł (balkony)

dostępne w kasie klubu Stodoła oraz bileteriach online:

www.stodola.pl, www.ticketpro.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl, www.biletyna.pl, www.biletomat.pl

Kup kartę podarunkową klubu Stodoła i obdaruj kogoś bliskiego wyjątkowym koncertem. Szczegóły na www.stodola.pl

Wszelkie pytania dotyczące wsparcia osób z problemami z poruszaniem się, prosimy kierować na adres: niepelnosprawni@stodola.pl

INFORMACJA DOTYCZĄCA WSTĘPU NA IMPREZĘ OSÓB NIEPEŁNOLETNICH:

Uprzejmie informujemy, że w związku z licznymi zapytaniami dotyczącymi ograniczeń wiekowych obowiązujących w klubie Stodoła podczas koncertu Dawida Kwiatkowskiego postanowiliśmy, w porozumieniu z managementem Artysty oraz firmą dbającą o bezpieczeństwo uczestników imprezy , wprowadzić zmiany w regulacjach wiekowych wejścia na koncert. W związku z tym zostaje zniesiony obowiązek opieki rodzica bądź pełnoletniego opiekuna nad widzami, którzy nie ukończyli 16 lat.

Wszystkie osoby, które chcą uczestniczyć w koncercie, a nie mają ukończonych 18 lat, mogą wejść do klubu na podstawie ważnej legitymacji szkolnej oraz pisemnego oświadczenia rodzica lub prawnego opiekuna, które można pobrać z naszej strony internetowej bądź FB. 

Pobierz oświadczenie.
 

 

Data

19 marca 2016

Miejsce

Klub Stodoła, Warszawa

Scena

Duża Scena

Organizatorzy

Klub Stodoła

Artyści na koncercie

DAWID KWIATKOWSKI
Karta podarunkowa

Galerie

Dołącz do nas na
Facebook Instagram YouTube Tweeter TikTok
Bądź na bieżąco Zapisz się do Newslettera

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

telefon: +48 22 825 60 31, +48 691 800 388