Przejdź do treści stronyPrzejdź do menu strony
GOOD CHARLOTTE

GOOD CHARLOTTE

12 lutego 2019, wtorek, Klub Stodoła, Duża Scena

Data

12 lutego 2019

Miejsce

Klub Stodoła, Warszawa

Scena

Duża Scena

Organizatorzy

Go Ahead

Artyści na koncercie

Good Charlotte
Karta podarunkowa
TIMETABLE:
18:30 - wejście do klubu
19:10 - The Dose
19:45 - Boston Manor
20:35 - Sleeping With Sirens
21:45 - Good Charlotte
 
Agencja Go Ahead zaprasza na koncert Good Charlotte! Wyczekiwana w Polsce grupa zagra 12 lutego 2019 w warszawskiej Stodole!
 
Fanom pop-punku Good Charlotte nie trzeba przedstawiać. Trzykrotna platyna w USA dla albumu „The Young and the Hopeless”, ponad 11 milionów sprzedanych płyt i debiut w pierwszej trójce notowania Billboard. To wszystko uczyniło z Good Charlotte gwiazdy światowego formatu, a wszystko zaczęło się w małej miejscowości Waldorf w stanie Maryland. Tam bliźniacy Benji i Joel, zafascynowani dokonaniami The Cure czy The Smiths postanowili bez środków finansowych i znajomości w branży założyć zespół. Rozszerzając skład do pięciu osób, nagrali pierwsze demo i rozesłali je do wytwórni fonograficznych, a pierwszy, samodzielnie zorganizowany koncert zagrali dla dwudziestu kilku osób. Zdobywając stopniowo lokalną popularność, zainteresowali sobą managera grupy Lit, który zaprosił ich do roli supportu. W 2000 roku Good Charlotte podpisali pierwszy kontrakt z legendarną wytwórnią Epic Records i w tym samym roku ukazał się debiutancki, studyjny album grupy. Zespół przebił się do stacji radiowych, został zaproszony do trasy Vans Warp Tour, zwrócił na siebie uwagę najważniejszej wtedy muzycznej telewizji – MTV i wyruszył w pierwszą trasę poza granicami USA. Drugi album i singiel „The Anthem” to najpopularniejsze do tej pory muzyczne dokonania grupy, na tym etapie bowiem zespół zyskał już miano gwiazd, a kolejne krążki tylko umacniały ich pozycję w muzycznym świecie.
 
 
Członkowie grupy, oprócz tworzenia muzyki zajmują się także działalnością aktywistyczną, promując wegetarianizm i biorąc udział w kampaniach związanych z AIDS.  
 
Ostatni album Good Charlotte („Youth Authority”) pojawił się w 2016 roku. Pojawiły się jednak doniesienia o podpisaniu kontraktu z grupą BMG, co zaskutkować ma pojawieniem się nowego, siódmego w dorobku grupy studyjnego albumu jeszcze w tym roku!
 

Bilety:

miejsca stojące: 

129 zł (przedsprzedaż) / 150 zł (w dniu koncertu); 

miejsca siedzące: 

150 zł (przedsprzedaż) / 160 zł (w dniu koncertu)

Bilety dostępne w stałych punktach sprzedaży: www.biletomat.pl, www.ticketmaster.pl, www.ebilet.pl, www.stodola.pl oraz sklepy sieci Empik, Media Markt, Saturn. 

 

 

Data

12 lutego 2019, 00:00

Miejsce

Klub Stodoła, Warszawa

Scena

Duża Scena

Organizatorzy

Go Ahead

Artyści na koncercie

Good Charlotte
Karta podarunkowa

Galerie

Dołącz do nas na
Facebook Instagram YouTube Tweeter
Bądź na bieżąco Zapisz się do Newslettera

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

telefon: +48 22 825 60 31