Go to the contentGo to the menu
GOOD CHARLOTTE

GOOD CHARLOTTE

12 february 2019, tuesday, Klub Stodoła, Duża Scena

Date

12 february 2019

Venue

Klub Stodoła, Warsaw

Stage

Duża Scena

Organizers

Go Ahead

Artists

Good Charlotte
Karta podarunkowa
TIMETABLE:
18:30 - wejście do klubu
19:10 - The Dose
19:45 - Boston Manor
20:35 - Sleeping With Sirens
21:45 - Good Charlotte
 
Agencja Go Ahead zaprasza na koncert Good Charlotte! Wyczekiwana w Polsce grupa zagra 12 lutego 2019 w warszawskiej Stodole!
 
Fanom pop-punku Good Charlotte nie trzeba przedstawiać. Trzykrotna platyna w USA dla albumu „The Young and the Hopeless”, ponad 11 milionów sprzedanych płyt i debiut w pierwszej trójce notowania Billboard. To wszystko uczyniło z Good Charlotte gwiazdy światowego formatu, a wszystko zaczęło się w małej miejscowości Waldorf w stanie Maryland. Tam bliźniacy Benji i Joel, zafascynowani dokonaniami The Cure czy The Smiths postanowili bez środków finansowych i znajomości w branży założyć zespół. Rozszerzając skład do pięciu osób, nagrali pierwsze demo i rozesłali je do wytwórni fonograficznych, a pierwszy, samodzielnie zorganizowany koncert zagrali dla dwudziestu kilku osób. Zdobywając stopniowo lokalną popularność, zainteresowali sobą managera grupy Lit, który zaprosił ich do roli supportu. W 2000 roku Good Charlotte podpisali pierwszy kontrakt z legendarną wytwórnią Epic Records i w tym samym roku ukazał się debiutancki, studyjny album grupy. Zespół przebił się do stacji radiowych, został zaproszony do trasy Vans Warp Tour, zwrócił na siebie uwagę najważniejszej wtedy muzycznej telewizji – MTV i wyruszył w pierwszą trasę poza granicami USA. Drugi album i singiel „The Anthem” to najpopularniejsze do tej pory muzyczne dokonania grupy, na tym etapie bowiem zespół zyskał już miano gwiazd, a kolejne krążki tylko umacniały ich pozycję w muzycznym świecie.
 
 
Członkowie grupy, oprócz tworzenia muzyki zajmują się także działalnością aktywistyczną, promując wegetarianizm i biorąc udział w kampaniach związanych z AIDS.  
 
Ostatni album Good Charlotte („Youth Authority”) pojawił się w 2016 roku. Pojawiły się jednak doniesienia o podpisaniu kontraktu z grupą BMG, co zaskutkować ma pojawieniem się nowego, siódmego w dorobku grupy studyjnego albumu jeszcze w tym roku!
 

Bilety:

miejsca stojące: 

129 zł (przedsprzedaż) / 150 zł (w dniu koncertu); 

miejsca siedzące: 

150 zł (przedsprzedaż) / 160 zł (w dniu koncertu)

Bilety dostępne w stałych punktach sprzedaży: www.biletomat.pl, www.ticketmaster.pl, www.ebilet.pl, www.stodola.pl oraz sklepy sieci Empik, Media Markt, Saturn. 

 

 

Date

12 february 2019

Venue

Klub Stodoła, Warsaw

Stage

Duża Scena

Organizers

Go Ahead

Artists

Good Charlotte
Karta podarunkowa

Galleries

Fundusz Wsparcia Kultury

Wsparcie ze środków
Funduszu Przeciwdziałania COVID-19Wsparcie otrzymało Stowarzyszenie Centralny Klub Studentów Politechniki Warszawskiej Stodoła
oraz Centrum Klubowe - Dom Kultury s.c. Wiesław Pękala Ewa Pękala.
Join us
Facebook Instagram YouTube Tweeter
Stay updated Subscribe Newsletter

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

phone: +48 22 825 60 31, +48 691 800 388