Przejdź do treści stronyPrzejdź do menu strony
IRA

IRA

17 października 2013, czwartek, , Duża Scena

Data

17 października 2013

Miejsce

Scena

Duża Scena

Organizatorzy

Klub Stodoła

Artyści na koncercie

IRA

Gatunek

Rock & Pop
Newsletter

19:00 otwarcie klubu
20.00 – 20:30 Clock Machine
20.40 – 21:10 The Colonists
21.30 – 23:00 IRA

 

17 października w klubie Stodoła ponownie będziemy mieli przyjemność zobaczyć i usłyszeć zespół IRA. Każda ich płyta sprzedaje się w wielu tysiącach egzemplarzy, a różnorodność gatunków muzycznych po które sięgają sprawia, że zdobywają serca zarówno fanów mocniejszych brzmień, jak i wielbicieli rockowych ballad.
Poza trzema złotymi płytami oraz jedną platynową, członkowie zespołu IRA pochwalić mogą się występami na scenach największych rockowych festiwali w Polsce – Festiwalu w Jarocinie, Przystanku Woodstock i Festiwalu Odjazdy. W 1994 roku zostali wybrani spośród setki polskich zespołów, by wystąpić jako support na koncercie zespołu Aerosmith.
16 kwietnia 2013 miała miejsce premiera najnowszego krążka zespołu, zatytułowanego X. To długo wyczekiwane wydawnictwo jest efektem wielu godzin pracy w studio i przeciera zespołowi dotąd nie przemierzany szlak – obok płyty zawierającej 10 premierowych utworów, fani znajdą drugie CD, zawierające anglojęzyczne wersje zarówno znanych jak i nowych utworów.

Występ zespołu IRA poprzedzać będzie grupa The Colonists! Grupa składa się z pięciu rockowych chłopaków z Wrocławia. Grają nowoczesnego rocka, w stylu Nickelback czy Creed. W 2012 zostali nazwani jednym z najbardziej obiecujących zespołów roku, towarzyszyli też zespołowi IRA w czasie trasy koncertowej zorganizowanej z okazji 25 rocznicy działalności.

Przed gwiazdą wieczoru pojawi się także krakowski skład Clock Machine! Jak sami o sobie mówią, zespół składa się z czterech zdrowych chłopaków, którzy chwycili za instrumenty, a wśród swych inspiracji wymieniają klasyki rocka pokroju Led Zeppelin czy Guns’n’Roses. Są odważni i bezkompromisowi, a dzięki głosom swych fanów zagrali w 2012 roku na Orange Warsaw Festival. Na naszej scenie możecie ich zobaczyć już 17 października.

Bilety w cenie: 40 pln - przedsprzedaż oraz 47 pln w dniu koncertu
do kupienia w kasie Klubu Stodoła (Warszawa ul. Batorego 10);
Sprzedaż internetowa: www.stodola.pl
 

Data

17 października 2013

Miejsce

Scena

Duża Scena

Organizatorzy

Klub Stodoła

Artyści na koncercie

IRA

Gatunek

Rock & Pop
Karta podarunkowa

Galerie

Dołącz do nas na
Facebook Instagram YouTube Tweeter TikTok
Bądź na bieżąco Zapisz się do Newslettera

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

telefon: +48 22 825 60 31, +48 691 800 388