Przejdź do treści stronyPrzejdź do menu strony
JAROMIR NOHAVICA

JAROMIR NOHAVICA

7 listopada 2016, poniedziałek, Klub Stodoła, Duża Scena

Data

7 listopada 2016

Miejsce

Klub Stodoła, Warszawa

Scena

Duża Scena

Organizatorzy

Klub Stodoła

Artyści na koncercie

Jaromir Nohavica

Gatunek

Kabaretowa
Karta podarunkowa

TIMETABLE:

19:00 - otwarcie klubu
20:00 - rozpoczęcie koncertu

 

Jaromír Nohavica, czeski piosenkarz, autor tekstów, poeta wystąpi 7 i 8 listopada w klubie Stodoła!
Piosenki Nohavicy mają bardzo różny charakter. Są wśród nich zarówno poetyckie, pełne zadumy ballady, jak i wesołe, wręcz rubaszne pieśni. Twórczość Nohavicy, mieszkającego na pograniczu kultur na Śląsku Cieszyńskim, przesiąknięta jest również polskimi akcentami, Artysta swobodnie mówi po polsku. Niektóre piosenki, zwłaszcza na koncertach, wykonuje w polskiej wersji językowej. 
Choć swój pierwszy autorski album wydał w 1988 roku, to premierowym projektem studyjnym był album „Mikimauzoleum” z 1993 roku. Stał się on jednym z najpopularniejszych czeskich wydawnictw muzycznych. Nowatorskie jak na owe czasy aranżacje stworzył Karel Plíhal. Kolejny projekt studyjny „Dziwny wiek” otrzymał Czeskie Gramy za płytę roku 1996. W 2009 roku ukazał się dwupłytowy album „Świat według Nohavicy”, z piosenkami autora w polskim tłumaczeniu i wykonaniu polskich srtystów. Na początku 2013 roku jego utwór „Minulost” (w języku czeskim) trafił na pierwsze miejsce Listy Przebojów Programu III Polskiego Radia i pozostawał tam przez kilka tygodni.
Koncerty Nohavicy cieszą się w Polsce ogromnym zainteresowaniem i wypełniają całkowicie sale koncertowe. Artysta zagra na żywo w klubie Stodoła już 7 i 8 listopada.
 
 
Bilety:
143 PLN (miejsca siedzące – kategoria 1)
123 PLN (miejsca siedzące – kategoria 2)
 
do kupienia w kasie Klubu Stodoła (Warszawa ul. Batorego 10)

WAŻNA INFORMACJA O BILETACH:
Jedynymi oficjalnymi kanałami sprzedaży biletów na koncert Jaromira Nohavicy są www.stodola.pl, www.ebilet.pl, www.ticketpro.pl i www.eventim.pl. 
Sprzedaż biletów po cenie wyższej niż nominalna jest niezgodna z prawem.
Przypominamy również, że kupując bilety od osób umieszczających oferty odsprzedaży np. na Facebooku możecie Państwo zostać oszukani – ryzykujecie w ten sposób kupno fałszywych wejściówek, które nie umożliwią wejścia na koncert.

Podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie.

Kup kartę podarunkową klubu Stodoła i obdaruj kogoś bliskiego wyjątkowym koncertem. Szczegóły na www.stodola.pl

Wszelkie pytania dotyczące wsparcia osób z problemami z poruszaniem się, prosimy kierować na adres: niepelnosprawni@stodola.pl

INFORMACJA DOTYCZĄCA WSTĘPU NA IMPREZĘ OSÓB NIEPEŁNOLETNICH:
Osoby, które nie ukończyły 16 roku życia i chcą wziąć udział w koncercie, muszą być pod opieką rodzica (lub wskazanego przez niego opiekuna) przez cały czas trwania imprezy. Jednocześnie informujemy, że każdy bilet umożliwia wstęp na teren wydarzenia jednej osobie – bilet dziecka nie jest upoważnieniem wstępu dla opiekuna.
Osoby, które ukończyły 16 rok życia, a nie ukończyły 18 roku życia muszą mieć przy sobie oświadczenie ze zgodą na udział w imprezie, podpisane przez rodzica bądź prawnego opiekuna.
Pobierz oświadczenie.

Data

7 listopada 2016, 00:00

Miejsce

Klub Stodoła, Warszawa

Scena

Duża Scena

Organizatorzy

Klub Stodoła

Artyści na koncercie

Jaromir Nohavica

Gatunek

Kabaretowa
Karta podarunkowa
Dołącz do nas na
Facebook Instagram YouTube Tweeter
Bądź na bieżąco Zapisz się do Newslettera

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

telefon: +48 22 825 60 31