Go to the contentGo to the menu
JAROMIR NOHAVICA

JAROMIR NOHAVICA

7 november 2016, monday, Klub Stodoła, Duża Scena

Date

7 november 2016

Venue

Klub Stodoła, Warsaw

Stage

Duża Scena

Organizers

Klub Stodoła

Genres

Cabaret
Karta podarunkowa

TIMETABLE:

19:00 - otwarcie klubu
20:00 - rozpoczęcie koncertu

 

Jaromír Nohavica, czeski piosenkarz, autor tekstów, poeta wystąpi 7 i 8 listopada w klubie Stodoła!
Piosenki Nohavicy mają bardzo różny charakter. Są wśród nich zarówno poetyckie, pełne zadumy ballady, jak i wesołe, wręcz rubaszne pieśni. Twórczość Nohavicy, mieszkającego na pograniczu kultur na Śląsku Cieszyńskim, przesiąknięta jest również polskimi akcentami, Artysta swobodnie mówi po polsku. Niektóre piosenki, zwłaszcza na koncertach, wykonuje w polskiej wersji językowej. 
Choć swój pierwszy autorski album wydał w 1988 roku, to premierowym projektem studyjnym był album „Mikimauzoleum” z 1993 roku. Stał się on jednym z najpopularniejszych czeskich wydawnictw muzycznych. Nowatorskie jak na owe czasy aranżacje stworzył Karel Plíhal. Kolejny projekt studyjny „Dziwny wiek” otrzymał Czeskie Gramy za płytę roku 1996. W 2009 roku ukazał się dwupłytowy album „Świat według Nohavicy”, z piosenkami autora w polskim tłumaczeniu i wykonaniu polskich srtystów. Na początku 2013 roku jego utwór „Minulost” (w języku czeskim) trafił na pierwsze miejsce Listy Przebojów Programu III Polskiego Radia i pozostawał tam przez kilka tygodni.
Koncerty Nohavicy cieszą się w Polsce ogromnym zainteresowaniem i wypełniają całkowicie sale koncertowe. Artysta zagra na żywo w klubie Stodoła już 7 i 8 listopada.
 
 
Bilety:
143 PLN (miejsca siedzące – kategoria 1)
123 PLN (miejsca siedzące – kategoria 2)
 
do kupienia w kasie Klubu Stodoła (Warszawa ul. Batorego 10)

WAŻNA INFORMACJA O BILETACH:
Jedynymi oficjalnymi kanałami sprzedaży biletów na koncert Jaromira Nohavicy są www.stodola.pl, www.ebilet.pl, www.ticketpro.pl i www.eventim.pl. 
Sprzedaż biletów po cenie wyższej niż nominalna jest niezgodna z prawem.
Przypominamy również, że kupując bilety od osób umieszczających oferty odsprzedaży np. na Facebooku możecie Państwo zostać oszukani – ryzykujecie w ten sposób kupno fałszywych wejściówek, które nie umożliwią wejścia na koncert.

Podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie.

Kup kartę podarunkową klubu Stodoła i obdaruj kogoś bliskiego wyjątkowym koncertem. Szczegóły na www.stodola.pl

Wszelkie pytania dotyczące wsparcia osób z problemami z poruszaniem się, prosimy kierować na adres: niepelnosprawni@stodola.pl

INFORMACJA DOTYCZĄCA WSTĘPU NA IMPREZĘ OSÓB NIEPEŁNOLETNICH:
Osoby, które nie ukończyły 16 roku życia i chcą wziąć udział w koncercie, muszą być pod opieką rodzica (lub wskazanego przez niego opiekuna) przez cały czas trwania imprezy. Jednocześnie informujemy, że każdy bilet umożliwia wstęp na teren wydarzenia jednej osobie – bilet dziecka nie jest upoważnieniem wstępu dla opiekuna.
Osoby, które ukończyły 16 rok życia, a nie ukończyły 18 roku życia muszą mieć przy sobie oświadczenie ze zgodą na udział w imprezie, podpisane przez rodzica bądź prawnego opiekuna.
Pobierz oświadczenie.

Date

7 november 2016, 00:00

Venue

Klub Stodoła, Warsaw

Stage

Duża Scena

Organizers

Klub Stodoła

Genres

Cabaret
Karta podarunkowa
Fundusz Wsparcia Kultury

Wsparcie ze środków
Funduszu Przeciwdziałania COVID-19Wsparcie otrzymało Stowarzyszenie Centralny Klub Studentów Politechniki Warszawskiej Stodoła
oraz Centrum Klubowe - Dom Kultury s.c. Wiesław Pękala Ewa Pękala.
Join us
Facebook Instagram YouTube Tweeter
Stay updated Subscribe Newsletter

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

phone: +48 22 825 60 31, +48 691 800 388