Przejdź do treści stronyPrzejdź do menu strony
JELONEK (+GOŚĆ SPECJALNY: NORMALSI)

JELONEK (+GOŚĆ SPECJALNY: NORMALSI)

11 grudnia 2014, czwartek, Klub Stodoła, Duża Scena

Data

11 grudnia 2014

Miejsce

Klub Stodoła, Warszawa

Scena

Duża Scena

Organizatorzy

Klub Stodoła

Artyści na koncercie

JELONEK

Gatunek

Hard & Heavy
Rock & Pop
Karta podarunkowa
18:00 drzwi
19:30 -20:20 Normalsi
20:30 - 22:20 Jelonek

 

11 grudnia 2014
Warszawa, Klub Stodoła

Gość koncertu: zespół NORMALSI


11 grudnia powroci do nas prawdziwa sceniczna bestia, Michał Jelonek! To ekspresyjny muzyk z dużą dozą poczucia humoru. Możecie być pewni, że podczas występu nie zabraknie spontanicznej „bieganiny”, „chorych” choreografii, punkowego „gibania się”, scenicznych fajerwerków, demonicznych atrakcji oraz mrocznych niespodzianek. Jego występy zachwycają zarówno fanów muzyki rockowej, jak i innych nurtów muzycznych.

Jelonek, potupując groźnie raciczką, zaprasza serdecznie wszystkich na koncerty klasycznie masakrujące, na których udowodnimy sobie i innym, że przy Chopinie świetnie wchodzi się w zakręty w pogo, Beethoven doskonale nadaje się do mrocznego gibania i ocieractwa o współtowarzyszki, rzyszy lub rzyszątka, Paganini jest wręcz stworzony do tworzenia „ścianki”, Vivaldi do robienia „młyna”, już nie mówiąc o Rossinim, przy którym wyśmienicie „zakuca” się porządek koncertowy przy pomocy skomplikowanego i ekstremalnie niebezpiecznego kucania i podskakiwania jak demoniczne jamniczki miniaturki!!!

Mamy nadzięje że Wy też dołączycie do tego „zderzenia” :)

Jelonek 11 grudnia zatupie na deskach Stodoły, a w ramach przedświątecznego prezentu zaprezentuje co nieco z nowego albumu!

 

NORMALSI

Twórczość  Normalsów intryguje – napisał miesięcznik „Teraz Rock” – muzycznie osadzona w grunge`u, tekstowo dość poetycka, z konceptualnym zarysem poszczególnych albumów”.
Debiut płytowy Normalsów - album „Soliloquium” , wydany w 2005 r., i  ” Dekalog czyli Piekło Muzykantów” – wydany rok później, okazały się sukcesem artystycznym. W roku 2007 Ministerstwo Edukacji i kuratorzy oświaty nagradzają płytą Normalsów najlepszych maturzystów w kraju.

Bogaty  dorobek twórczy Normalsów stał się inspiracją dla ludzi teatru. Fabularne, obrazowe utwory zespołu uruchomiły reżyserską wyobraźnię. Owocem tego jest widowisko rockowe „Łajza” (prapremiera – styczeń 2013 r.) Oparte na tekstach i muzyce Normalsów  widowisko muzyczno-taneczne , wyreżyserowane zostało przez Artura Żymełkę . Spektakl  muzyczny „Łajza” przyniósł Normalsom uznanie środowisk artystycznych i szerokiej publiczności interesującej się nie tylko muzyką rockową, ale także jej fuzją z różnymi formami tanecznymi, a także z muzyką klasyczną – w tym przypadku to  dzieła  J.S. Bacha w interpretacji  skrzypka Michała Jelonka. Spektakl „Łajza” zdobył „Złotą Maskę”, w ciągu dwóch sezonów został zagrany kilkadziesiąt razy, w  tym  w Warszawie w Sali Kongresowej, na międzynarodowym festiwalu tanecznym w Lądku Zdrój.

Działalność Normalsów nie ogranicza się do koncertowania i nagrywania albumów płytowych (ostatni to „Pokój z widokiem na wojnę” – 2009). Zespół  w latach 2008 – 2011 co roku organizował trasy koncertowe w Polsce, promujące Łódzką Scenę Muzyczną, czyniąc z nich objazdowy festiwal prezentujący dokonania łódzkich formacji rockowy. Zespół Normalsi  tworzą:  Piotr Chypis Pachulski – gitary, wokal, Miroslaw Koniu Mazurczyk – gitary, Przemek Wyrwas – gitara basowa, Grzegorz Szelewa – perkusja


BILETY:
Do 19.11 – 47 pln (stojące), 67 pln (balkony)
Od 20.11 – 54 pln (stojące), 74 pln (balkony)
do kupienia w kasie klubu Stodoła (Warszawa, ul. Batorego 10).
Sprzedaż internetowa: www.stodola.pl

Data

11 grudnia 2014, 00:00

Miejsce

Klub Stodoła, Warszawa

Scena

Duża Scena

Organizatorzy

Klub Stodoła

Artyści na koncercie

JELONEK

Gatunek

Hard & Heavy
Rock & Pop
Karta podarunkowa

Galerie

Dołącz do nas na
Facebook Instagram YouTube Tweeter
Bądź na bieżąco Zapisz się do Newslettera

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

telefon: +48 22 825 60 31