Przejdź do treści stronyPrzejdź do menu strony
JEZIORO ŁABĘDZIE
ZMIANA TERMINU

JEZIORO ŁABĘDZIE

16 października 2020, piątek, Klub Stodoła, Duża Scena
Bilety od 120.00 PLN Kup bilet

Data

16 października 2020
Otwarcie drzwi: 18:30
Rozpoczęcie wydarzenia: 19:30

Miejsce

Klub Stodoła, Warszawa

Scena

Duża Scena

Bilety

170.00 PLN KAT. I
145.00 PLN KAT. II
120.00 PLN KAT. III
Kup bilet

Organizatorzy

OWACJA sp. z o.o.

Artyści na koncercie

Rosyjski Klasyczny Balet Moskwy
Karta podarunkowa
Otwarcie drzwi: 18:30
Rozpoczęcie wydarzenia: 19:30
W związku z sytuacją w kraju, decyzją organizatora, wydarzenie Jezioro Łabędzie - Rosyjski Klasyczny Balet Moskwy, zaplanowane na 2 kwietnia 2020, odbędzie się w nowym terminie - 16 października 2020, godz. 19:30. Wszystkie dotychczas zakupione bilety zachowują swoją ważność dla nowej daty! Przepraszamy za zaistniałe niedogodności. 
 
Rosyjski Klasyczny Balet to odnoszący sukcesy moskiewski zespół teatralny tańca klasycznego, w skład którego wchodzą najlepsi przedstawiciele rosyjskich szkół baletowych, zasłużeni mistrzowie tańca. Dziś oni stanowią podstawę kolektywu.
 

 
Kierownik baletu to zasłużony mistrz, choreograf i solista Hasan Usmanow, który swój warsztat zawdzięcza rosyjskim i zagranicznym wybitnym teatrom, w których występował. Primabalerina, Zasłużona Artystka Rosji – Natalya Kungurceva.
 
W składzie kolektywu wśród uznanych tancerzy baletowych są laureaci konkursów międzynarodowych – Dmitry Smirnov, Alexander Butrimovich.
Do zespołu baletowego należą także młodzi tancerzy - absolwenci Moskiewskiej Akademii Choreografii, Akademii Baletu Rosyjskiego im. Agrippiny Waganowej (Petersburg) oraz innych znanych szkół baletowych w Rosji.
 

 

Rosyjski Klasyczny Balet jest jednym z najczęściej występujących zespołów baletowych, który ma w ciągu roku ponad 300 wystąpień. Jest entuzjastycznie przyjmowany zarówno w Rosji, jak i w Meksyku, Japonii, USA, Chinach, Hiszpanii, Włoszech, Niemczech, Finlandii i innych krajach świata.
 
W okresie od 6 marca do 2 kwietnia 2020 roku "Jezioro Łabędzie" w wykonaniu Rosyjskiego Klasycznego Baletu obejrzą widzowie z 20 miast w Polsce. To będzie wspaniałe widowisko (w 2 aktach i 4 scenach, trwające 2 h 30 min. z przerwą), w którym bajecznie piękne kostiumy i zjawiskowa scenografia są połączone z niezrównaną muzyką Czajkowskiego i genialnym tańcem  40 tancerzy baletowych!
 
 
"Jezioro Łabędzie" to jedyny w swoim rodzaju utwór, który można słuchać i oglądać dziesiątki razy z coraz większym zainteresowaniem. Piękna, wysublimowana muzyka baletowa, cała do ostatniej nuty, przelewa się w taniec. Przy tym bajka przekształciła się w żywą symbolikę tego, co jest szlachetne i wzruszające w duszy słowiańskiej kobiety. Historia dziewczyny zaczarowanej w Łabędzia przez złego czarnoksiężnika to legenda znana z dzieciństwa. A motywy złowrogiej dwoistości w wizerunku Czarnego Łabędzia wciąż inspirują współczesnych artystów wszystkich gatunków sztuki. 
"Jezioro Łabędzie", jak powiedział krytyk, to "wzruszająca pieśń bez słów"!
 
 
 

Bilety (miejsca siedzące):

170 PLN - I KAT

145 PLN - II KAT

120 PLN - III KAT 

do kupienia w kasie Klubu Stodoła (Warszawa ul. Batorego 10)

Sprzedaż internetowa: www.stodola.pl, www.ticketclub.pl 

 
 

 

Data

16 października 2020, 00:00

Miejsce

Klub Stodoła, Warszawa

Scena

Duża Scena

Bilety

170.00 PLN KAT. I
145.00 PLN KAT. II
120.00 PLN KAT. III
Kup bilet

Organizatorzy

OWACJA sp. z o.o.

Artyści na koncercie

Rosyjski Klasyczny Balet Moskwy
Karta podarunkowa
Dołącz do nas na
Facebook Instagram YouTube Tweeter
Bądź na bieżąco Zapisz się do Newslettera

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

telefon: +48 22 825 60 31