Go to the contentGo to the menu
JEZIORO ŁABĘDZIE
ZMIANA TERMINU

JEZIORO ŁABĘDZIE

4 march 2021, thursday, Klub Stodoła, Duża Scena
Tickets from 120.00 PLN Buy ticket

Date

4 march 2021
Otwarcie drzwi: 18:30
Rozpoczęcie wydarzenia: 19:30

Venue

Klub Stodoła, Warsaw

Stage

Duża Scena

Tickets

170.00 PLN CAT. I
145.00 PLN CAT. II
120.00 PLN CAT. III
Buy ticket

Organizers

OWACJA sp. z o.o.
Karta podarunkowa
Otwarcie drzwi: 18:30
Rozpoczęcie wydarzenia: 19:30
W związku z sytuacją w kraju, decyzją organizatora, wydarzenie Jezioro Łabędzie - Rosyjski Klasyczny Balet Moskwy, zaplanowane na 16 października 2020, odbędzie się w nowym terminie - 4 marca 2021, godz. 19:30. Wszystkie dotychczas zakupione bilety zachowują swoją ważność dla nowej daty! Przepraszamy za zaistniałe niedogodności.
 
Rosyjski Klasyczny Balet to odnoszący sukcesy moskiewski zespół teatralny tańca klasycznego, w skład którego wchodzą najlepsi przedstawiciele rosyjskich szkół baletowych, zasłużeni mistrzowie tańca. Dziś oni stanowią podstawę kolektywu.
 

 
Kierownik baletu to zasłużony mistrz, choreograf i solista Hasan Usmanow, który swój warsztat zawdzięcza rosyjskim i zagranicznym wybitnym teatrom, w których występował. Primabalerina, Zasłużona Artystka Rosji – Natalya Kungurceva.
 
W składzie kolektywu wśród uznanych tancerzy baletowych są laureaci konkursów międzynarodowych – Dmitry Smirnov, Alexander Butrimovich.
Do zespołu baletowego należą także młodzi tancerzy - absolwenci Moskiewskiej Akademii Choreografii, Akademii Baletu Rosyjskiego im. Agrippiny Waganowej (Petersburg) oraz innych znanych szkół baletowych w Rosji.
 

 

Rosyjski Klasyczny Balet jest jednym z najczęściej występujących zespołów baletowych, który ma w ciągu roku ponad 300 wystąpień. Jest entuzjastycznie przyjmowany zarówno w Rosji, jak i w Meksyku, Japonii, USA, Chinach, Hiszpanii, Włoszech, Niemczech, Finlandii i innych krajach świata.
 
W okresie od 6 marca do 2 kwietnia 2020 roku "Jezioro Łabędzie" w wykonaniu Rosyjskiego Klasycznego Baletu obejrzą widzowie z 20 miast w Polsce. To będzie wspaniałe widowisko (w 2 aktach i 4 scenach, trwające 2 h 30 min. z przerwą), w którym bajecznie piękne kostiumy i zjawiskowa scenografia są połączone z niezrównaną muzyką Czajkowskiego i genialnym tańcem  40 tancerzy baletowych!
 
 
"Jezioro Łabędzie" to jedyny w swoim rodzaju utwór, który można słuchać i oglądać dziesiątki razy z coraz większym zainteresowaniem. Piękna, wysublimowana muzyka baletowa, cała do ostatniej nuty, przelewa się w taniec. Przy tym bajka przekształciła się w żywą symbolikę tego, co jest szlachetne i wzruszające w duszy słowiańskiej kobiety. Historia dziewczyny zaczarowanej w Łabędzia przez złego czarnoksiężnika to legenda znana z dzieciństwa. A motywy złowrogiej dwoistości w wizerunku Czarnego Łabędzia wciąż inspirują współczesnych artystów wszystkich gatunków sztuki. 
"Jezioro Łabędzie", jak powiedział krytyk, to "wzruszająca pieśń bez słów"!
 
 
 

Bilety (miejsca siedzące):

170 PLN - I KAT

145 PLN - II KAT

120 PLN - III KAT 

do kupienia w kasie Klubu Stodoła (Warszawa ul. Batorego 10)

Sprzedaż internetowa: www.stodola.pl, www.ticketclub.pl 

 
 

 

Date

4 march 2021, 00:00

Venue

Klub Stodoła, Warsaw

Stage

Duża Scena

Tickets

170.00 PLN CAT. I
145.00 PLN CAT. II
120.00 PLN CAT. III
Buy ticket

Organizers

OWACJA sp. z o.o.
Karta podarunkowa
Join us
Facebook Instagram YouTube Tweeter
Stay updated Subscribe Newsletter

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

phone: +48 22 825 60 31