Przejdź do treści stronyPrzejdź do menu strony
Koncert dla STOPY #2

Koncert dla STOPY #2

19 czerwca 2012, wtorek, , Duża Scena

Data

19 czerwca 2012

Miejsce

Scena

Duża Scena

Organizatorzy

Klub Stodoła

Gatunek

Jazz
Kabaretowa
Reggae & Ska
Rock & Pop
Newsletter

ARTYŚCI PONOWNIE ZAGRAJĄ DLA STOPY!
To już rok minął od dnia, kiedy pożegnaliśmy naszego wspaniałego przyjaciela Piotra „Stopę” Żyżelewicza, legendę polskiej sceny rockowej, członka zespołów  m.in.  Voo Voo, Armia, Izrael, Moskwa, 2TM2,3 i wielu innych. Rok temu odbył się koncert DLA STOPY, z którego całkowity dochód przekazany został Rodzinie Piotrka. Pragniemy podziękować licznie przybyłej publiczności. Tylko dzięki Państwu pomoc ta przybiera wymierny kształt. W koncercie Dla Stopy wzięli udział wspaniali Artyści, których Stopa spotkał w czasie swojej muzycznej drogi, ale także i Ci, którzy po prostu go znali i niezwykle cenili.  

Podobnie jak przed rokiem, Artyści  postanowili spotkać się aby złożyć STOPIE hołd i wspólnie wykonać koncert poświęcony jego pamięci. 
Koncert odbędzie się 19.06.2012 (wtorek) Klub Stodoła, ul. Batorego 10, Warszawa. Wstęp od godz. 18.30.

Poniżej potwierdzeni Artyści, którzy wezmą udział w koncercie DLA STOPY #2 :

LUXTORPEDA, T.LOVE, RAZ DWA TRZY,  VOO VOO + gościnnie Anna Maria Jopek, IZRAEL, MUMIO, MALEO REGGAE ROCKERS, VAVAMUFFIN, DERIGLASOFF, KARMISKI CLUB, TOMASZ BUDZYŃSKI.

Mamy nadzieję że koncert DLA STOPY w takiej formule będzie odbywał się co roku, i że choć Stopy z nami nie ma, pamięć o tym fenomenalnym muzyku, wspaniałym człowieku będzie wiecznie żywa, a Rodzina Piotra -  żona Kasia oraz dzieci Aniela, Franek i Zosia - będą mogli na nas zawsze liczyć.

Przypominamy także numer konta w Polskiej Fundacji Muzycznej, pod którym można dokonywać wpłat na rzecz Rodziny Piotra: STOPA - 31 1440 1101 0000 0000 0492 7362 w Nordea Bank S.A. I Oddział Warszawa.
Na konto od roku nieustająco wpływają środki, za które w imieniu Kasi i dzieci Piotra serdecznie dziękujemy! To dla nich bardzo duża pomoc. K

Data

19 czerwca 2012

Miejsce

Scena

Duża Scena

Organizatorzy

Klub Stodoła

Gatunek

Jazz
Kabaretowa
Reggae & Ska
Rock & Pop
Karta podarunkowa
Dołącz do nas na
Facebook Instagram YouTube Tweeter TikTok
Bądź na bieżąco Zapisz się do Newslettera

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

telefon: +48 22 825 60 31, +48 691 800 388