Go to the contentGo to the menu
Koncert dla STOPY #2

Koncert dla STOPY #2

19 June 2012, Tuesday, , Duża Scena

Date

19 June 2012

Venue

Stage

Duża Scena

Organizers

Klub Stodoła

Genres

Cabaret
Jazz
Reggae & Ska
Rock & Pop

ARTYŚCI PONOWNIE ZAGRAJĄ DLA STOPY!
To już rok minął od dnia, kiedy pożegnaliśmy naszego wspaniałego przyjaciela Piotra „Stopę” Żyżelewicza, legendę polskiej sceny rockowej, członka zespołów  m.in.  Voo Voo, Armia, Izrael, Moskwa, 2TM2,3 i wielu innych. Rok temu odbył się koncert DLA STOPY, z którego całkowity dochód przekazany został Rodzinie Piotrka. Pragniemy podziękować licznie przybyłej publiczności. Tylko dzięki Państwu pomoc ta przybiera wymierny kształt. W koncercie Dla Stopy wzięli udział wspaniali Artyści, których Stopa spotkał w czasie swojej muzycznej drogi, ale także i Ci, którzy po prostu go znali i niezwykle cenili.  

Podobnie jak przed rokiem, Artyści  postanowili spotkać się aby złożyć STOPIE hołd i wspólnie wykonać koncert poświęcony jego pamięci. 
Koncert odbędzie się 19.06.2012 (wtorek) Klub Stodoła, ul. Batorego 10, Warszawa. Wstęp od godz. 18.30.

Poniżej potwierdzeni Artyści, którzy wezmą udział w koncercie DLA STOPY #2 :

LUXTORPEDA, T.LOVE, RAZ DWA TRZY,  VOO VOO + gościnnie Anna Maria Jopek, IZRAEL, MUMIO, MALEO REGGAE ROCKERS, VAVAMUFFIN, DERIGLASOFF, KARMISKI CLUB, TOMASZ BUDZYŃSKI.

Mamy nadzieję że koncert DLA STOPY w takiej formule będzie odbywał się co roku, i że choć Stopy z nami nie ma, pamięć o tym fenomenalnym muzyku, wspaniałym człowieku będzie wiecznie żywa, a Rodzina Piotra -  żona Kasia oraz dzieci Aniela, Franek i Zosia - będą mogli na nas zawsze liczyć.

Przypominamy także numer konta w Polskiej Fundacji Muzycznej, pod którym można dokonywać wpłat na rzecz Rodziny Piotra: STOPA - 31 1440 1101 0000 0000 0492 7362 w Nordea Bank S.A. I Oddział Warszawa.
Na konto od roku nieustająco wpływają środki, za które w imieniu Kasi i dzieci Piotra serdecznie dziękujemy! To dla nich bardzo duża pomoc. K

Date

19 June 2012

Venue

Stage

Duża Scena

Organizers

Klub Stodoła

Genres

Cabaret
Jazz
Reggae & Ska
Rock & Pop
Karta podarunkowa
Fundusz Wsparcia Kultury

Wsparcie ze środków
Funduszu Przeciwdziałania COVID-19Wsparcie otrzymało Stowarzyszenie Centralny Klub Studentów Politechniki Warszawskiej Stodoła
oraz Centrum Klubowe - Dom Kultury s.c. Wiesław Pękala Ewa Pękala.
Join us
Facebook Instagram YouTube Tweeter TikTok
Stay updated Subscribe Newsletter

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

phone: +48 22 825 60 31, +48 691 800 388