Przejdź do treści stronyPrzejdź do menu strony
KULT (KATOWICE)

KULT (KATOWICE)

6 listopada 2021, sobota, Katowice, Spodek

Data

6 listopada 2021

Miejsce

Spodek, Katowice

Organizatorzy

Klub Stodoła

Artyści na koncercie

Kult
Ziembul (support)

Gatunek

Rock
Newsletter

► W celu usprawnienia wejścia na teren hali Spodek prosimy o wcześniejsze wydrukowanie oraz wypełnienie Oświadczenia Uczestnika Wydarzenia. O dokument poprosimy w momencie skanowania biletu.
► Zachęcamy do wcześniejszego przyjścia do hali Spodek, co pozwoli uniknąć oczekiwania w kolejce. Otwarcie drzwi nastąpi o godz. 17:30.
► Początek koncertu supportu został zaplanowany na godz. 19:00. Występ Kultu rozpocznie się o godz. 19:45. Są to godziny orientacyjne, które mogą ulec zmianie.
► Przypominamy o obowiązku zakrywania ust oraz nosa zarówno przed, jak i w trakcie oraz po zakończeniu koncertu.
► Bilety na wydarzenie będą dostępne również w kasie biletowej hali Spodek, w dniu wydarzenia.

 

Już w październiku 2021 Kult ponownie wyruszy w coroczną “Trasę Pomarańczową”. Na koncertowej mapie formacji Kazika Staszewskiego tradycyjnie zagościła Warszawa oraz Katowice. Podczas czterech koncertów w Klubie Stodoła oraz koncertu w katowickim Spodku nie zabraknie najważniejszych i znanych od dekad utworów, jak również materiału z najnowszego albumu o przewrotnym tytule “Ostatnia płyta”. Bilety dostępne w sprzedaży! 

Zgodnie z tradycją w jesiennym repertuarze warszawskiej Stodoły oraz katowickiego Spodka nie może zabraknąć Kultu. Koncerty w ramach “Trasy Pomarańczowej” od dekad przyciągają rzesze fanów. Choć najważniejsze utwory Kultu są obowiązkowym elementem każdego występu, wydarzenia zachowują swój unikatowy charakter i każdy z nich na nowo podbija serca fanów. Nie inaczej będzie także w 2021 roku! Formacja Kazika Staszewskiego w dniach 29 i 30 października, a także 5 i 27 listopada wystąpi w Klubie Stodoła. 6 listopada Kult zagra w Katowicach, ponownie wypełniając legendarny Spodek po brzegi. 

Od momentu założenia przez Kazika Staszewskiego i Piotra Wieteskę w 1982 roku grupa nie traci na popularności. Kolejne pokolenia słuchaczy doceniają KULT za prowokacyjne, buntownicze teksty, charakterystyczne brzmienie i młodzieńczą zadziorność. Od początku istnienia zespołu powstało sporo piosenek, niektóre na fonograficzną premierę czekały wiele lat, inne w ogóle nigdy nie pojawiły się na oficjalnych albumach zespołu. Od samego początku antysystemowe teksty Kazika poruszały ważne problemy związane z tożsamością, wiarą czy porządkiem społecznym, a jego charyzma przyciągała na każdy koncert rzesze wiernych fanów.

 

► 29 października 2021, Klub Stodoła, Warszawa

► 30 października 2021, Klub Stodoła, Warszawa

► 5 listopada 2021, Klub Stodoła, Warszawa

► 6 listopada 2021, Spodek, Katowice 

► 27 listopada 2021, Klub Stodoła , Warszawa

 

Bilety dostępne w sprzedaży internetowej na: www.stodola.pl oraz www.ticketclub.pl

 

Data

6 listopada 2021

Miejsce

Spodek, Katowice

Organizatorzy

Klub Stodoła

Artyści na koncercie

Kult
Ziembul (support)

Gatunek

Rock
Karta podarunkowa

Galerie

Dołącz do nas na
Facebook Instagram YouTube Tweeter TikTok
Bądź na bieżąco Zapisz się do Newslettera

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

telefon: +48 22 825 60 31, +48 691 800 388