Przejdź do treści stronyPrzejdź do menu strony
KULT (MUZYCZNA SYRENKA)

KULT (MUZYCZNA SYRENKA)

9 października 2020, piątek, Warszawa, Stadion Syrenki

Data

9 października 2020

Miejsce

Stadion Syrenki, Warszawa

Organizatorzy

Klub Stodoła
Klub Proxima
Klub Palladium

Artyści na koncercie

Kult

Gatunek

Rock
Newsletter

Kult wystąpi na warszawskim Stadionie Syrenka w piątek, 9 października! W trosce o komfort i bezpieczeństwo uczestników, poniżej prezentujemy podsumowanie najważniejszych informacji organizacyjnych.

► Wejście na Stadion Syrenka będzie prowadziło przez Klub Stodoła, gdzie wszyscy uczestnicy zostaną poddani bezdotykowemu skanowaniu biletów, pomiarowi temperatury, a także kontroli środków ochronnych (maseczka lub przyłbica) oraz weryfikacji pisemnych Oświadczeń o stanie zdrowia (wzór do wydruku dostępny TUTAJ). Poprosimy Was także o dezynfekcję rąk oraz zachowanie dystansu społecznego, wynoszącego co najmniej 1,5 m.

► Otwarcie drzwi Klubu zostało zaplanowane na godz. 17:30. ⏰ Zachęcamy Was do jak najwcześniejszego przyjścia do Stodoły, wraz z wydrukowanym i wypełnionym wcześniej Oświadczeniem, co powoli znacząco usprawnić proces wejścia oraz skrócić czas Waszego oczekiwania w kolejce.

► Koncert Kultu rozpocznie się o godz. 19:00! ⏰ W związku z nieprzekraczalną godziną zakończenia występu, uwzględniającą ciszę nocną, nie planujemy opóźnień. Wraz z zespołem Kult, gorąco zachęcamy Was do nieodkładania przybycia na teren wydarzenia na ostatnią chwilę!

► Podczas koncertu pamiętajcie o zachowaniu bezpiecznej odległości od pozostałych uczestników wydarzenia oraz o zakrywaniu nosa oraz ust.

► Do Waszej dyspozycji udostępnimy wnętrze Klubu Stodoła, z otwartym barem, jak również strefę barowo-gastronomiczną, zlokalizowaną na terenie Stadionu Syrenka. Wszystkie strefy zostały dostosowane do obowiązujących zasad sanitarnych.

► Zachęcamy Was do częstego mycia i dezynfekcji rąk, a także do realizowania płatności przy pomocy karty płatniczej.

Do zobaczenia! :)

 

 

9 października na warszawskim Stadionie Syrenka wystąpi Kult! Wydarzenie odbędzie się w ramach Pomarańczowej Trasy 2020. Koncert Kultu to element serii wydarzeń „Muzyczna Syrenka”, którym przyświeca idea wspólnego pożegnania lata w wyjątkowo muzycznej i bezpiecznej atmosferze. Bilety na wydarzenie są już dostępne w sprzedaży!

Koncerty Kultu  od dekad przyciągają rzesze fanów, którzy śpiewają razem z Kazikiem utwory takie jak „Arahja”, „Hej czy nie wiecie”, „Dziewczyna bez zęba na przedzie” czy „Baranek”. Choć najważniejsze utwory Kultu są obowiązkowym elementem każdego występu, koncerty zachowują swój unikatowy charakter i każdy z nich na nowo podbija serca fanów! Już 9 października legendarna grupa zagra dla warszawskiej publiczności koncert plenerowy na Stadionie Syrenka.  

Realizacji przedsięwzięcia „Muzyczna Syrenka” przyświeca cel organizacji wydarzeń w sposób maksymalnie bezpieczny. W trakcie koncertu  wdrożony zostanie szereg środków bezpieczeństwa, zgodnych z bieżącymi zaleceniami Ministerstwa Zdrowia i Głównego Inspektoratu Sanitarnego. W wydarzeniu będzie mogła wziąć udział limitowana liczba uczestników. Kontrola biletów będzie odbywać się bezdotykowo, a uczestnicy zostaną poproszeni o dezynfekcję dłoni przed wejściem na obszar stadionu. Organizatorzy zapewnią uczestnikom możliwość swobodnego przemieszczania się, z zachowaniem dystansu społecznego. Każdy uczestnik zostanie również poproszony o złożenie pisemnego oświadczenia o stanie zdrowia.

Od momentu założenia przez Kazika Staszewskiego i Piotra Wieteskę w 1982 roku, Kult nie traci na popularności. Kolejne pokolenia słuchaczy doceniają KULT za prowokacyjne, buntownicze teksty, charakterystyczne brzmienie i młodzieńczą zadziorność. Od początku istnienia zespołu powstało sporo piosenek, niektóre na fonograficzną premierę czekały wiele lat, inne w ogóle nigdy nie pojawiły się na oficjalnych albumach zespołu. Od samego początku antysystemowe teksty Kazika poruszały ważne problemy związane z tożsamością, wiarą czy porządkiem społecznym, a jego charyzma przyciągała na każdy koncert rzesze wiernych fanów.

KULT

9 października 2020, Stadion Syrenka

17:30 – otwarcie drzwi, 19:00 – Kult

Bilety (miejsca stojące):

79 PLN 

Dostępne na: www.stodola.pl, www.ticketclub.pl

 
Podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie.
 
Osoby poniżej 16 roku życia mogą uczestniczyć w koncercie wyłącznie pod opieką rodzica (lub wskazanego przez niego opiekuna).
Osoby, które ukończyły 16 rok życia, a nie ukończyły 18 roku życia muszą mieć przy sobie oświadczenie ze zgodą na udział w imprezie, podpisane przez rodzica bądź prawnego opiekuna.
 
Wszelkie pytania dotyczące wsparcia osób z problemami z poruszaniem się, prosimy kierować na adres: niepelnosprawni@stodola.pl

 

Data

9 października 2020

Miejsce

Stadion Syrenki, Warszawa

Organizatorzy

Klub Stodoła
Klub Proxima
Klub Palladium

Artyści na koncercie

Kult

Gatunek

Rock
Karta podarunkowa

Galerie

Dołącz do nas na
Facebook Instagram YouTube Tweeter TikTok
Bądź na bieżąco Zapisz się do Newslettera

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

telefon: +48 22 825 60 31, +48 691 800 388