Go to the contentGo to the menu
KULT (MUZYCZNA SYRENKA)

KULT (MUZYCZNA SYRENKA)

9 october 2020, friday, Warsaw, Stadion Syrenki

Date

9 october 2020

Venue

Stadion Syrenki, Warsaw

Organizers

Klub Stodoła
Klub Proxima
Klub Palladium

Artists

Kult

Genres

Rock
Karta podarunkowa

Kult wystąpi na warszawskim Stadionie Syrenka w piątek, 9 października! W trosce o komfort i bezpieczeństwo uczestników, poniżej prezentujemy podsumowanie najważniejszych informacji organizacyjnych.

► Wejście na Stadion Syrenka będzie prowadziło przez Klub Stodoła, gdzie wszyscy uczestnicy zostaną poddani bezdotykowemu skanowaniu biletów, pomiarowi temperatury, a także kontroli środków ochronnych (maseczka lub przyłbica) oraz weryfikacji pisemnych Oświadczeń o stanie zdrowia (wzór do wydruku dostępny TUTAJ). Poprosimy Was także o dezynfekcję rąk oraz zachowanie dystansu społecznego, wynoszącego co najmniej 1,5 m.

► Otwarcie drzwi Klubu zostało zaplanowane na godz. 17:30. ⏰ Zachęcamy Was do jak najwcześniejszego przyjścia do Stodoły, wraz z wydrukowanym i wypełnionym wcześniej Oświadczeniem, co powoli znacząco usprawnić proces wejścia oraz skrócić czas Waszego oczekiwania w kolejce.

► Koncert Kultu rozpocznie się o godz. 19:00! ⏰ W związku z nieprzekraczalną godziną zakończenia występu, uwzględniającą ciszę nocną, nie planujemy opóźnień. Wraz z zespołem Kult, gorąco zachęcamy Was do nieodkładania przybycia na teren wydarzenia na ostatnią chwilę!

► Podczas koncertu pamiętajcie o zachowaniu bezpiecznej odległości od pozostałych uczestników wydarzenia oraz o zakrywaniu nosa oraz ust.

► Do Waszej dyspozycji udostępnimy wnętrze Klubu Stodoła, z otwartym barem, jak również strefę barowo-gastronomiczną, zlokalizowaną na terenie Stadionu Syrenka. Wszystkie strefy zostały dostosowane do obowiązujących zasad sanitarnych.

► Zachęcamy Was do częstego mycia i dezynfekcji rąk, a także do realizowania płatności przy pomocy karty płatniczej.

Do zobaczenia! :)

 

 

9 października na warszawskim Stadionie Syrenka wystąpi Kult! Wydarzenie odbędzie się w ramach Pomarańczowej Trasy 2020. Koncert Kultu to element serii wydarzeń „Muzyczna Syrenka”, którym przyświeca idea wspólnego pożegnania lata w wyjątkowo muzycznej i bezpiecznej atmosferze. Bilety na wydarzenie są już dostępne w sprzedaży!

Koncerty Kultu  od dekad przyciągają rzesze fanów, którzy śpiewają razem z Kazikiem utwory takie jak „Arahja”, „Hej czy nie wiecie”, „Dziewczyna bez zęba na przedzie” czy „Baranek”. Choć najważniejsze utwory Kultu są obowiązkowym elementem każdego występu, koncerty zachowują swój unikatowy charakter i każdy z nich na nowo podbija serca fanów! Już 9 października legendarna grupa zagra dla warszawskiej publiczności koncert plenerowy na Stadionie Syrenka.  

Realizacji przedsięwzięcia „Muzyczna Syrenka” przyświeca cel organizacji wydarzeń w sposób maksymalnie bezpieczny. W trakcie koncertu  wdrożony zostanie szereg środków bezpieczeństwa, zgodnych z bieżącymi zaleceniami Ministerstwa Zdrowia i Głównego Inspektoratu Sanitarnego. W wydarzeniu będzie mogła wziąć udział limitowana liczba uczestników. Kontrola biletów będzie odbywać się bezdotykowo, a uczestnicy zostaną poproszeni o dezynfekcję dłoni przed wejściem na obszar stadionu. Organizatorzy zapewnią uczestnikom możliwość swobodnego przemieszczania się, z zachowaniem dystansu społecznego. Każdy uczestnik zostanie również poproszony o złożenie pisemnego oświadczenia o stanie zdrowia.

Od momentu założenia przez Kazika Staszewskiego i Piotra Wieteskę w 1982 roku, Kult nie traci na popularności. Kolejne pokolenia słuchaczy doceniają KULT za prowokacyjne, buntownicze teksty, charakterystyczne brzmienie i młodzieńczą zadziorność. Od początku istnienia zespołu powstało sporo piosenek, niektóre na fonograficzną premierę czekały wiele lat, inne w ogóle nigdy nie pojawiły się na oficjalnych albumach zespołu. Od samego początku antysystemowe teksty Kazika poruszały ważne problemy związane z tożsamością, wiarą czy porządkiem społecznym, a jego charyzma przyciągała na każdy koncert rzesze wiernych fanów.

KULT

9 października 2020, Stadion Syrenka

17:30 – otwarcie drzwi, 19:00 – Kult

Bilety (miejsca stojące):

79 PLN 

Dostępne na: www.stodola.pl, www.ticketclub.pl

 
Podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie.
 
Osoby poniżej 16 roku życia mogą uczestniczyć w koncercie wyłącznie pod opieką rodzica (lub wskazanego przez niego opiekuna).
Osoby, które ukończyły 16 rok życia, a nie ukończyły 18 roku życia muszą mieć przy sobie oświadczenie ze zgodą na udział w imprezie, podpisane przez rodzica bądź prawnego opiekuna.
 
Wszelkie pytania dotyczące wsparcia osób z problemami z poruszaniem się, prosimy kierować na adres: niepelnosprawni@stodola.pl

 

Date

9 october 2020, 00:00

Venue

Stadion Syrenki, Warsaw

Organizers

Klub Stodoła
Klub Proxima
Klub Palladium

Artists

Kult

Genres

Rock
Karta podarunkowa

Galleries

Fundusz Wsparcia Kultury

Wsparcie ze środków
Funduszu Przeciwdziałania COVID-19Wsparcie otrzymało Stowarzyszenie Centralny Klub Studentów Politechniki Warszawskiej Stodoła
oraz Centrum Klubowe - Dom Kultury s.c. Wiesław Pękala Ewa Pękala.
Join us
Facebook Instagram YouTube Tweeter
Stay updated Subscribe Newsletter

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

phone: +48 22 825 60 31, +48 691 800 388