Przejdź do treści stronyPrzejdź do menu strony
LADY PANK - O DWÓCH TAKICH CO UKRADLI KSIĘŻYC (16:00)

LADY PANK - O DWÓCH TAKICH CO UKRADLI KSIĘŻYC (16:00)

30 maja 2021, niedziela, Klub Stodoła, Duża Scena

Data

30 maja 2021

Miejsce

Klub Stodoła, Warszawa

Scena

Duża Scena

Organizatorzy

Klub Stodoła

Artyści na koncercie

Lady Pank

Gatunek

Rock & Pop
Newsletter

Drodzy Państwo, w związku z licznymi pytaniami, potwierdzamy, że dwa koncerty Lady Pank „O dwóch takich, co ukradli księżyc”, zaplanowane w Klubie Stodoła na 30 maja 2021 (godz. 16:00 oraz 19:00) odbędą się planowo.

Zgodnie z obowiązującym rozporządzeniem, widzom zostanie udostępnione co drugie miejsce na widowni, z zachowaniem co najmniej 50% miejsc wolnych. W trakcie wydarzeń będzie obowiązywał nakaz zakrywania ust i nosa (maseczki ochronne), a także zakaz spożywania napojów i posiłków. Wszystkich posiadaczy biletów prosimy także o wypełnienie oraz podpisanie Oświadczenia Uczestnika Wydarzenia.

Do zobaczenia już w najbliższą niedzielę!

 

 

„O dwóch takich, co ukradli księżyc” to projekcje kinowe kultowej bajki Kornela Makuszyńskiego, w reżyserii Leszka Gałysza, połączone z muzyką na żywo - piosenkami z filmu rysunkowego, w wykonaniu zespołu Lady Pank, do którego Jan Borysewicz stworzył muzykę ponad 33 lata temu. Premiera wydarzenia odbyła się w listopadzie podczas Festiwalu SoundEdit w Łodzi.

„Na premierowym koncercie zobaczyliśmy rzeszę naszych fanów, dzisiejszych czterdziestolatków pamiętających ten film z czasów dzieciństwa, którzy przyprowadzili swoje dzieci. Sala była wypełniona do ostatniego miejsca, bawiły się dwa pokolenia fanów Lady Pank. To był wspaniały widok i znak, że ten film i muzyka w ogóle się nie zestarzały -  mówi Jan Borysewicz. Uznaliśmy również, że warto pokazać się z tym projektem szerszej publiczności. Na pierwszą połowę przyszłego roku zaplanowaliśmy więc cykl koncertów pod szyldem „O dwóch takich, co ukradli księżyc”. 

Bilety:

KAT. III - 99 PLN

KAT. II - 109 PLN

KAT. I - 119 PLN

do kupienia w kasie Klubu Stodoła (Warszawa ul. Batorego 10)

Sprzedaż internetowa: www.stodola.plwww.ticketclub.pl

 
Podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie.
 
 
Osoby poniżej 16 roku życia mogą uczestniczyć w koncercie wyłącznie pod opieką rodzica (lub wskazanego przez niego opiekuna).
Osoby, które ukończyły 16 rok życia, a nie ukończyły 18 roku życia muszą mieć przy sobie oświadczenie ze zgodą na udział w imprezie, podpisane przez rodzica bądź prawnego opiekuna.
 
Wszelkie pytania dotyczące wsparcia osób z problemami z poruszaniem się, prosimy kierować na adres: niepelnosprawni@stodola.pl

Data

30 maja 2021

Miejsce

Klub Stodoła, Warszawa

Scena

Duża Scena

Organizatorzy

Klub Stodoła

Artyści na koncercie

Lady Pank

Gatunek

Rock & Pop
Karta podarunkowa

Galerie

Dołącz do nas na
Facebook Instagram YouTube Tweeter TikTok
Bądź na bieżąco Zapisz się do Newslettera

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

telefon: +48 22 825 60 31, +48 691 800 388