Przejdź do treści stronyPrzejdź do menu strony
LARI LU + Milky Wishlake - OPEN STAGE

LARI LU + Milky Wishlake - OPEN STAGE

22 stycznia 2016, piątek, Klub Stodoła, Open Stage

Data

22 stycznia 2016

Miejsce

Klub Stodoła, Warszawa

Scena

Open Stage

Organizatorzy

Klub Stodoła

Artyści na koncercie

LARI LU
Karta podarunkowa

TIMETABLE:
19.00 - otwarcie klubu
20.00 - Milky Wishlake
21.00 - Lari Lu (gościnnie Yoachim)

Lari Lu (Anna Józefina Lubieniecka, była wokalistka Varius Manx) uwodzi czarującym głosem i intryguje tekstami piosenek. W jej piosenkach jest piękno, magia i mądrość. 4 listopada utalentowana artystka wystąpi na Open Stage w klubie Stodoła.

Debiutancki album Lari Lu ukazał się w listopadzie 2014 roku. Artystka zaskoczyła zmianą stylu i niezwykłymi tekstami, co zostało bardzo pozytywnie odebrane przez dziennikarzy. Płyta uzyskała świetne recenzje, w których doceniono kunszt i poziom artystyczny całości projektu. Pojawiły się też wyjątkowo pochlebne opinie odbiorców w internecie, chwalące artystkę za świetne teksty, oryginalny styl i piękny wokal.
Lari Lu współpracowała z popularnymi muzykami i brała udział w wielu różnorodnych projektach. Śpiewała w Studio Buffo, pracując pod okiem Janusza Józefowicza. Nigdy jednak, przystosowując się do przyjętej konwencji, nie mogła być w pełni sobą i prezentować własnego przekazu artystycznego.
Po zakończeniu współpracy z Varius Manx artystka zamieszkała z dala od miasta, na skraju lasu, gdzie całkowicie mogła skupić się na komponowaniu, pisaniu tekstów i szukaniu własnych środków wyrazu. Czerpała z natury wszystko co najlepsze: energię, światło, spokój oraz dźwięki. Chciała, aby w tworzonej przez nią muzyce natura pozostawiła swój ślad. Dopełnieniem były teksty piosenek, pełne mądrości i skłaniające do przemyśleń.
Album „11“ wymyka się typowym kategoriom muzycznym. Jest to mieszanka melodyjnego popu, energetycznej muzyki elektronicznej i brzmienia żywych, różnorodnych, w dużej części - egzotycznych instrumentów. Zawiera również elementy muzyki ambient.

Lari Lu wystąpi w Stodole 22 stycznia. Zapraszamy.

Przed Lari Lu zobaczymy występ Milky Wishlake.

Młody, niezwykle obiecujący producent, wokalista, kompozytor i pianista. Wyróżnia się znakomitym warsztatem muzycznym i charakterystyczną, wysoką barwą głosu o wyjątkowej mocy i skali. Tworzy różnorodne stylistycznie i nastrojowo utwory, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie.

Ukończył konserwatorium w klasie fortepianu jazzowego, w Rotterdamie. Laureat m.in. I nagrody na festiwalu Eurosong 2013, Muzyka na Plan 2014, zdobywca wyróżnienia na Festiwalu Młodych Talentów 2014 w Szczecinie.

Wśród inspiracji artysta wymienia przede wszystkim dokonania takich zespołów i artystów jak Queen, Kendrick Lamar, Björk, Talk Talk, a także dźwięków szeroko pojętego undergroundu muzyki tanecznej. Dziennikarze stawiają go obok Sohna, Burial czy How To Dress Well.

Jako Milky Wishlake zadebiutował pod koniec 2014 roku samodzielnie wyprodukowaną, 20-minutową EP–ką pt. „Five Contemporary Songs”, która zwróciła uwagę środowiska muzycznego i doprowadziła muzyka do podpisania kontraktu z wytwórnią NEXTPOP, stojącą za sukcesami takich artystów jak: BOKKA, Fismoll i Kari. 

Debiutancki album Milky’ego, zatytułowany  „Wait For Us” ukaże się już w lutym 2016 pod szyldem NEXTPOP. 30 listopada 2015 roku odbyła się premiera pierwszego singla zapowiadającego album pt. „Wait For Us”, a od 18 stycznia będzie już można w rozgłośniach usłyszeć wersję polską utworu pt. „Nie ma nas”. Nowy materiał to utwory z gatunku pop, muzyki elektronicznej, dance, neo-soul, deep pop, edm, liquid pop, w których przewija się styl lat 80-tych i 90-tych.

Milky Wishlake w 2015 roku wystąpił m. in. Liveurope Showcase w Stodole. W Music Is napisano wtedy o jego występie: "Jeden z lepszych występów całego Showcase’u i jeden z najbardziej obiecujących artystów" (Karo Lewandowska)

Podczas koncertu LARI LU gościnnie wystąpi Yoachim.

Twórczość Yoachima można zaliczyć do gatunków „alternative/electropop/synthpop” ale jest on przede wszystkim samodzielnym, nie dającym się zaszufladkować autorem.

Yoachim współpracuje z djami i producentami szeroko pojętej muzyki elektronicznej szczególnie związany jest z niemiecką sceną klubową (Olivier Schories, Solee,,Boss Axis, Mian&Yoa).
21 kwietnia 2015 roku odbyła się premiera singla i teledysku do utworu „Forest”, zapowiadającego debiutancką EP’kę „Isn’t That, Gone”, która z pewnością potwierdzi to, co o artyście już wiadomo. Muzykę Yoachima łączy bowiem liryczność tekstów i melodii i elektroniczny pazur, ale przede wszystkim wyjątkowa osobowość, skupienie i wrażliwość.

BILETY:
Przedsprzedaż - 30 pln
W dniu koncertu – 37 pln

Do kupienia w kasie klubu Stodoła (Warszawa ul. Batorego 10; kasa Klubu Stodoła);
Sprzedaż internetowa: www.stodola.pl, www.ticketpro.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl
 

Kup kartę podarunkową klubu Stodoła i obdaruj kogoś bliskego wyjątkowym koncertem. Szczegóły na www.stodola.pl

INFORMACJE DODATKOWE:

Wszelkie pytania dotyczące wsparcia osób z problemami z poruszaniem się, prosimy kierować na adres: niepelnosprawni@stodola.pl

INFORMACJA DOTYCZĄCA WSTĘPU NA IMPREZĘ OSÓB NIEPEŁNOLETNICH:

Osoby, które nie ukończyły 16 roku życia i chcą wziąć udział w koncercie, muszą być pod opieką rodzica (lub wskazanego przez niego opiekuna) przez cały czas trwania imprezy. Jednocześnie informujemy, że każdy bilet umożliwia wstęp na teren wydarzenia jednej osobie – bilet dziecka nie jest upoważnieniem wstępu dla opiekuna.

Osoby, które ukończyły 16 rok życia, a nie ukończyły 18 roku życia muszą mieć przy sobie oświadczenie ze zgodą na udział w imprezie, podpisane przez rodzica bądź prawnego opiekuna.
Pobierz oświadczenie.

Data

22 stycznia 2016

Miejsce

Klub Stodoła, Warszawa

Scena

Open Stage

Organizatorzy

Klub Stodoła

Artyści na koncercie

LARI LU
Karta podarunkowa

Galerie

Fundusz Wsparcia Kultury

Wsparcie ze środków
Funduszu Przeciwdziałania COVID-19Wsparcie otrzymało Stowarzyszenie Centralny Klub Studentów Politechniki Warszawskiej Stodoła
oraz Centrum Klubowe - Dom Kultury s.c. Wiesław Pękala Ewa Pękala.
Dołącz do nas na
Facebook Instagram YouTube Tweeter
Bądź na bieżąco Zapisz się do Newslettera

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

telefon: +48 22 825 60 31, +48 691 800 388