Go to the contentGo to the menu
LARI LU + Milky Wishlake - OPEN STAGE

LARI LU + Milky Wishlake - OPEN STAGE

22 january 2016, friday, Klub Stodoła, Open Stage

Date

22 january 2016

Venue

Klub Stodoła, Warsaw

Stage

Open Stage

Organizers

Klub Stodoła

Artists

LARI LU
Karta podarunkowa

TIMETABLE:
19.00 - otwarcie klubu
20.00 - Milky Wishlake
21.00 - Lari Lu (gościnnie Yoachim)

Lari Lu (Anna Józefina Lubieniecka, była wokalistka Varius Manx) uwodzi czarującym głosem i intryguje tekstami piosenek. W jej piosenkach jest piękno, magia i mądrość. 4 listopada utalentowana artystka wystąpi na Open Stage w klubie Stodoła.

Debiutancki album Lari Lu ukazał się w listopadzie 2014 roku. Artystka zaskoczyła zmianą stylu i niezwykłymi tekstami, co zostało bardzo pozytywnie odebrane przez dziennikarzy. Płyta uzyskała świetne recenzje, w których doceniono kunszt i poziom artystyczny całości projektu. Pojawiły się też wyjątkowo pochlebne opinie odbiorców w internecie, chwalące artystkę za świetne teksty, oryginalny styl i piękny wokal.
Lari Lu współpracowała z popularnymi muzykami i brała udział w wielu różnorodnych projektach. Śpiewała w Studio Buffo, pracując pod okiem Janusza Józefowicza. Nigdy jednak, przystosowując się do przyjętej konwencji, nie mogła być w pełni sobą i prezentować własnego przekazu artystycznego.
Po zakończeniu współpracy z Varius Manx artystka zamieszkała z dala od miasta, na skraju lasu, gdzie całkowicie mogła skupić się na komponowaniu, pisaniu tekstów i szukaniu własnych środków wyrazu. Czerpała z natury wszystko co najlepsze: energię, światło, spokój oraz dźwięki. Chciała, aby w tworzonej przez nią muzyce natura pozostawiła swój ślad. Dopełnieniem były teksty piosenek, pełne mądrości i skłaniające do przemyśleń.
Album „11“ wymyka się typowym kategoriom muzycznym. Jest to mieszanka melodyjnego popu, energetycznej muzyki elektronicznej i brzmienia żywych, różnorodnych, w dużej części - egzotycznych instrumentów. Zawiera również elementy muzyki ambient.

Lari Lu wystąpi w Stodole 22 stycznia. Zapraszamy.

Przed Lari Lu zobaczymy występ Milky Wishlake.

Młody, niezwykle obiecujący producent, wokalista, kompozytor i pianista. Wyróżnia się znakomitym warsztatem muzycznym i charakterystyczną, wysoką barwą głosu o wyjątkowej mocy i skali. Tworzy różnorodne stylistycznie i nastrojowo utwory, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie.

Ukończył konserwatorium w klasie fortepianu jazzowego, w Rotterdamie. Laureat m.in. I nagrody na festiwalu Eurosong 2013, Muzyka na Plan 2014, zdobywca wyróżnienia na Festiwalu Młodych Talentów 2014 w Szczecinie.

Wśród inspiracji artysta wymienia przede wszystkim dokonania takich zespołów i artystów jak Queen, Kendrick Lamar, Björk, Talk Talk, a także dźwięków szeroko pojętego undergroundu muzyki tanecznej. Dziennikarze stawiają go obok Sohna, Burial czy How To Dress Well.

Jako Milky Wishlake zadebiutował pod koniec 2014 roku samodzielnie wyprodukowaną, 20-minutową EP–ką pt. „Five Contemporary Songs”, która zwróciła uwagę środowiska muzycznego i doprowadziła muzyka do podpisania kontraktu z wytwórnią NEXTPOP, stojącą za sukcesami takich artystów jak: BOKKA, Fismoll i Kari. 

Debiutancki album Milky’ego, zatytułowany  „Wait For Us” ukaże się już w lutym 2016 pod szyldem NEXTPOP. 30 listopada 2015 roku odbyła się premiera pierwszego singla zapowiadającego album pt. „Wait For Us”, a od 18 stycznia będzie już można w rozgłośniach usłyszeć wersję polską utworu pt. „Nie ma nas”. Nowy materiał to utwory z gatunku pop, muzyki elektronicznej, dance, neo-soul, deep pop, edm, liquid pop, w których przewija się styl lat 80-tych i 90-tych.

Milky Wishlake w 2015 roku wystąpił m. in. Liveurope Showcase w Stodole. W Music Is napisano wtedy o jego występie: "Jeden z lepszych występów całego Showcase’u i jeden z najbardziej obiecujących artystów" (Karo Lewandowska)

Podczas koncertu LARI LU gościnnie wystąpi Yoachim.

Twórczość Yoachima można zaliczyć do gatunków „alternative/electropop/synthpop” ale jest on przede wszystkim samodzielnym, nie dającym się zaszufladkować autorem.

Yoachim współpracuje z djami i producentami szeroko pojętej muzyki elektronicznej szczególnie związany jest z niemiecką sceną klubową (Olivier Schories, Solee,,Boss Axis, Mian&Yoa).
21 kwietnia 2015 roku odbyła się premiera singla i teledysku do utworu „Forest”, zapowiadającego debiutancką EP’kę „Isn’t That, Gone”, która z pewnością potwierdzi to, co o artyście już wiadomo. Muzykę Yoachima łączy bowiem liryczność tekstów i melodii i elektroniczny pazur, ale przede wszystkim wyjątkowa osobowość, skupienie i wrażliwość.

BILETY:
Przedsprzedaż - 30 pln
W dniu koncertu – 37 pln

Do kupienia w kasie klubu Stodoła (Warszawa ul. Batorego 10; kasa Klubu Stodoła);
Sprzedaż internetowa: www.stodola.pl, www.ticketpro.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl
 

Kup kartę podarunkową klubu Stodoła i obdaruj kogoś bliskego wyjątkowym koncertem. Szczegóły na www.stodola.pl

INFORMACJE DODATKOWE:

Wszelkie pytania dotyczące wsparcia osób z problemami z poruszaniem się, prosimy kierować na adres: niepelnosprawni@stodola.pl

INFORMACJA DOTYCZĄCA WSTĘPU NA IMPREZĘ OSÓB NIEPEŁNOLETNICH:

Osoby, które nie ukończyły 16 roku życia i chcą wziąć udział w koncercie, muszą być pod opieką rodzica (lub wskazanego przez niego opiekuna) przez cały czas trwania imprezy. Jednocześnie informujemy, że każdy bilet umożliwia wstęp na teren wydarzenia jednej osobie – bilet dziecka nie jest upoważnieniem wstępu dla opiekuna.

Osoby, które ukończyły 16 rok życia, a nie ukończyły 18 roku życia muszą mieć przy sobie oświadczenie ze zgodą na udział w imprezie, podpisane przez rodzica bądź prawnego opiekuna.
Pobierz oświadczenie.

Date

22 january 2016, 00:00

Venue

Klub Stodoła, Warsaw

Stage

Open Stage

Organizers

Klub Stodoła

Artists

LARI LU
Karta podarunkowa

Galleries

Fundusz Wsparcia Kultury

Wsparcie ze środków
Funduszu Przeciwdziałania COVID-19Wsparcie otrzymało Stowarzyszenie Centralny Klub Studentów Politechniki Warszawskiej Stodoła
oraz Centrum Klubowe - Dom Kultury s.c. Wiesław Pękala Ewa Pękala.
Join us
Facebook Instagram YouTube Tweeter
Stay updated Subscribe Newsletter

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

phone: +48 22 825 60 31, +48 691 800 388