Przejdź do treści stronyPrzejdź do menu strony
LOREEN
SOLD OUT

LOREEN

16 listopada 2023, czwartek, Klub Stodoła, Duża Scena

Data

16 listopada 2023

Miejsce

Klub Stodoła, Warszawa

Scena

Duża Scena

Organizatorzy

Live Nation

Artyści na koncercie

Loreen
Olivia Lunny (support)
Newsletter

Od czasu swojego przełomu, Loreen oczarowała publiczność swoim niesamowitym wokalem, poruszającymi tekstami i unikalną ekspresją artystyczną. Wkraczając teraz w nowy rozdział muzyczny, robi to z wyraźniejszą niż wcześniej wizją: kontynuuje budowanie mostów między różnymi kulturami, wierzeniami i tradycjami. 

W tym nowym rozdziale Loreen pozwoliła sobie na zabawę własnym kunsztem bardziej niż kiedykolwiek. Kontrasty, które charakteryzowały ją jako artystkę, gdzie mężczyzna spotyka się z kobietą i gdzie jej marokańskie wpływy berberyjskie spotykają się z nowoczesną produkcją elektroniczną. 

Nieco ponad dekadę temu, w maju 2012 roku, ikona popu Loreen zmieniła zasady gry swoim electropopowym przebojem Euphoria. Nie tylko trafnie nazwany, emocjonalnie naładowany kawałek odniósł zwycięstwo w Konkursie Piosenki Eurowizji w tym samym miesiącu, ale także podbił wiele list przebojów na całym świecie. Następnie Loreen kontynuowała tworzenie skomplikowanego, emocjonalnego popu w swojej ojczyźnie, Szwecji, ale teraz powróciła, by zaznaczyć swoją pozycję jako globalnej popowej siły ze szwedzkim zgłoszeniem do Eurowizji w 2023 roku, Tattoo.

"Czułam intuicyjnie, że coś się wydarzy ze mną i tą piosenką" - wyjaśnia zawsze zamyślona i uduchowiona Loreen. "Poczułam to natychmiast, kiedy jej posłuchałam i to mnie przeraziło, ponieważ tak właśnie czułam się z Euphorią".

Bilety dostępne na TicketClub.pl, od 26 maja, od godziny 10:00.

Data

16 listopada 2023

Miejsce

Klub Stodoła, Warszawa

Scena

Duża Scena

Organizatorzy

Live Nation

Artyści na koncercie

Loreen
Olivia Lunny (support)
Karta podarunkowa

Galerie

Dołącz do nas na
Facebook Instagram YouTube Tweeter TikTok
Bądź na bieżąco Zapisz się do Newslettera

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

telefon: +48 22 825 60 31, +48 691 800 388