Go to the contentGo to the menu
LOREEN
SOLD OUT

LOREEN

16 November 2023, Thursday, Klub Stodoła, Duża Scena

Date

16 November 2023
Otwarcie drzwi: 18:00

Venue

Klub Stodoła, Warsaw

Stage

Duża Scena

Organizers

Live Nation

Artists

Loreen
Otwarcie drzwi: 18:00

Od czasu swojego przełomu, Loreen oczarowała publiczność swoim niesamowitym wokalem, poruszającymi tekstami i unikalną ekspresją artystyczną. Wkraczając teraz w nowy rozdział muzyczny, robi to z wyraźniejszą niż wcześniej wizją: kontynuuje budowanie mostów między różnymi kulturami, wierzeniami i tradycjami. 

W tym nowym rozdziale Loreen pozwoliła sobie na zabawę własnym kunsztem bardziej niż kiedykolwiek. Kontrasty, które charakteryzowały ją jako artystkę, gdzie mężczyzna spotyka się z kobietą i gdzie jej marokańskie wpływy berberyjskie spotykają się z nowoczesną produkcją elektroniczną. 

Nieco ponad dekadę temu, w maju 2012 roku, ikona popu Loreen zmieniła zasady gry swoim electropopowym przebojem Euphoria. Nie tylko trafnie nazwany, emocjonalnie naładowany kawałek odniósł zwycięstwo w Konkursie Piosenki Eurowizji w tym samym miesiącu, ale także podbił wiele list przebojów na całym świecie. Następnie Loreen kontynuowała tworzenie skomplikowanego, emocjonalnego popu w swojej ojczyźnie, Szwecji, ale teraz powróciła, by zaznaczyć swoją pozycję jako globalnej popowej siły ze szwedzkim zgłoszeniem do Eurowizji w 2023 roku, Tattoo.

"Czułam intuicyjnie, że coś się wydarzy ze mną i tą piosenką" - wyjaśnia zawsze zamyślona i uduchowiona Loreen. "Poczułam to natychmiast, kiedy jej posłuchałam i to mnie przeraziło, ponieważ tak właśnie czułam się z Euphorią".

Bilety dostępne na TicketClub.pl, od 26 maja, od godziny 10:00.

Date

16 November 2023

Venue

Klub Stodoła, Warsaw

Stage

Duża Scena

Organizers

Live Nation

Artists

Loreen
Karta podarunkowa
Fundusz Wsparcia Kultury

Wsparcie ze środków
Funduszu Przeciwdziałania COVID-19Wsparcie otrzymało Stowarzyszenie Centralny Klub Studentów Politechniki Warszawskiej Stodoła
oraz Centrum Klubowe - Dom Kultury s.c. Wiesław Pękala Ewa Pękala.
Join us
Facebook Instagram YouTube Tweeter TikTok
Stay updated Subscribe Newsletter

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

phone: +48 22 825 60 31, +48 691 800 388