Przejdź do treści stronyPrzejdź do menu strony
LUXTORPEDA
ODWOŁANY

LUXTORPEDA

2 grudnia 2021, czwartek, Klub Stodoła, Duża Scena

Data

2 grudnia 2021

Miejsce

Klub Stodoła, Warszawa

Scena

Duża Scena

Organizatorzy

Klub Stodoła

Artyści na koncercie

Luxtorpeda
Šajzerbiterlemon (support)

Gatunek

Rock & Pop
Newsletter

Koncert Luxtorpedy w Klubie Stodoła, zaplanowany na 2 grudnia 2021, został odwołany. Przepraszamy za zaistniałe niedogodności i zapewniamy, że Luxtorpeda powróci do Stodoły z nowym materiałem w 2022 roku! Wszystkie dotychczas zakupione bilety można zwracać w punkach ich nabycia.

 

Na album Luxtorpedy fani musieli czekać 4 lata. W tym czasie zostało zbudowane całkowicie nowe profesjonalne studio OKOLITZA, a pierwszym albumem tam zrealizowanym jest właśnie Luxtorpeda "Anno Domini MMXX".

Na płytę "Anno Domini MMXX" składa się 12 nowych kompozycji. Wyjątkowy dodatek do każdego albumu CD stanowi płyta DVD ze wszystkimi utworami zarejestrowanymi w studio granymi na żywo oraz dokument o powstawaniu studia OKOLITZA, a także specjalny kod do pobrania mp3 albumu, wersji instrumentalnych oraz wielu różnych niespodzianek i niepublikowanych materiałów. Na albumie pojawiło się grono znakomitych gości: Joszko Broda, Piotr Fronczewski, Maciej Jahnz, Deep (52).

Okładkę nowej płyty namalowały czas, deszcz i wiatr. Jak tłumaczy sam zespół: "Wszystko potrzebuje czasu i dojrzewania. Proces starzenia może być piękny i twórczy". A w realizacji strony graficznej albumu Litzę wspomagał Jakub Śpikowski, Jacek Gulczyński i Maciej "Zuch".

---

Support: Šajzerbiterlemon (supported by Liveurope)

Šajzerbiterlemon to trio z Belgradu, którego brzmienie stanowi mieszankę surowych elementów post-punka, noise rocka, rock’n’rolla oraz indie. Swoją debiutancką EP-kę wydali w 2017 roku, a ich chęć do występów wszędzie tam, gdzie to możliwe, zaowocowała kontraktem z chorwacką wytwórnią Geenger Records z Zagrzebia. Jej nakładem ukazał się doskonale przyjęty przez krytyków album "Iza naših zidova" (za naszymi ścianami). Zespół intensywnie występował w krajach byłej Jugosławii, grając m.in. na festiwalach showcase'owych, takich jak MENT Ljubljana czy konferencja PIN Music w Skopje, a także dużych festiwalach plenerowych, jak EXIT w Nowym Sadzie. Grupa ma również na koncie supportowanie największych serbskich gwiazd, jak chociażby Repetitor czy Straight Mickey and the Boyz. 

 

 

Data

2 grudnia 2021

Miejsce

Klub Stodoła, Warszawa

Scena

Duża Scena

Organizatorzy

Klub Stodoła

Artyści na koncercie

Luxtorpeda
Šajzerbiterlemon (support)

Gatunek

Rock & Pop
Karta podarunkowa
Dołącz do nas na
Facebook Instagram YouTube Tweeter TikTok
Bądź na bieżąco Zapisz się do Newslettera

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

telefon: +48 22 825 60 31, +48 691 800 388