Przejdź do treści stronyPrzejdź do menu strony
LUXTORPEDA

LUXTORPEDA

2 grudnia 2021, czwartek, Klub Stodoła, Duża Scena
Bilety od 49.00 PLN Kup bilet

Data

2 grudnia 2021
Otwarcie drzwi: 19:00
Rozpoczęcie wydarzenia: 20:00

Miejsce

Klub Stodoła, Warszawa

Scena

Duża Scena

Bilety

69.00 PLN BALKON
49.00 PLN PŁYTA
Kup bilet

Gdzie kupić

Ticketclub.pl
Stodola.pl

Organizatorzy

Klub Stodoła

Artyści na koncercie

Luxtorpeda

Gatunek

Rock & Pop
Karta podarunkowa
Otwarcie drzwi: 19:00
Rozpoczęcie wydarzenia: 20:00

Drodzy Państwo,

koncert zespołu Luxtorpeda w Klubie Stodoła, zaplanowany na 8 kwietnia 2021 (wcześniej 19 listopada 2020), został przełożony i odbędzie się w nowym terminie - 2 grudnia 2021. Wszystkie dotychczas zakupione bilety automatycznie zachowują ważność dla nowej daty!

Do zobaczenia w grudniu!

"Patyna, miedź, metal, czasami rdza, to taka muzyka, ten rodzaj muzyki gramy" – tymi słowami Robert "Litza" Friedrich  opisał najnowszy krążek Luxtorpedy, który ukazał się 1 października. 2 grudnia 2021 poznańska formacja zaprezentuje materiał z płyty „Anno Domini MMXX“ na scenie Klubu Stodoła. Bilety na koncert są dostępne w sprzedaży! 

 

Na album Luxtorpedy fani musieli czekać 4 lata. W tym czasie zostało zbudowane całkowicie nowe profesjonalne studio OKOLITZA, a pierwszym albumem tam zrealizowanym jest właśnie Luxtorpeda "Anno Domini MMXX".

Na płytę "Anno Domini MMXX" składa się 12 nowych kompozycji. Wyjątkowy dodatek do każdego albumu CD stanowi płyta DVD ze wszystkimi utworami zarejestrowanymi w studio granymi na żywo oraz dokument o powstawaniu studia OKOLITZA, a także specjalny kod do pobrania mp3 albumu, wersji instrumentalnych oraz wielu różnych niespodzianek i niepublikowanych materiałów. Na albumie pojawiło się grono znakomitych gości: Joszko Broda, Piotr Fronczewski, Maciej Jahnz, Deep (52).

Okładkę nowej płyty namalowały czas, deszcz i wiatr. Jak tłumaczy sam zespół: "Wszystko potrzebuje czasu i dojrzewania. Proces starzenia może być piękny i twórczy". A w realizacji strony graficznej albumu Litzę wspomagał Jakub Śpikowski, Jacek Gulczyński i Maciej "Zuch".

Premierowy materiał z płyty „Anno Domini MMXX“, jak również naważniejsze utwory Luxtorpedy z poprzednich krążków, 2 grudnia 2021 będzie można usłyszeć na żywo na scenie Klubu Stodoła! 

Bilety:

49 PLN (stojące), 69 PLN (balkon)

Sprzedaż internetowa: www.stodola.pl, www.ticketclub.pl 

Podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie.

Osoby poniżej 16 roku życia mogą uczestniczyć w koncercie wyłącznie pod opieką rodzica (lub wskazanego przez niego opiekuna).

Osoby, które ukończyły 16 rok życia, a nie ukończyły 18 roku życia muszą mieć przy sobie oświadczenie ze zgodą na udział w imprezie, podpisane przez rodzica bądź prawnego opiekuna.

Wszelkie pytania dotyczące wsparcia osób z problemami z poruszaniem się, prosimy kierować na adres: niepelnosprawni@stodola.pl

Data

2 grudnia 2021, 00:00

Miejsce

Klub Stodoła, Warszawa

Scena

Duża Scena

Bilety

69.00 PLN BALKON
49.00 PLN PŁYTA
Kup bilet

Gdzie kupić

Ticketclub.pl
Stodola.pl

Organizatorzy

Klub Stodoła

Artyści na koncercie

Luxtorpeda

Gatunek

Rock & Pop
Karta podarunkowa
Fundusz Wsparcia Kultury

Wsparcie ze środków
Funduszu Przeciwdziałania COVID-19Wsparcie otrzymało Stowarzyszenie Centralny Klub Studentów Politechniki Warszawskiej Stodoła
oraz Centrum Klubowe - Dom Kultury s.c. Wiesław Pękala Ewa Pękala.
Dołącz do nas na
Facebook Instagram YouTube Tweeter
Bądź na bieżąco Zapisz się do Newslettera

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

telefon: +48 22 825 60 31, +48 691 800 388