Go to the contentGo to the menu
LUXTORPEDA

LUXTORPEDA

2 december 2021, thursday, Klub Stodoła, Duża Scena
Tickets from 49.00 PLN Buy ticket

Date

2 december 2021
Otwarcie drzwi: 19:00
Rozpoczęcie wydarzenia: 20:00

Venue

Klub Stodoła, Warsaw

Stage

Duża Scena

Tickets

69.00 PLN BALKON
49.00 PLN PŁYTA
Buy ticket

Where to buy

Ticketclub.pl
Stodola.pl

Organizers

Klub Stodoła

Artists

Luxtorpeda

Genres

Rock & Pop
Karta podarunkowa
Otwarcie drzwi: 19:00
Rozpoczęcie wydarzenia: 20:00

Drodzy Państwo,

koncert zespołu Luxtorpeda w Klubie Stodoła, zaplanowany na 8 kwietnia 2021 (wcześniej 19 listopada 2020), został przełożony i odbędzie się w nowym terminie - 2 grudnia 2021. Wszystkie dotychczas zakupione bilety automatycznie zachowują ważność dla nowej daty!

Do zobaczenia w grudniu!

"Patyna, miedź, metal, czasami rdza, to taka muzyka, ten rodzaj muzyki gramy" – tymi słowami Robert "Litza" Friedrich  opisał najnowszy krążek Luxtorpedy, który ukazał się 1 października. 2 grudnia 2021 poznańska formacja zaprezentuje materiał z płyty „Anno Domini MMXX“ na scenie Klubu Stodoła. Bilety na koncert są dostępne w sprzedaży! 

 

Na album Luxtorpedy fani musieli czekać 4 lata. W tym czasie zostało zbudowane całkowicie nowe profesjonalne studio OKOLITZA, a pierwszym albumem tam zrealizowanym jest właśnie Luxtorpeda "Anno Domini MMXX".

Na płytę "Anno Domini MMXX" składa się 12 nowych kompozycji. Wyjątkowy dodatek do każdego albumu CD stanowi płyta DVD ze wszystkimi utworami zarejestrowanymi w studio granymi na żywo oraz dokument o powstawaniu studia OKOLITZA, a także specjalny kod do pobrania mp3 albumu, wersji instrumentalnych oraz wielu różnych niespodzianek i niepublikowanych materiałów. Na albumie pojawiło się grono znakomitych gości: Joszko Broda, Piotr Fronczewski, Maciej Jahnz, Deep (52).

Okładkę nowej płyty namalowały czas, deszcz i wiatr. Jak tłumaczy sam zespół: "Wszystko potrzebuje czasu i dojrzewania. Proces starzenia może być piękny i twórczy". A w realizacji strony graficznej albumu Litzę wspomagał Jakub Śpikowski, Jacek Gulczyński i Maciej "Zuch".

Premierowy materiał z płyty „Anno Domini MMXX“, jak również naważniejsze utwory Luxtorpedy z poprzednich krążków, 2 grudnia 2021 będzie można usłyszeć na żywo na scenie Klubu Stodoła! 

Bilety:

49 PLN (stojące), 69 PLN (balkon)

Sprzedaż internetowa: www.stodola.pl, www.ticketclub.pl 

Podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie.

Osoby poniżej 16 roku życia mogą uczestniczyć w koncercie wyłącznie pod opieką rodzica (lub wskazanego przez niego opiekuna).

Osoby, które ukończyły 16 rok życia, a nie ukończyły 18 roku życia muszą mieć przy sobie oświadczenie ze zgodą na udział w imprezie, podpisane przez rodzica bądź prawnego opiekuna.

Wszelkie pytania dotyczące wsparcia osób z problemami z poruszaniem się, prosimy kierować na adres: niepelnosprawni@stodola.pl

Date

2 december 2021, 00:00

Venue

Klub Stodoła, Warsaw

Stage

Duża Scena

Tickets

69.00 PLN BALKON
49.00 PLN PŁYTA
Buy ticket

Where to buy

Ticketclub.pl
Stodola.pl

Organizers

Klub Stodoła

Artists

Luxtorpeda

Genres

Rock & Pop
Karta podarunkowa
Fundusz Wsparcia Kultury

Wsparcie ze środków
Funduszu Przeciwdziałania COVID-19Wsparcie otrzymało Stowarzyszenie Centralny Klub Studentów Politechniki Warszawskiej Stodoła
oraz Centrum Klubowe - Dom Kultury s.c. Wiesław Pękala Ewa Pękala.
Join us
Facebook Instagram YouTube Tweeter
Stay updated Subscribe Newsletter

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

phone: +48 22 825 60 31, +48 691 800 388