Przejdź do treści stronyPrzejdź do menu strony
MADKID
WSTĘP DARMOWY

MADKID

27 czerwca 2020, sobota, Klub Stodoła

Data

27 czerwca 2020

Miejsce

Klub Stodoła, Warszawa

Organizatorzy

Klub Stodoła
Karta podarunkowa

Już w najbliższą sobotę (27 czerwca), na letniej scenie Stodoły wystąpi Madkid, artysta sprawnie odnajdujący się w brzmieniach house’owych, popowych i hip-hopie, który w swoim portfolio ma już łącznie ponad milion odtworzeń w serwisach streamingowych! Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. 

Madkid to artysta multigatunkowy. Ma na swoim koncie współpracę z szeregiem artystów młodego pokolenia, (m.in. anonim, Skip) oraz z artystami z mainstreamu (np. Solar). Powiązany z takimi labelami jak SBM Label, czy Czeluść. Sprawnie odnajduje się w brzmieniach house’owych, popowych i hip-hopie. W swoim portfolio ma już łącznie ponad milion odtworzeń w serwisach streamingowych. W 2017, wraz z kompozycją „Dimensions”, zdobył główną nagrodę na Międzynarodowym Festiwalu Filmów Modowych w Seattle w kategorii Najlepsza Muzyka. Mimo młodego wieku, ma na swoim koncie dziesiątki zagranych koncertów w największych miastach w Polsce. Współzałożyciel movementu "WAVEPARK” i tym samym współorganizator serii popularnych imprez elektronicznych na terenie Wielkopolski. Obecnie, regularnie pracuje nad swoimi kolejnymi projektami, które ujrzą światło dzienne już niebawem.

Dołącz do oficjalnego wydarzenia na Facebooku.

 

 

------------------------------------------------------------------

🌸 ODKRYJ LETNIE OBLICZE STODOŁY – o projekcie 

Występ Madkida to kolejne z serii wydarzeń, odbywających się w letniej odsłonie Klubu Stodoła, który od 12 czerwca pełni również funkcję pubu, czynnego od poniedziałku do piątku od godz. 16:00 oraz w soboty i niedziele od godz. 13:00. 

► W Klubie przez całe lato odbywać się będą liczne darmowe koncerty oraz wydarzenia kulturalne. Dotychczas na naszej letniej scenie zaprezentowały się formacje RAT KRU oraz Bloo Crane.
► Do Waszej dyspozycji udostępniamy aż trzy przestrzenie - kameralny BackstageBar, tropikalne i imprezowe Patio oraz StrefęAkustik, w której nie brakuje elementów dobrze znanych z akustycznych koncertów formacji Kult. 
► W Klubie dostępne są zarówno przestrzenie plenerowe, jak i zamknięte, dlatego kapryśna pogoda nam niestraszna! 
► Na wszystkich odwiedzających czeka nasze nowe letnie menu, pełne pysznych przekąsek oraz napojów. 
► Klub Stodoła funkcjonuje w oparciu o bieżące normy prawne, dbając o odpowiednią przestrzeń między krzesłami, dezynfekcję stolików oraz stały dostęp do płynów dezynfekujących. 

 

⚡ Madkid w Klubie Stodoła ⚡

► 27 czerwca 2020 (sobota) 

► ul. Batorego 10, Warszawa

► otwarcie drzwi o godz. 13:00, początek występu o godz. 21:00

► WSTĘP DARMOWY!

 

Data

27 czerwca 2020, 00:00

Miejsce

Klub Stodoła, Warszawa

Organizatorzy

Klub Stodoła
Karta podarunkowa
Fundusz Wsparcia Kultury

Wsparcie ze środków
Funduszu Przeciwdziałania COVID-19Wsparcie otrzymało Stowarzyszenie Centralny Klub Studentów Politechniki Warszawskiej Stodoła
oraz Centrum Klubowe - Dom Kultury s.c. Wiesław Pękala Ewa Pękala.
Dołącz do nas na
Facebook Instagram YouTube Tweeter
Bądź na bieżąco Zapisz się do Newslettera

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

telefon: +48 22 825 60 31, +48 691 800 388