Go to the contentGo to the menu
MADKID
WSTĘP DARMOWY

MADKID

27 June 2020, Saturday, Klub Stodoła

Date

27 June 2020

Venue

Klub Stodoła, Warsaw

Organizers

Klub Stodoła
Karta podarunkowa

Już w najbliższą sobotę (27 czerwca), na letniej scenie Stodoły wystąpi Madkid, artysta sprawnie odnajdujący się w brzmieniach house’owych, popowych i hip-hopie, który w swoim portfolio ma już łącznie ponad milion odtworzeń w serwisach streamingowych! Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. 

Madkid to artysta multigatunkowy. Ma na swoim koncie współpracę z szeregiem artystów młodego pokolenia, (m.in. anonim, Skip) oraz z artystami z mainstreamu (np. Solar). Powiązany z takimi labelami jak SBM Label, czy Czeluść. Sprawnie odnajduje się w brzmieniach house’owych, popowych i hip-hopie. W swoim portfolio ma już łącznie ponad milion odtworzeń w serwisach streamingowych. W 2017, wraz z kompozycją „Dimensions”, zdobył główną nagrodę na Międzynarodowym Festiwalu Filmów Modowych w Seattle w kategorii Najlepsza Muzyka. Mimo młodego wieku, ma na swoim koncie dziesiątki zagranych koncertów w największych miastach w Polsce. Współzałożyciel movementu "WAVEPARK” i tym samym współorganizator serii popularnych imprez elektronicznych na terenie Wielkopolski. Obecnie, regularnie pracuje nad swoimi kolejnymi projektami, które ujrzą światło dzienne już niebawem.

Dołącz do oficjalnego wydarzenia na Facebooku.

 

 

------------------------------------------------------------------

🌸 ODKRYJ LETNIE OBLICZE STODOŁY – o projekcie 

Występ Madkida to kolejne z serii wydarzeń, odbywających się w letniej odsłonie Klubu Stodoła, który od 12 czerwca pełni również funkcję pubu, czynnego od poniedziałku do piątku od godz. 16:00 oraz w soboty i niedziele od godz. 13:00. 

► W Klubie przez całe lato odbywać się będą liczne darmowe koncerty oraz wydarzenia kulturalne. Dotychczas na naszej letniej scenie zaprezentowały się formacje RAT KRU oraz Bloo Crane.
► Do Waszej dyspozycji udostępniamy aż trzy przestrzenie - kameralny BackstageBar, tropikalne i imprezowe Patio oraz StrefęAkustik, w której nie brakuje elementów dobrze znanych z akustycznych koncertów formacji Kult. 
► W Klubie dostępne są zarówno przestrzenie plenerowe, jak i zamknięte, dlatego kapryśna pogoda nam niestraszna! 
► Na wszystkich odwiedzających czeka nasze nowe letnie menu, pełne pysznych przekąsek oraz napojów. 
► Klub Stodoła funkcjonuje w oparciu o bieżące normy prawne, dbając o odpowiednią przestrzeń między krzesłami, dezynfekcję stolików oraz stały dostęp do płynów dezynfekujących. 

 

⚡ Madkid w Klubie Stodoła ⚡

► 27 czerwca 2020 (sobota) 

► ul. Batorego 10, Warszawa

► otwarcie drzwi o godz. 13:00, początek występu o godz. 21:00

► WSTĘP DARMOWY!

 

Date

27 June 2020

Venue

Klub Stodoła, Warsaw

Organizers

Klub Stodoła
Karta podarunkowa
Fundusz Wsparcia Kultury

Wsparcie ze środków
Funduszu Przeciwdziałania COVID-19Wsparcie otrzymało Stowarzyszenie Centralny Klub Studentów Politechniki Warszawskiej Stodoła
oraz Centrum Klubowe - Dom Kultury s.c. Wiesław Pękala Ewa Pękala.
Join us
Facebook Instagram YouTube Tweeter
Stay updated Subscribe Newsletter

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

phone: +48 22 825 60 31, +48 691 800 388