Przejdź do treści stronyPrzejdź do menu strony
MAREK DYJAK
ZMIANA TERMINU

MAREK DYJAK

16 grudnia 2020, środa, Klub Stodoła, Duża Scena
Bilety od 79.00 PLN Kup bilet

Data

16 grudnia 2020
Otwarcie drzwi: 18:00
Rozpoczęcie wydarzenia: 19:30

Miejsce

Klub Stodoła, Warszawa

Scena

Duża Scena

Bilety

99.00 PLN KAT. I
79.00 PLN KAT. II
Kup bilet

Gdzie kupić

Kasa Klubu Stodoła
Ticketclub.pl
Stodola.pl

Organizatorzy

Klub Stodoła

Artyści na koncercie

MAREK DYJAK
Zosia Hiszpańska

Gatunek

Rock & Pop
Karta podarunkowa
Otwarcie drzwi: 18:00
Rozpoczęcie wydarzenia: 19:30
Informujemy, że w związku z sytuacją w kraju oraz w trosce o bezpieczeństwo uczestników wydarzeń, artystów oraz pracowników, koncert Marka Dyjaka w Klubie Stodoła, zaplanowany na 15 marca (przeniesiony na 31 maja), odbędzie się w nowym terminie - 16 grudnia 2020. Wszystkie dotychczas zakupione bilety automatycznie zachowują swoją ważność dla nowej daty! Przepraszamy za zaistniałe niedogodności.
 
16 grudnia 2020 w Klubie Stodoła wystąpi Marek Dyjak! Artysta zaprezentuje materiał z najnowszej płyty „Piękny Instalator”, która ujrzała światło dzienne 29 listopada. Album promują single "Miriam" oraz "Bez". Bilety na wydarzenie dostępne w sprzedaży! 
 
Gość specjalny: Zosia Hiszpańska
 
„Piękny Instalator” to tytuł albumu Marka Dyjaka, który ukazał się nakładem wydawnictwa Agora 29 listopada 2019 roku. Jest to tytuł piosenki, do tekstu Jana Kondraka, która była próbą nawiązania do obrazu Jerzego Dudy-Gracza, tą piosenką Marek Dyjak w 1995 roku wyśpiewał jedną z nagród Studenckiego Festiwalu Piosenki w Krakowie.
 
Jak sam mówi :„Piosenka oczywiście została lekko zmodyfikowana, wcześniej była strasznie agresywna i wulgarna, co dało mi nagrodę, ale dziś nikt by jej nie chciał puścić w radiu, dlatego na potrzeby tego albumu została troszeczkę zmiękczona”. Na albumie tę piosenkę Marek Dyjak zaśpiewał w duecie z raperem Vieniem. Gościnnie na krążku pojawi się także Renata Przemyk oraz Zosia Hiszpańska młoda skrzypaczka, grająca temat do muzyki z filmu „Jasminum” Zygmunta Koniecznego, do którego słowa na potrzeby piosenki „Miriam” napisał Robert Kasprzycki.
 
Wokalista przyznaje, że zmienia się nieco brzmienie i klimat tego albumu. Jak mówi: „Będzie to inny rodzaj muzyki, nie umiem tego opisać. Musicie Państwo posłuchać. Wydaje mi się, że nastąpił jakiś zwrot, jakaś progresja.”
Na płycie znajdują się piosenki autorstwa Jana Kondraka, Roberta Kasprzyckiego, Jacka Musiatowicza, Artura Andrusa, Dariusza Milińskiego i Adama Strug,a oraz temat z filmu „Jasminum” Zygmunta Koniecznego. Za produkcję muzyczną i opracowanie całości materiału odpowiada Marek Tarnowski, który od lat współpracuje z Artystą, tworząc część Jego zespołu.
 
 

Bilety (miejsca siedzące):

Kat. II - 79 PLN

Kat. I - 99 PLN

do kupienia w kasie Klubu Stodoła (Warszawa ul. Batorego 10)

Sprzedaż internetowa: www.stodola.pl, www.ticketclub.pl 

 
Podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie.
 
Osoby poniżej 16 roku życia mogą uczestniczyć w koncercie wyłącznie pod opieką rodzica (lub wskazanego przez niego opiekuna).
Osoby, które ukończyły 16 rok życia, a nie ukończyły 18 roku życia muszą mieć przy sobie oświadczenie ze zgodą na udział w imprezie, podpisane przez rodzica bądź prawnego opiekuna.
 
Wszelkie pytania dotyczące wsparcia osób z problemami z poruszaniem się, prosimy kierować na adres: niepelnosprawni@stodola.pl

Data

16 grudnia 2020, 00:00

Miejsce

Klub Stodoła, Warszawa

Scena

Duża Scena

Bilety

99.00 PLN KAT. I
79.00 PLN KAT. II
Kup bilet

Gdzie kupić

Kasa Klubu Stodoła
Ticketclub.pl
Stodola.pl

Organizatorzy

Klub Stodoła

Artyści na koncercie

MAREK DYJAK
Zosia Hiszpańska

Gatunek

Rock & Pop
Karta podarunkowa
Dołącz do nas na
Facebook Instagram YouTube Tweeter
Bądź na bieżąco Zapisz się do Newslettera

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

telefon: +48 22 825 60 31