Go to the contentGo to the menu
MAREK DYJAK
ZMIANA TERMINU

MAREK DYJAK

13 june 2021, sunday, Klub Stodoła, Duża Scena

Date

13 june 2021

Venue

Klub Stodoła, Warsaw

Stage

Duża Scena

Organizers

Klub Stodoła

Artists

MAREK DYJAK

Genres

Rock & Pop
Karta podarunkowa
Koncert odbędzie się z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa. Widzom zostanie udostępnione co drugie miejsce na widowni, z zachowaniem co najmniej 50% miejsc wolnych. W trakcie wydarzeń będzie obowiązywał nakaz zakrywania ust i nosa (maseczki ochronne). Wszystkim uczestnikom zostanie zmierzona temperatura w momencie wejścia na teren Klubu. Posiadacze biletów zostaną poproszeni także o wypełnienie oraz podpisanie Oświadczenia Uczestnika Wydarzenia (do pobrania TUTAJ).
 
Drodzy Państwo,
 
koncert Marka Dyjaka w Klubie Stodoła, zaplanowany na 27 maja 2021 (wcześniej 15 marca 2020, 31 maja 2020, 16 grudnia 2020), został przełożony i odbędzie się w nowym terminie, 13 czerwca 2021. 
 
Z uwagi na kwestie bezpieczeństwa oraz konieczność zachowania dystansu, dotychczasowy układ widowni uległ zmianie, dlatego też uprzejmie prosimy wszystkich posiadaczy biletów o ponowny wybór preferowanych miejsc z mapy sali, podczas dokonywania wymiany biletów. 
 
Wymiana biletów będzie możliwa do 7 maja 2021. Wejście na teren klubu będzie możliwe wyłącznie na podstawie biletów, wygenerowanych dla nowej daty. 
 
Osoby, które do tej pory zdążyły już zakupić bilety za pośrednictwem bileterii Ticketclub.pl, otrzymają wiadomość z dokładną instrukcją postępowania drogą mailową. 
 
Do zobaczenia w czerwcu!
 
13 czerwca 2021 w Klubie Stodoła wystąpi Marek Dyjak! Artysta zaprezentuje materiał z najnowszej płyty „Piękny Instalator”, która ujrzała światło dzienne w listopadzie. Album promują single "Miriam" oraz "Bez". Bilety na wydarzenie dostępne w sprzedaży! 
 
Gość specjalny: Zosia Hiszpańska
 
„Piękny Instalator” to tytuł albumu Marka Dyjaka, który ukazał się nakładem wydawnictwa Agora 29 listopada 2019 roku. Jest to tytuł piosenki, do tekstu Jana Kondraka, która była próbą nawiązania do obrazu Jerzego Dudy-Gracza, tą piosenką Marek Dyjak w 1995 roku wyśpiewał jedną z nagród Studenckiego Festiwalu Piosenki w Krakowie.
 
Jak sam mówi :„Piosenka oczywiście została lekko zmodyfikowana, wcześniej była strasznie agresywna i wulgarna, co dało mi nagrodę, ale dziś nikt by jej nie chciał puścić w radiu, dlatego na potrzeby tego albumu została troszeczkę zmiękczona”. Na albumie tę piosenkę Marek Dyjak zaśpiewał w duecie z raperem Vieniem. Gościnnie na krążku pojawi się także Renata Przemyk oraz Zosia Hiszpańska młoda skrzypaczka, grająca temat do muzyki z filmu „Jasminum” Zygmunta Koniecznego, do którego słowa na potrzeby piosenki „Miriam” napisał Robert Kasprzycki.
 
Wokalista przyznaje, że zmienia się nieco brzmienie i klimat tego albumu. Jak mówi: „Będzie to inny rodzaj muzyki, nie umiem tego opisać. Musicie Państwo posłuchać. Wydaje mi się, że nastąpił jakiś zwrot, jakaś progresja.”
Na płycie znajdują się piosenki autorstwa Jana Kondraka, Roberta Kasprzyckiego, Jacka Musiatowicza, Artura Andrusa, Dariusza Milińskiego i Adama Strug,a oraz temat z filmu „Jasminum” Zygmunta Koniecznego. Za produkcję muzyczną i opracowanie całości materiału odpowiada Marek Tarnowski, który od lat współpracuje z Artystą, tworząc część Jego zespołu.
 
 

Bilety (miejsca siedzące):

Kat. II - 79 PLN

Kat. I - 99 PLN

Sprzedaż internetowa: www.stodola.pl, www.ticketclub.pl 

 
Podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie.
 
Osoby poniżej 16 roku życia mogą uczestniczyć w koncercie wyłącznie pod opieką rodzica (lub wskazanego przez niego opiekuna).
Osoby, które ukończyły 16 rok życia, a nie ukończyły 18 roku życia muszą mieć przy sobie oświadczenie ze zgodą na udział w imprezie, podpisane przez rodzica bądź prawnego opiekuna.
 
Wszelkie pytania dotyczące wsparcia osób z problemami z poruszaniem się, prosimy kierować na adres: niepelnosprawni@stodola.pl

Date

13 june 2021

Venue

Klub Stodoła, Warsaw

Stage

Duża Scena

Organizers

Klub Stodoła

Artists

MAREK DYJAK

Genres

Rock & Pop
Karta podarunkowa

Galleries

Fundusz Wsparcia Kultury

Wsparcie ze środków
Funduszu Przeciwdziałania COVID-19Wsparcie otrzymało Stowarzyszenie Centralny Klub Studentów Politechniki Warszawskiej Stodoła
oraz Centrum Klubowe - Dom Kultury s.c. Wiesław Pękala Ewa Pękala.
Join us
Facebook Instagram YouTube Tweeter
Stay updated Subscribe Newsletter

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

phone: +48 22 825 60 31, +48 691 800 388