Przejdź do treści stronyPrzejdź do menu strony
MARIA PESZEK

MARIA PESZEK

21 listopada 2012, środa, , Duża Scena

Data

21 listopada 2012

Miejsce

Scena

Duża Scena

Organizatorzy

Klub Stodoła

Artyści na koncercie

Maria Peszek

Gatunek

Rock & Pop
Karta podarunkowa

 

19.00 - Otwarcie drzwi
20.30 - Maria Peszek
 

Tej Artystki nikomu nie trzeba przedstawiać. Najpierw jako “Miasto mania”, potem “Maria Awaria”, teraz “Jezus Maria Peszek”, ale zawsze charyzmatyczna, żywiołowa i bezkompromisowa!

Trzeci album „Jezus Maria Peszek” (premiera 03.10.2012), jak mówi artystka, jest rzeczą bardzo osobistą, mocną, brutalną i piękną. Nowa płyta jest rewoltą, także dla samej Marii, która tym razem współkomponowała i współprodukowała album. Maria Peszek przyzwyczaiła nas do kontrowersji. Jak będzie tym razem?

Na nowej płycie nie ma żadnego brzydkiego słowa, nie ma też nawet słowa o seksie… A jednak to właśnie ten album wydaje się być najbardziej przejmujący i bezkompromisowy. Mówi się, że trzecia płyta to prawda o artyście. Dla Marii ta płyta jest niewątpliwe najważniejsza.

Współautorem muzyki i producentem płyty jest Michał FOX Król. „Z Foxem pracujemy od wielu lat, ale długo dojrzewaliśmy do tego, żeby wspólnie zrobić całą płytę. Ta praca okazała się dla nas dużo ciekawszą i bardziej niesamowitą przygodą niż mogliśmy przypuszczać."

Nowa płyta to także nowe koncerty. Premierowy materiał ma w sobie fantastyczny potencjał, a energia koncertowa to żywioł Marii i jej zespołu! 

Data

21 listopada 2012, 00:00

Miejsce

Scena

Duża Scena

Organizatorzy

Klub Stodoła

Artyści na koncercie

Maria Peszek

Gatunek

Rock & Pop
Karta podarunkowa
Dołącz do nas na
Facebook Instagram YouTube Tweeter
Bądź na bieżąco Zapisz się do Newslettera

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

telefon: +48 22 825 60 31