Przejdź do treści stronyPrzejdź do menu strony
MARIA PESZEK

MARIA PESZEK

21 listopada 2012, środa, , Duża Scena

Data

21 listopada 2012

Miejsce

Scena

Duża Scena

Organizatorzy

Klub Stodoła

Artyści na koncercie

Maria Peszek

Gatunek

Rock & Pop
Newsletter

 

19.00 - Otwarcie drzwi
20.30 - Maria Peszek
 

Tej Artystki nikomu nie trzeba przedstawiać. Najpierw jako “Miasto mania”, potem “Maria Awaria”, teraz “Jezus Maria Peszek”, ale zawsze charyzmatyczna, żywiołowa i bezkompromisowa!

Trzeci album „Jezus Maria Peszek” (premiera 03.10.2012), jak mówi artystka, jest rzeczą bardzo osobistą, mocną, brutalną i piękną. Nowa płyta jest rewoltą, także dla samej Marii, która tym razem współkomponowała i współprodukowała album. Maria Peszek przyzwyczaiła nas do kontrowersji. Jak będzie tym razem?

Na nowej płycie nie ma żadnego brzydkiego słowa, nie ma też nawet słowa o seksie… A jednak to właśnie ten album wydaje się być najbardziej przejmujący i bezkompromisowy. Mówi się, że trzecia płyta to prawda o artyście. Dla Marii ta płyta jest niewątpliwe najważniejsza.

Współautorem muzyki i producentem płyty jest Michał FOX Król. „Z Foxem pracujemy od wielu lat, ale długo dojrzewaliśmy do tego, żeby wspólnie zrobić całą płytę. Ta praca okazała się dla nas dużo ciekawszą i bardziej niesamowitą przygodą niż mogliśmy przypuszczać."

Nowa płyta to także nowe koncerty. Premierowy materiał ma w sobie fantastyczny potencjał, a energia koncertowa to żywioł Marii i jej zespołu! 

Data

21 listopada 2012

Miejsce

Scena

Duża Scena

Organizatorzy

Klub Stodoła

Artyści na koncercie

Maria Peszek

Gatunek

Rock & Pop
Karta podarunkowa
Fundusz Wsparcia Kultury

Wsparcie ze środków
Funduszu Przeciwdziałania COVID-19Wsparcie otrzymało Stowarzyszenie Centralny Klub Studentów Politechniki Warszawskiej Stodoła
oraz Centrum Klubowe - Dom Kultury s.c. Wiesław Pękala Ewa Pękala.
Dołącz do nas na
Facebook Instagram YouTube Tweeter TikTok
Bądź na bieżąco Zapisz się do Newslettera

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

telefon: +48 22 825 60 31, +48 691 800 388