Go to the contentGo to the menu
MARIA PESZEK

MARIA PESZEK

21 November 2012, Wednesday, , Duża Scena

Date

21 November 2012

Venue

Stage

Duża Scena

Organizers

Klub Stodoła

Artists

Maria Peszek

Genres

Rock & Pop

 

19.00 - Otwarcie drzwi
20.30 - Maria Peszek
 

Tej Artystki nikomu nie trzeba przedstawiać. Najpierw jako “Miasto mania”, potem “Maria Awaria”, teraz “Jezus Maria Peszek”, ale zawsze charyzmatyczna, żywiołowa i bezkompromisowa!

Trzeci album „Jezus Maria Peszek” (premiera 03.10.2012), jak mówi artystka, jest rzeczą bardzo osobistą, mocną, brutalną i piękną. Nowa płyta jest rewoltą, także dla samej Marii, która tym razem współkomponowała i współprodukowała album. Maria Peszek przyzwyczaiła nas do kontrowersji. Jak będzie tym razem?

Na nowej płycie nie ma żadnego brzydkiego słowa, nie ma też nawet słowa o seksie… A jednak to właśnie ten album wydaje się być najbardziej przejmujący i bezkompromisowy. Mówi się, że trzecia płyta to prawda o artyście. Dla Marii ta płyta jest niewątpliwe najważniejsza.

Współautorem muzyki i producentem płyty jest Michał FOX Król. „Z Foxem pracujemy od wielu lat, ale długo dojrzewaliśmy do tego, żeby wspólnie zrobić całą płytę. Ta praca okazała się dla nas dużo ciekawszą i bardziej niesamowitą przygodą niż mogliśmy przypuszczać."

Nowa płyta to także nowe koncerty. Premierowy materiał ma w sobie fantastyczny potencjał, a energia koncertowa to żywioł Marii i jej zespołu! 

Date

21 November 2012

Venue

Stage

Duża Scena

Organizers

Klub Stodoła

Artists

Maria Peszek

Genres

Rock & Pop
Karta podarunkowa
Fundusz Wsparcia Kultury

Wsparcie ze środków
Funduszu Przeciwdziałania COVID-19Wsparcie otrzymało Stowarzyszenie Centralny Klub Studentów Politechniki Warszawskiej Stodoła
oraz Centrum Klubowe - Dom Kultury s.c. Wiesław Pękala Ewa Pękala.
Join us
Facebook Instagram YouTube Tweeter TikTok
Stay updated Subscribe Newsletter

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

phone: +48 22 825 60 31, +48 691 800 388