Przejdź do treści stronyPrzejdź do menu strony
MARIA TYSZKIEWICZ
WSTĘP DARMOWY

MARIA TYSZKIEWICZ

18 lipca 2020, sobota, Klub Stodoła

Data

18 lipca 2020

Miejsce

Klub Stodoła, Warszawa

Organizatorzy

Klub Stodoła

Artyści na koncercie

Maria Tyszkiewicz
Karta podarunkowa

18 lipca (sobota) w Klubie Stodoła wystąpi Maria Tyszkiewicz! Artystka zaprezentuje na naszej scenie materiał z debituanckiej płyty "Ufam sobie". Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny! 

Maria Tyszkiewicz na co dzień związana jest z warszawskim Teatrem Studio Buffo. Przed sukcesem w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” – gdzie została zwyciężczynią 6 edycji – pracowała na planie m.in. „Jaka to Melodia” czy „Przebojowa Noc”. Jest absolwentką Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w klasie fortepianu. Potrafi świewać altem, sopranem i mezzosopranem. Jej repertuar jest różnorodny, a wokalistka idealnie odnajduje się w przeróżnych gatunkach muzycznych.

"W 2019 roku nawiązała współpracę z wytwórnią muzyczną FONOBO Label i rozpoczęła pracę nad solowym, zaskakującym materiałem. Jej debiutancki singiel nosi tytuł „Ufam sobie”. Przy tym utworze współpracowała z Wishlake’iem, znakomitym kompozytorem i producentem. Utwór powstał pod wpływem wielu inspiracji które towarzyszą Marii na co dzień, a o których jeszcze głośno nie mówiła.” – All About Music

 

 

------------------------------------------------------------------

🌸 ODKRYJ LETNIE OBLICZE STODOŁY – o projekcie 

Koncert Marii Tyszkiewicz to kolejne z serii wydarzeń, odbywających się w letniej odsłonie Klubu Stodoła, który od 12 czerwca pełni również funkcję pubu, czynnego od poniedziałku do piątku od godz. 16:00 oraz w soboty i niedziele od godz. 13:00. 

► W Klubie przez całe lato odbywać się będą liczne darmowe koncerty oraz wydarzenia kulturalne. Dotychczas na naszej letniej scenie zaprezentowały się formacje RAT KRU oraz Bloo Crane.

► Do Waszej dyspozycji udostępniamy aż trzy przestrzenie - kameralny #BackstageBar, tropikalne i imprezowe #Patio oraz #StrefęAkustik, w której nie brakuje elementów dobrze znanych z akustycznych koncertów formacji Kult. 

► W Klubie dostępne są zarówno przestrzenie plenerowe, jak i zamknięte, dlatego kapryśna pogoda nam niestraszna! 

► Na wszystkich odwiedzających czeka nasze nowe letnie menu, pełne pysznych przekąsek oraz napojów. 

► Klub Stodoła funkcjonuje w oparciu o bieżące normy prawne, dbając o odpowiednią przestrzeń między krzesłami, dezynfekcję stolików oraz stały dostęp do płynów dezynfekujących. 

 

 Maria Tyszkiewicz w Klubie Stodoła:

► 18 lipca 2020 (sobota) 

► ul. Batorego 10, Warszawa

► otwarcie drzwi o godz. 13:00, początek koncertu: 21:00

► WSTĘP DARMOWY!

 

Data

18 lipca 2020, 00:00

Miejsce

Klub Stodoła, Warszawa

Organizatorzy

Klub Stodoła

Artyści na koncercie

Maria Tyszkiewicz
Karta podarunkowa
Dołącz do nas na
Facebook Instagram YouTube Tweeter
Bądź na bieżąco Zapisz się do Newslettera

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

telefon: +48 22 825 60 31