Go to the contentGo to the menu
MARIA TYSZKIEWICZ
WSTĘP DARMOWY

MARIA TYSZKIEWICZ

18 july 2020, saturday, Klub Stodoła

Date

18 july 2020
Otwarcie drzwi: 13:00
Rozpoczęcie wydarzenia: 21:00

Venue

Klub Stodoła, Warsaw

Organizers

Klub Stodoła
Karta podarunkowa
Otwarcie drzwi: 13:00
Rozpoczęcie wydarzenia: 21:00

18 lipca (sobota) w Klubie Stodoła wystąpi Maria Tyszkiewicz! Artystka zaprezentuje na naszej scenie materiał z debituanckiej płyty "Ufam sobie". Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny! 

Maria Tyszkiewicz na co dzień związana jest z warszawskim Teatrem Studio Buffo. Przed sukcesem w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” – gdzie została zwyciężczynią 6 edycji – pracowała na planie m.in. „Jaka to Melodia” czy „Przebojowa Noc”. Jest absolwentką Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w klasie fortepianu. Potrafi świewać altem, sopranem i mezzosopranem. Jej repertuar jest różnorodny, a wokalistka idealnie odnajduje się w przeróżnych gatunkach muzycznych.

"W 2019 roku nawiązała współpracę z wytwórnią muzyczną FONOBO Label i rozpoczęła pracę nad solowym, zaskakującym materiałem. Jej debiutancki singiel nosi tytuł „Ufam sobie”. Przy tym utworze współpracowała z Wishlake’iem, znakomitym kompozytorem i producentem. Utwór powstał pod wpływem wielu inspiracji które towarzyszą Marii na co dzień, a o których jeszcze głośno nie mówiła.” – All About Music

 

 

------------------------------------------------------------------

🌸 ODKRYJ LETNIE OBLICZE STODOŁY – o projekcie 

Koncert Marii Tyszkiewicz to kolejne z serii wydarzeń, odbywających się w letniej odsłonie Klubu Stodoła, który od 12 czerwca pełni również funkcję pubu, czynnego od poniedziałku do piątku od godz. 16:00 oraz w soboty i niedziele od godz. 13:00. 

► W Klubie przez całe lato odbywać się będą liczne darmowe koncerty oraz wydarzenia kulturalne. Dotychczas na naszej letniej scenie zaprezentowały się formacje RAT KRU oraz Bloo Crane.

► Do Waszej dyspozycji udostępniamy aż trzy przestrzenie - kameralny #BackstageBar, tropikalne i imprezowe #Patio oraz #StrefęAkustik, w której nie brakuje elementów dobrze znanych z akustycznych koncertów formacji Kult. 

► W Klubie dostępne są zarówno przestrzenie plenerowe, jak i zamknięte, dlatego kapryśna pogoda nam niestraszna! 

► Na wszystkich odwiedzających czeka nasze nowe letnie menu, pełne pysznych przekąsek oraz napojów. 

► Klub Stodoła funkcjonuje w oparciu o bieżące normy prawne, dbając o odpowiednią przestrzeń między krzesłami, dezynfekcję stolików oraz stały dostęp do płynów dezynfekujących. 

 

 Maria Tyszkiewicz w Klubie Stodoła:

► 18 lipca 2020 (sobota) 

► ul. Batorego 10, Warszawa

► otwarcie drzwi o godz. 13:00, początek koncertu: tba

► WSTĘP DARMOWY!

 

Date

18 july 2020, 00:00

Venue

Klub Stodoła, Warsaw

Organizers

Klub Stodoła
Karta podarunkowa
Join us
Facebook Instagram YouTube Tweeter
Stay updated Subscribe Newsletter

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

phone: +48 22 825 60 31