Przejdź do treści stronyPrzejdź do menu strony
MROZU
SOLD OUT

MROZU

21 kwietnia 2022, czwartek, Klub Stodoła, Duża Scena

Data

21 kwietnia 2022

Miejsce

Klub Stodoła, Warszawa

Scena

Duża Scena

Organizatorzy

Klub Stodoła

Artyści na koncercie

Mrozu
Jagoda Kret (support)
Newsletter

TIMETABLE:
19:00 - otwarcie drzwi
20:00 - Jagoda Kret (support)
20:45 - MROZU

 

Miło nam poinformować, że koncert MROZU - ZŁOTA TRASA | Warszawa | 21.04.22 został całkowicie wyprzedany! Bilety nie będą już dostępne w sprzedaży stacjonarnej oraz internetowej. Do zobaczenia w komplecie już 21 kwietnia!

 

MROZU wystąpi w Klubie Stodoła w ramach Złotej Trasy 2022! 

21 kwietnia 2022 w Klubie Stodoła wystąpi MROZU. Koncert odbędzie się w ramach Złotej Trasy 2022, promującej nadchodzący najnowszy album artysty. W trakcie wydarzenia będzie można usłyszeć także największe hity Mroza w nowych, tanecznych aranżacjach. 

„To co traci kolor, zamienimy w ZŁOTO" - śpiewa Mrozu w pierwszym, hitowym singlu zapowiadającym szósty album w jego karierze. Wszystko wskazuje na to, że artysta za cel postawił sobie pisać utwory, które podnoszą jego słuchaczy na duchu. Radość, energetyczna dawka szaleństwa - zarówno na scenie, jak i pod nią, dbałość o muzyczne i wizualne szczegóły - właśnie tego możecie się spodziewać po nadchodzących koncertach Mroza.

Złota Trasa zawita w kwietniu 2022 do 9 polskich miast. Fani będą mogli po raz pierwszy usłyszeć utwory z nowej płyty, która ukaże się na tuż przed rozpoczęciem trasy. To na tym krążku znajdą się, liczony w milionach wyświetleń singiel „Złoto", czy luzacki, równie porywający na parkiet „Galacticos". Na koncertach nie zabraknie oczywiście największych hitów Mroza jak „Nic do stracenia", „Aura", „Bo jak nie my to kto", które będzie można usłyszeć w nowych, tanecznych aranżacjach. 

 

Support: Jagoda Kret 

Charyzmatyczna wokalistka, songwriterka pochodząca z gór. Jej muzyka to zbiór "brudnych", gitarowych, bluesowo-rockowych brzmień inspirowanych amerykańskim folkiem. Najnowszy album artystki - „O samym braku stabilności” - to 10 autorskich utworów osadzonych w bluesie, rocku i amerykańskim folku. To także zapis podróży w głąb siebie, szereg historii o oswajaniu własnych lęków i ciemnych stron, o magii miłości i jej pułapkach, o rozbudzaniu w sobie wewnętrznej siły do samostanowienia. To poszukiwanie równowagi pomiędzy zewnętrznym, a wewnętrznym światem o wysokiej amplitudzie emocji. 

 

 

MROZU

support: Jagoda Kret 

21 kwietnia 2022, Klub Stodoła

ul. Batorego 10, Warszawa

Bilety dostępne w kasie Klubu Stodoła oraz w sprzedaży internetowej:

SOLD OUT 

 

Podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie.

Osoby poniżej 16 roku życia mogą uczestniczyć w koncercie wyłącznie pod opieką rodzica (lub wskazanego przez niego opiekuna).
Osoby, które ukończyły 16 rok życia, a nie ukończyły 18 roku życia muszą mieć przy sobie oświadczenie ze zgodą na udział w imprezie, podpisane przez rodzica bądź prawnego opiekuna.
 
Wszelkie pytania dotyczące wsparcia osób z problemami z poruszaniem się, prosimy kierować na adres: niepelnosprawni@stodola.pl 

Data

21 kwietnia 2022

Miejsce

Klub Stodoła, Warszawa

Scena

Duża Scena

Organizatorzy

Klub Stodoła

Artyści na koncercie

Mrozu
Jagoda Kret (support)
Karta podarunkowa

Galerie

Dołącz do nas na
Facebook Instagram YouTube Tweeter TikTok
Bądź na bieżąco Zapisz się do Newslettera

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

telefon: +48 22 825 60 31, +48 691 800 388