Przejdź do treści stronyPrzejdź do menu strony
Mystic Mind, Peey (Klub Mechanik)

Mystic Mind, Peey (Klub Mechanik)

26 stycznia 2013, sobota, , Duża Scena

Data

26 stycznia 2013

Miejsce

Scena

Duża Scena

Organizatorzy

klub Mechanik

Artyści na koncercie

Mystic Mind
Peey

Gatunek

Rock & Pop
Newsletter

26 stycznia 2013 roku na deskach Mechanika zagrają laureaci Międzynarodowego Festiwalu Rock Nocą: grupa Mystic Mind, a wesprze ich kapela Peey!

wejście: 19:00
start: 20:00
bilety: 10zł / studenci 5zł

Na miejscu będzie do kupienia płyta zespołu Mystic Mind - Braterstwo.

MYSTIC MIND 
Zespół powstał jesienią 2008 roku z inicjatywy Grześka Kołakowskiego i Łukasza Wery. Grali oni wtedy w innych formacjach - Ormo i Sluggard, różne wydarzenia spowodowaly rozpadniecie się ich i idąc z chęcią stworzenia czegoś odmiennego powstanie Mystic Mind. Muzyka zespołu szufladkowana była różnie. Od Thrash metalu przez stoner aż po Crossover metal i przy tym ostatnim zespół utrzymuje kompozycje. Po roku grania zostało nagrane pierwsze demo, po paru miesiącach je poprawiono i zarejestrowano kolejne 4 utwory. W 2011 roku po zagraniu przeszło stu koncertów zespół wchodzi do studia nagrać płytę, powstaje pierwsze dziecko wydane własnym nakładem -"Braterstwo", na którym znalazło się 10 autorkich kompozycji i jeden cover. A po nim seria koncertów w ramach "Braterstwo Tour 2012". We wrześniu zespół Mystic Mind wygrał XIII Międzynarodowy Festiwal Rock Nocą. Po tym wydarzeniu czas na szykowanie drugiej płyty...
Skład zespołu: 
Łukasz Mrozkowiak (Mrozek) - Śpiew 
Łukasz Wera - Gitara 
Maciej Markiewicz - Gitara 
Wojtek Kołakowski (Ormo) - Bas
Grześ Kołakowski- perkusja


PEEY, historia prawdziwa:
W samym środku Puszczy Kurpiowskiej pewnych 3 młodzieńców(Mikulski, Gała oraz Bułka) postanowiło, iż utworzą grupę muzyczną jednakże nie interesowało ich pedalskie granie po weselach -chcieli oni grac prawdziwego rocka dla prawdziwych ludzi. Początki bywały trudne jednakże po pewnym czasie chłopaki osiągnęli pewien poziom który pozwolił im na zwerbowanie kolejnego gitarzysty z wieloletnim stażem -Geryka. W takim składzie grali przez miesiąc kiedy to impetem do ich kanciapy dostał się Ciaku który oświadczył iz będzie wokalistą. Jak powiedział tak zrobił i od tamtej pory jest stałym i pełnoprawnym wokalista grupy PEEY. Zespół pracuje nad własnym materiałem przy okazji coverując kawałki które ich zdaniem są dobre. Chłopaki nie boją sie eksperymentować toteż w ich repertuarze można spotkać utwory takich zespołów jak Prodigy aby zaraz potem usłyszeć stone rocka w stylu Karma to Burn. Zasadniczo band wykorzystuje starą dobrą kurpiowską zasadę która nigdy jeszcze nikogo nie zawiodła - "zagrajmy to ale ciężej, szybciej i mocniej". Zespół nie ukrywa iż wiele prób zostało zagranych pod wpływem impulsu, a impulsem tym najczęściej był alkohol wypijany w każdej postaci(choć ulubionym gatunkiem nadal pozostaje bimber) do czego nawiązuje również nazwa. Tekst ten również jest wynikiem impulsu.
Skład zespołu: 
Mikulski aka Beegees - perkusja 
Bułka - bas 
Geryk - gitara no1 
Gała - gitara no2 
Ciaku - vocal

KLUB MECHANIK
ul. Narbutta 87,
02-525 Warszawa
(obok Gmachu Wydziału Mechatroniki Politechniki Warszawskiej)

http://www.facebook.com/klubmechanik

Data

26 stycznia 2013

Miejsce

Scena

Duża Scena

Organizatorzy

klub Mechanik

Artyści na koncercie

Mystic Mind
Peey

Gatunek

Rock & Pop
Karta podarunkowa
Dołącz do nas na
Facebook Instagram YouTube Tweeter TikTok
Bądź na bieżąco Zapisz się do Newslettera

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

telefon: +48 22 825 60 31, +48 691 800 388