Przejdź do treści stronyPrzejdź do menu strony
NEENA - OPEN STAGE

NEENA - OPEN STAGE

23 kwietnia 2018, poniedziałek, Klub Stodoła, Open Stage

Data

23 kwietnia 2018

Miejsce

Klub Stodoła, Warszawa

Scena

Open Stage

Organizatorzy

Agencja

Artyści na koncercie

Neena

Gatunek

Alternatywna
Newsletter
TIMETABLE:
18:30 otwarcie drzwi
19:30 początek koncertu
 
Informujemy, że z przyczyn organizacyjnych koncert Neeny, zaplanowany na 24 kwietnia został przełożony. Wydarzenie odbędzie się dzień wcześniej, 23 kwietnia. Dotychczas zakupione bilety zachowują swoją ważność.
 

 

Neena to młoda, obecnie osiemnastoletnia wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów, która proponuje świeżą estetykę dźwięku, łączącego pop z muzyką alternatywną i elektroniczną. Poprzednie produkcje artystki, „Roses” oraz „Run” zostały docenione przez słuchaczy, otrzymały miejsce na Liście Osobistej Piotra Metza w trzecim programie Polskiego Radia oraz szereg pozytywnych recenzji w mediach i portalach muzycznych. 

 

W ciągu ostatnich dwóch lat Neena intensywnie pracowała nad nowym albumem, odkrywała nowe brzmienia i pisała utwory, które są jej podróżą w nowy wymiar, w nieznany jeszcze świat. Artystka przyznaje, że przywiązuje taką samą wagę do kompozycji, jak i tekstów, w których opisuje swój bardzo subiektywny, obraz współczesnego świata. W swojej twórczości odważa się stawiać pytania, z którymi, jak twierdzi, konfrontuje się młode pokolenie, wchodzące obecnie w dorosłość, próbujące odnaleźć się w zastanym hiper konsumpcjonistycznym i skonfliktowanym świecie. 
 

 

Wraz z zespołem wystąpiła na festiwalu Opener 2017. W listopadzie 2017 został wydany pierwszy singiel “The Game” z debiutanckiej płyty o tajemniczym tytule „Flipside”, której premiera szykowana jest na ten rok. 
 

 
ZAPRASZAMY
 
Bilety:
Przedsprzedaż – 35 zł (stojące)
W dniu koncertu – 40  zł (stojące)
 
do kupienia w kasie Klubu Stodoła (Warszawa ul. Batorego 10)
Sprzedaż internetowa: www.stodola.pl, www.ticketclub.pl, www.ticketmaster.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl, www.biletomat.pl, www.biletyna.pl
 

 

Data

23 kwietnia 2018

Miejsce

Klub Stodoła, Warszawa

Scena

Open Stage

Organizatorzy

Agencja

Artyści na koncercie

Neena

Gatunek

Alternatywna
Karta podarunkowa
Dołącz do nas na
Facebook Instagram YouTube Tweeter TikTok
Bądź na bieżąco Zapisz się do Newslettera

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

telefon: +48 22 825 60 31, +48 691 800 388