Go to the contentGo to the menu
NEENA - OPEN STAGE

NEENA - OPEN STAGE

23 april 2018, monday, Klub Stodoła, Open Stage

Date

23 april 2018

Venue

Klub Stodoła, Warsaw

Stage

Open Stage

Organizers

Agencja

Artists

Neena

Genres

Alternative
Karta podarunkowa
TIMETABLE:
18:30 otwarcie drzwi
19:30 początek koncertu
 
Informujemy, że z przyczyn organizacyjnych koncert Neeny, zaplanowany na 24 kwietnia został przełożony. Wydarzenie odbędzie się dzień wcześniej, 23 kwietnia. Dotychczas zakupione bilety zachowują swoją ważność.
 

 

Neena to młoda, obecnie osiemnastoletnia wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów, która proponuje świeżą estetykę dźwięku, łączącego pop z muzyką alternatywną i elektroniczną. Poprzednie produkcje artystki, „Roses” oraz „Run” zostały docenione przez słuchaczy, otrzymały miejsce na Liście Osobistej Piotra Metza w trzecim programie Polskiego Radia oraz szereg pozytywnych recenzji w mediach i portalach muzycznych. 

 

W ciągu ostatnich dwóch lat Neena intensywnie pracowała nad nowym albumem, odkrywała nowe brzmienia i pisała utwory, które są jej podróżą w nowy wymiar, w nieznany jeszcze świat. Artystka przyznaje, że przywiązuje taką samą wagę do kompozycji, jak i tekstów, w których opisuje swój bardzo subiektywny, obraz współczesnego świata. W swojej twórczości odważa się stawiać pytania, z którymi, jak twierdzi, konfrontuje się młode pokolenie, wchodzące obecnie w dorosłość, próbujące odnaleźć się w zastanym hiper konsumpcjonistycznym i skonfliktowanym świecie. 
 

 

Wraz z zespołem wystąpiła na festiwalu Opener 2017. W listopadzie 2017 został wydany pierwszy singiel “The Game” z debiutanckiej płyty o tajemniczym tytule „Flipside”, której premiera szykowana jest na ten rok. 
 

 
ZAPRASZAMY
 
Bilety:
Przedsprzedaż – 35 zł (stojące)
W dniu koncertu – 40  zł (stojące)
 
do kupienia w kasie Klubu Stodoła (Warszawa ul. Batorego 10)
Sprzedaż internetowa: www.stodola.pl, www.ticketclub.pl, www.ticketmaster.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl, www.biletomat.pl, www.biletyna.pl
 

 

Date

23 april 2018, 00:00

Venue

Klub Stodoła, Warsaw

Stage

Open Stage

Organizers

Agencja

Artists

Neena

Genres

Alternative
Karta podarunkowa
Fundusz Wsparcia Kultury

Wsparcie ze środków
Funduszu Przeciwdziałania COVID-19Wsparcie otrzymało Stowarzyszenie Centralny Klub Studentów Politechniki Warszawskiej Stodoła
oraz Centrum Klubowe - Dom Kultury s.c. Wiesław Pękala Ewa Pękala.
Join us
Facebook Instagram YouTube Tweeter
Stay updated Subscribe Newsletter

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

phone: +48 22 825 60 31