Przejdź do treści stronyPrzejdź do menu strony
Per Gessle

Per Gessle

29 kwietnia 2009, środa, , Duża Scena

Data

29 kwietnia 2009

Miejsce

Scena

Duża Scena

Organizatorzy

Live Nation
Klub Stodoła

Artyści na koncercie

Per Gessle

Gatunek

Rock & Pop
Karta podarunkowa

Live Nation z przyjemnością zaprasza na koncert Per Gessle – lidera Roxette. Koncert odbędzie się 22 kwietnia w warszawskim klubie Stodoła

Niewielu jest takich artystów, którzy osiągnęli tyle sukcesów co Per Gessle. Jako lider i główny kompozytor Roxette Per Gessle sprzedał oszałamiającą liczbę albumów (ponad 45 milionów) i singli (ponad 25 milionów). Liczne hity Roxette gościły na pierwszych miejscach list przebojów na całym świecie.

Niekoronowany król szweckiego popu ciągle rozwija się zarówno jako twórca, jak i wykonawca, czego rezultatem jest nowy album „Party Crasher”, który wkrótce wydany zostanie nakładem EMI. Po ogólnoświatowych trasach koncertowych grupy Roxette i bijących rekordy popularności występach w rodzimym kraju Per Gessle rozpoczyna pierwszą solową trasę po Europie, podczas której wykonywać będzie zarówno utwory z repertuaru Roxette, jak i z płyty „Party Crasher”.

Wśród muzyków sesyjnych grających z artystą znajduje się trzech byłych muzyków występujących z Roxette: Clarence Öfwerman (klawisze), Pelle Alsing (perkusja) i Christoffer Lundquist (gitara i wokal) oraz Helena Josefsson (wokal) i Magnus Börjesson (gitara basowa).

 

Chciałem wyruszyć w taką trasę od 1989 roku, kiedy po raz ostatni występowałem  w klubach” - mówi Gessle. „Mam nadzieję, że dostarczy mi, grającym ze mną muzykom oraz publiczności wiele niezapomnianych chwil”.


Więcej szczegółów na gessle.com oraz livenation.pl.

Data

29 kwietnia 2009, 00:00

Miejsce

Scena

Duża Scena

Organizatorzy

Live Nation
Klub Stodoła

Artyści na koncercie

Per Gessle

Gatunek

Rock & Pop
Karta podarunkowa

Galerie

Dołącz do nas na
Facebook Instagram YouTube Tweeter
Bądź na bieżąco Zapisz się do Newslettera

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

telefon: +48 22 825 60 31