Przejdź do treści stronyPrzejdź do menu strony
PETER BENCE

PETER BENCE

7 października 2019, poniedziałek, Klub Stodoła, Duża Scena

Data

7 października 2019

Miejsce

Klub Stodoła, Warszawa

Scena

Duża Scena

Organizatorzy

Prestige MJM

Artyści na koncercie

PETER BENCE

Gatunek

Rock & Pop
Karta podarunkowa

Peter Bence, muzyk węgierskiego pochodzenia cieszący się mianem najszybszego pianisty na świecie przyjeżdża na cztery koncerty do Polski. Pierwsze dwa odbędą się już za kilka dni w Poznaniu i Zabrzu, warszawski występ 7 października został przeniesiony z Torwaru do Klubu Stodoła, a ostatni – odbędzie się 24 listopada w Krakowie.

 

 

Polskiej publiczności pianista jest świetnie znany, bywał już na koncertach w naszym kraju, gdzie dał się poznać jako świetny interpretator największych światowych hitów. Grając tylko na fortepianie potrafił wytworzyć niesamowitą atmosferę oraz wrażenie, że na scenie, oprócz niego, znajduje się jeszcze kilku muzyków.

Najbliższe dwa koncerty artysty odbędą się zgodnie z planem 23 września w Sali Ziemi Poznań Congress Center oraz dzień później, 24 września w Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu. Obydwa wieczory rozpoczną się o godzinie 20:00. Bilety są jeszcze w sprzedaży.
Koncert Petera Bence w Warszawie odbędzie się 7 października, ale nie, jak początkowo podawano w hali COS Torwar. Wydarzenie zostało przeniesione do Klubu Stodoła. Nie zmienia się data i godzina imprezy.

- Wszystkie bilety, które zostały zakupione na warszawski koncert w Torwarze zachowują swoją ważność. Dla klientów nic się zatem nie zmienia. Koncert zostaje jedynie przeniesiony w inne miejsce, w tym przypadku będzie to bardziej kameralna Stodoła - mówi Marek Kurzawa z agencji Prestige MJM, która zorganizuje koncerty Petera Bence w Polsce. Koncert w Stodole również rozpocznie się o godzinie 20:00.

Zgodnie z planem odbędzie się także czwarty występ artysty w – ICE Kraków. Peter Bence zagra w tym miejscu 24 listopada. I tu koncert jest bliski wyprzedania, zatem należy się spieszyć z zakupem wejściówek, by mieć jak najlepsze miejsce podczas wieczoru.

Artysta zapowiedział już, że czekająca go trasa obfitować będzie w to, co publiczność lubi najbardziej, a więc covery największych światowych przebojów oraz własne kompozycje.

 

Bilety do nabycia za pośrednictwem stron www.prestigemjm.com, www.stodola.pl oraz www.ticketclub.pl.

Organizator: Prestige MJM 

Podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie. 

Data

7 października 2019, 00:00

Miejsce

Klub Stodoła, Warszawa

Scena

Duża Scena

Organizatorzy

Prestige MJM

Artyści na koncercie

PETER BENCE

Gatunek

Rock & Pop
Karta podarunkowa
Dołącz do nas na
Facebook Instagram YouTube Tweeter
Bądź na bieżąco Zapisz się do Newslettera

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

telefon: +48 22 825 60 31