Go to the contentGo to the menu
PETER BENCE

PETER BENCE

7 october 2019, monday, Klub Stodoła, Duża Scena

Date

7 october 2019

Venue

Klub Stodoła, Warsaw

Stage

Duża Scena

Organizers

Prestige MJM

Artists

PETER BENCE

Genres

Rock & Pop
Karta podarunkowa

Peter Bence, muzyk węgierskiego pochodzenia cieszący się mianem najszybszego pianisty na świecie przyjeżdża na cztery koncerty do Polski. Pierwsze dwa odbędą się już za kilka dni w Poznaniu i Zabrzu, warszawski występ 7 października został przeniesiony z Torwaru do Klubu Stodoła, a ostatni – odbędzie się 24 listopada w Krakowie.

 

 

Polskiej publiczności pianista jest świetnie znany, bywał już na koncertach w naszym kraju, gdzie dał się poznać jako świetny interpretator największych światowych hitów. Grając tylko na fortepianie potrafił wytworzyć niesamowitą atmosferę oraz wrażenie, że na scenie, oprócz niego, znajduje się jeszcze kilku muzyków.

Najbliższe dwa koncerty artysty odbędą się zgodnie z planem 23 września w Sali Ziemi Poznań Congress Center oraz dzień później, 24 września w Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu. Obydwa wieczory rozpoczną się o godzinie 20:00. Bilety są jeszcze w sprzedaży.
Koncert Petera Bence w Warszawie odbędzie się 7 października, ale nie, jak początkowo podawano w hali COS Torwar. Wydarzenie zostało przeniesione do Klubu Stodoła. Nie zmienia się data i godzina imprezy.

- Wszystkie bilety, które zostały zakupione na warszawski koncert w Torwarze zachowują swoją ważność. Dla klientów nic się zatem nie zmienia. Koncert zostaje jedynie przeniesiony w inne miejsce, w tym przypadku będzie to bardziej kameralna Stodoła - mówi Marek Kurzawa z agencji Prestige MJM, która zorganizuje koncerty Petera Bence w Polsce. Koncert w Stodole również rozpocznie się o godzinie 20:00.

Zgodnie z planem odbędzie się także czwarty występ artysty w – ICE Kraków. Peter Bence zagra w tym miejscu 24 listopada. I tu koncert jest bliski wyprzedania, zatem należy się spieszyć z zakupem wejściówek, by mieć jak najlepsze miejsce podczas wieczoru.

Artysta zapowiedział już, że czekająca go trasa obfitować będzie w to, co publiczność lubi najbardziej, a więc covery największych światowych przebojów oraz własne kompozycje.

 

Bilety do nabycia za pośrednictwem stron www.prestigemjm.com, www.stodola.pl oraz www.ticketclub.pl.

Organizator: Prestige MJM 

Podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie. 

Date

7 october 2019, 00:00

Venue

Klub Stodoła, Warsaw

Stage

Duża Scena

Organizers

Prestige MJM

Artists

PETER BENCE

Genres

Rock & Pop
Karta podarunkowa
Fundusz Wsparcia Kultury

Wsparcie ze środków
Funduszu Przeciwdziałania COVID-19Wsparcie otrzymało Stowarzyszenie Centralny Klub Studentów Politechniki Warszawskiej Stodoła
oraz Centrum Klubowe - Dom Kultury s.c. Wiesław Pękala Ewa Pękala.
Join us
Facebook Instagram YouTube Tweeter
Stay updated Subscribe Newsletter

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

phone: +48 22 825 60 31, +48 691 800 388