Przejdź do treści stronyPrzejdź do menu strony
RAT KRU & WIELKIE OTWARCIE KLUBU STODOŁA!
WSTĘP BEZPŁATNY

RAT KRU & WIELKIE OTWARCIE KLUBU STODOŁA!

12 czerwca 2020, piątek, Klub Stodoła

Data

12 czerwca 2020

Miejsce

Klub Stodoła, Warszawa

Organizatorzy

Klub Stodoła
Karta podarunkowa

Odkryj letnie oblicze Klubu Stodoła! Wielkie otwarcie & koncert RAT KRU już w ten piątek! 

Wielkie otwarcie letniej odsłony Klubu Stodoła odbędzie się już w najbliższy piątek (12 czerwca) o godz. 16:00! Na wszystkich gości czekać będzie nowe pyszne menu, orzeźwiające drinki i napoje oraz aż trzy zróżnicowane strefy pełne muzyki i chilloutu. Piątkowe otwarcie Stodoły uświetni koncert RAT KRU! 

Warszawska Stodoła już w najbliższy piątek (12 czerwca, godz. 16:00) ponownie otworzy swoje drzwi dla miłośników muzyki i dobrej zabawy! Przez całe lato Klub będzie czynny od poniedziałku do niedzieli, pełniąc funkcję pubu, oferującego napoje i  ciepłe przekąski. Do dyspozycji gości zostaną udostępnione trzy przestrzenie - kameralny Backstage Bar, tropikalne i imprezowe Patio oraz Strefa Akustik, w której nie zabraknie elementów dobrze znanych z akustycznych koncertów Kultu. W ramach hasła „Odkryj letnie oblicze Stodoły” w Klubie regularnie odbywać się będą wydarzenia kulturalne, w tym m.in. koncerty, muzyka na żywo, warsztaty, spotkania z ciekawymi ludźmi oraz pokazy filmów. Szczegółowy harmonogram najbliższych wydarzeń będzie regularnie aktualizowany na stronie internetowej oraz w profilach społecznościowych Stodoły. 

Gwiazdą piątkowej imprezy inaugurującej letni sezon w Klubie Stodoła będzie RAT KRU, poznańskie duo muzyczne, założone w 2016 roku przez Witolda Skrzypczaka (Rat One) i Pawła Horbowego (Papa Musta), tworzący muzykę techno-rap, odwołując się do brzmień muzyki klubowej lat 90-tych. We wcześniejszym okresie swojej działalności tworzyli także dub/hip-hop/elektronikę. Duet zdobył rozpoznawalność dzięki singlowi „Hordo” w 2018 roku i wykorzystaniu wizerunku szczura, podkreślającego ich rodowód undergroundowy. Odważnie balansują na granicy sztuki i kiczu, nigdy jej jednak nie przekraczając. Rat One prezentuje energetyczne bity, a Papa Musta opisuje fragmenty rzeczywistości w pobudzających wyobraźnię tekstach. W latach 2017/2018 dopracowali utwory i ruszyli w trasę. W roku 2019 zagrali dziesiątki koncertów w całym kraju - między innymi: Enea Spring Break, Tauron Nowa Muzyka, Fest Festival i wiele innych. W 2019 podczas Naturalnie Mazury Festiwal zdobyli główną nagrodę w konkursie inicjatywy My Name is New. 28 lutego nakładem wytwórni Kayax ukazał się debiutancki album RAT KRU - „Rok Szczura”. 

 

W trosce o bezpieczeństwo Gości oraz w oparciu o bieżące normy prawne, Klub Stodoła zadba o odpowiednią przestrzeń między krzesłami, dezynfekcję stolików oraz stały dostęp do płynów dezynfekujących. W związku z limitem gości przebywających w poszczególnych częściach obiektu, wszystkim zainteresowanym wyborem dogodnego miejsca, polecamy wcześniejsze przyjście do Klubu. 

 

► WIELKIE OTWARCIE KLUBU STODOŁA

 12 CZERWCA 2020, GODZ. 16:00, ul. Batorego 10 

Gwiazda wieczoru: RAT KRU (SCENA PLENEROWA)

WSTĘP BEZPŁATNY & DRINK POWITALNY 

ZAPRASZAMY! 

 

Data

12 czerwca 2020, 00:00

Miejsce

Klub Stodoła, Warszawa

Organizatorzy

Klub Stodoła
Karta podarunkowa

Galerie

Dołącz do nas na
Facebook Instagram YouTube Tweeter
Bądź na bieżąco Zapisz się do Newslettera

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

telefon: +48 22 825 60 31